Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jaké pocity vás napadají při určitých písničkách?

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
oomph.girl

PříspěvekZaslal: 30. srpen 2006 10:32    Předmět: Jaké pocity vás napadají při určitých písničkách? Citovat

Tak tohle téma mě napadlo zrovínka včera v noci, když jsem si vzala diskáča na spaní Mr. Green

tak dřív mě uklidňovala písnička Closer to heaven, u ní jsem si připomínala můj život, nevím čím to je.
A u This must be the place i've waited years to leave jsem včera v noci ani nedýchala, hodně mě zaujal ten doprovod té písničky, přesně takové songy se mě moc líbí a hned zaujmou.

Určitě ještě na něco přijdu, je docela těžký pospat slovy pocity
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer

PříspěvekZaslal: 30. srpen 2006 12:10    Předmět: Citovat

Ke každé jejich písničce mám nějaký vztah (a to i k těm málo, které se mi zrovna moc nelíbí). Pocity z nich se ani nedají slovy vyjádřit, ale dost často se mi stává, že mi připomenou nějaké období či událost v mém životě. Například Minimal (a vlastně celé album Fundamental) mi bude snad do smrti připomínat šrocení se na maturitu. (když jsem měl o svaťáku chvíle, kdy jsem se neučil, tak jsem si furt dokola pouštěl právě toto album Smile), velmi osobní vztah mám i k písničkám z alb Relentless (prvně jsem toto album slyšel v jednom z mých nejkrásnějších obdobích) a Behaviour.

PříspěvekZaslal: 30. srpen 2006 12:33    Předmět: Citovat

Tak třeba "Sa A Vida É" mi připomíná studená zimní a jarní rána, kdy jsem ji pravidelně poslouchávala při vstávání. "Come outside and see a brand new day...the troubles in your life will go away..." (tak nějak to tam, myslím, je Cool )

"My October Symphony" - To jsem takhle jednou jela z divadla...bylo kolem 11, já čekala na zastávce na tramvaj, všude kolem takové podivné živly Mr. Green a pořád mi v hlavě zněly ty smyčce na konci písničky. Do té doby byl tenhle song můj nejméně oblíbený z celé desky, tehdy se to ale dramaticky obrátilo... Laughing V ohrožení jsem se do ní zamilovala. Mr. Green Cool

No a třeba "Home And Dry" - vždycky si musím vzpomenout na tu dobu před 4 lety kdy vyšla a já PSB skoro neznala - tehdy jsem byla děsně zažraná do a-ha a vždycky napjatě čekala, jestli se nějaká jejich věc objeví v rádiu - ale většinou hráli spíš PSB, a já si říkala, že to není vůbec špatný. Mr. Green

Takže bych řekla, že mám písničky většinou spojené s konkrétním obrazem nebo vzpomínkou, spíš než s pocity. Cool

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
oomph.girl

PříspěvekZaslal: 30. srpen 2006 14:14    Předmět: Citovat

já jsem na ně jednou tak myslela, že se mě o nich zdálo Mr. Green
Maj ví, o čem mluvím Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer

PříspěvekZaslal: 30. srpen 2006 14:21    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
No a třeba "Home And Dry" - vždycky si musím vzpomenout na tu dobu před 4 lety kdy vyšla a já PSB skoro neznala - tehdy jsem byla děsně zažraná do a-ha a vždycky napjatě čekala, jestli se nějaká jejich věc objeví v rádiu - ale většinou hráli spíš PSB, a já si říkala, že to není vůbec špatný. :mrgre

S Home and Dry je to podobné jako u mě. Když tenhle singl vyšel, v rádiu ho hráli furt. Většina často hraných písniček se mi brzo oposlouchá, ovšem Home and Dry bylo v tomhle případě jedinečné. Čím vícekrát jsem tenhle song slyšel, tím více se mi líbil. Jak už jsem tady někde psal, díky Home and Dry jsem se stal fanouškem, takže k tomohle songu mám takovou zváštní úctu. Smile

V souvislosti s Home and Dry se mi vybavilo I Get Along. Tenhle song mi zpočátku přišel takový průměrný, od PSB jsem ho dokonce svého času řadil k tomu horšímu. Ale jednoho zářijového dne roku 2003 jsem se vracel ze školy, sluníčko nádherně svítilo, prostě parádní den. Z ničeho nic se mi začala v hlavě vybavovat melodie z téhle písničky a v duši jsem náhle začal cítit klid a pohodu. Od tohoto okamžiku se dá říct, že se tahle písnička stala mou oblíbenou. Takže když se řekne I Get Along - vybaví se mi cesta ze školy v nádherném zářijovém dnu. Smile
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: