Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Oblíbené momenty z Performance

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Flyer

PříspěvekZaslal: 30. srpen 2006 23:04    Předmět: Oblíbené momenty z Performance Citovat

Včera večer jsem konečně zhlédnul DVD Performance (já vím, je to ostuda, že až po 2 letech od vydání Embarassed ). Celá show ve mně zanechala hluboký dojem, lituju, že jsem ji nezažil na vlastní oči. Předpokládám, že většina z vás Performance již viděla a proto by mě zajímalo, které momenty se vám nejvíce líbily?

Mě takřka do kolen dostalo Chrisovo vystoupení + taneční kreace u We All Feel Better In The Dark (tuto část jsem si musel pustit ještě několikrát, protože tohle opravdu nemělo chybu Laughing), "Chris ožrala" u West End Girls, "hrůzostrašné" It's A Sin, dále pak duet u So Sorry I Said a závěrečné Your Funny Uncle.

PříspěvekZaslal: 31. srpen 2006 9:40    Předmět: Citovat

Ty jo, já jsem tento koncert viděla dřív než ty Mr. Green Laughing

takže ten začátek mě jaksi moc nezaujal, ale spravila to písnička This must be the place i've waited years to leave Crying or Very sad (u toho ani nedýchám).
taky mě dostal Chris Laughing Laughing prostě drsný!Na to jsem se musela kouknout ještě jednou Mr. Green(a nasnímat pár fotek Mr. Green ,hlavně jak si tam čte Playboy Laughing )úplně celý jeho song byl skvělej! A potom...vlastně úplně to samé jako Flyer Mr. Green Wink West end girls bylo taky dobrý!A potom Chris v kleci Laughing a Neil na elektrickým křesle, to mě dostalo...ty všechny kostýmy, prostě suprový!!!Jak se na konci koukal po lidech Mr. Green kdybych byla na místě, tak umírám blahem Mr. Green Twisted Evil

Už se těším na příští týden, budu mít Nightlife Mr. Green -ohýnky na hlavě jsou originální! Mr. Green
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer

PříspěvekZaslal: 31. srpen 2006 11:29    Předmět: Citovat

oomph.girl napsal:
Už se těším na příští týden, budu mít Nightlife Mr. Green -ohýnky na hlavě jsou originální! Mr. Green

Nightlife je taky super, je to sice pojatý v jiném duchu než Performance (Nightlife je spíše světelnou show než kostýmní), ale i tak má svoje kouzlo. Jsou tu i vydařené předělávky písniček jako West End Girls, Being Boring, Can You Forgive Her? nebo Only The Wind, potom kytarová verze u "Drunk" a Was It Worth It?
btw repráky doporučuju co nejvíc nahlas. Wink Mr. Green

PříspěvekZaslal: 31. srpen 2006 13:45    Předmět: Citovat

Já si to většinou poštím s komentářem PSB a Chrise Heatha. Stojí to za to. Mr. Green

Moje oblíbené momenty? Jealousy - to umírání, prostě k popukání. Mr. Green Chrisovo sólo je cool...a WEG, to taky nemá chybu. Smile
Ten konec se jim taky poved - AOMM a Your Funny Uncle. Áááách! Cool

Jak říkám, u mě doma je to nejhranější DVD. Mr. Green

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer

PříspěvekZaslal: 31. srpen 2006 14:39    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Já si to většinou poštím s komentářem PSB a Chrise Heatha. Stojí to za to. Mr. Green

Jojo, ty komentáře jsou bezva, už u PopArtu jsem si je dost oblíbil (nezapomentelný je zde koment na Somewhere, kde Chris komentuje svůj úvodní "proslov" těmito slovy: "Oh I hate this! Shut up, be quiet!...You idiot, shut up!!" ... Z toho mám vždycky záchvat smíchu Laughing)

PříspěvekZaslal: 31. srpen 2006 14:42    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
FantasticVoyage napsal:

Jojo, ty komentáře jsou bezva, už u PopArtu jsem si je dost oblíbil (nezapomentelný je zde koment na Somewhere, kde Chris komentuje svůj úvodní "proslov" těmito slovy: "Oh I hate this! Shut up, be quiet!...You idiot, shut up!!" ... Z toho mám vždycky záchvat smíchu Laughing)

Jaký komentáře??? Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer

PříspěvekZaslal: 31. srpen 2006 14:46    Předmět: Citovat

oomph.girl napsal:

No, v menu Performance a PopArtu je možnost zapnout si komentáře Chrise a Neila, pak když se spustí samotná show, tak k jednotlivým úsecím mají PSB všemožné (a mnohdy dost vtipné) poznámky.

PříspěvekZaslal: 31. srpen 2006 14:48    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
oomph.girl napsal:

No, v menu Performance a PopArtu je možnost zapnout si komentáře Chrise a Neila, pak když se spustí samotná show, tak k jednotlivým úsecím mají PSB všemožné (a mnohdy dost vtipné) poznámky.

aha, toho jsem si nevšimla...jenže bych stejně nerozuměla Rolling Eyes Rolling Eyes

PS:jak se safra dává ten obrázek do toho podpisu??? Rolling Eyes
Salmon

PříspěvekZaslal: 31. srpen 2006 14:51    Předmět: Citovat

Tag [img]link[/img]
we melt it all down and we make rollercoasters!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
oomph.girl

PříspěvekZaslal: 31. srpen 2006 14:53    Předmět: Citovat

Salmon napsal:
Tag [img]link[/img]

dík, to jsem dala a vono nic Rolling Eyes Rolling Eyes no, nebudem to řešit tady,ještě to zkusím!
FantasticVoyage

PříspěvekZaslal: 31. srpen 2006 19:42    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
FantasticVoyage napsal:

Přesně!
Nebo jak se Chris řehtá u "I Wouldn't Normally..." Laughing

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer

PříspěvekZaslal: 31. srpen 2006 23:13    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Přesně!
Nebo jak se Chris řehtá u "I Wouldn't Normally..." Laughing

Jo, to taky. Laughing
Ostatně, Chris se během komentování směje až nějak moc často. Laughing
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: