Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Fundamental
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Fundamental:
jednoznačně nejlepší deska od PSB
7%
 7%  [ 1 ]
patří k tomu nejlepšímu od PSB
92%
 92%  [ 12 ]
průměrná deska
0%
 0%  [ 0 ]
nic moc
0%
 0%  [ 0 ]
přehrál(a) jsem si to jednou a to stačilo
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 13

Autor Zpráva
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 22. květen 2006 12:00    Předmět: Fundamental Citovat

Ode dneška na CD v našich končinách, také v 2CD edici s remixovým CD Fundamentalism...

Jak se Vám to i ono líbí? Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Paul80



Založen: 5.5.2006
Příspěvky: 106
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 22. květen 2006 18:44    Předmět: Citovat

Zatím album poslouchám, takže zhodnotím jen obal a booklet u Fundamentalismu Laughing
....a mohu říci,že světlému bratříčku Release přibyl černý kolega.... Wink
PSB mají od Very opravdu originální jewelboxy a digipacky.....to bez debat Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 22. květen 2006 20:23    Předmět: Citovat

Ještě jsem neposlouchala. Jenom koukám na obal. Laughing

První šok přišel s tím růžovoučkým diskem. Dostala jsem celkem záchvat. Zajímalo by mě, jak moc blízko Elton byl, když se to vymejšlelo... Mr. Green Laughing Twisted Evil
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
warper



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: 22. květen 2006 21:06    Předmět: Citovat

Tezko se to hodnoti, kazde album vznikalo v jiny dobe, jinou technikou, je to hodne o tom jak na tom Neil a Chris prave je, myslim, ze nejde o to, jestli se to silene prodava a silene hraje v kazdym radiu, ale jestli se nam to libi Cool Vzpomenme hymnu PSB Being Boring , byla "jen" na dvacatem miste, ale nic to o kvalite toho songu nevypovida, takze i kdyby kazdej novej singl byl na 20 miste, tak me to bude sumafuk Smile

Posloucham ty novy veci uz par dni - jako na kazdym albu jsou pecky - i na Fundamentalu jich je vela - pro kazdou "naladu" se najde zastupce Cool

Hodne pozoruju hlavne u starych fandu, ze nove veci prijimaji taknejak hur.. Jakoby prevladal nazor, ze "driv to bylo takovy lepsi". Ale je tu vyvoj a PSB nemuzou znit (vypadat) jako na Behaviour nebo Very Mr. Green

Mozna to u PSB fandu nebude tak horky, ale treba u Depeche Mode to je hodne patrny od alba Exciter, nevim jak je hodnoceno posledni PTA, ale Exciter tak vnimalo/hodnotilo hodne fandu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 23. květen 2006 17:20    Předmět: Citovat

Dobře, po pěti posleších se sice nepřikláním k některým nadšeným recenzím anglickým, musím ale uznat, že album je to pěkné. "Skipper" je jen jeden - a to "Numb" - nějak mě to tam ruší, ne ani tak hudebně, spíš po textový stránce. Je prostě znát jiný autor.

Jinak fajn. Dala bych tak 8-9/10. Po více posleších se možná dostanu na desítku. Třeba i na tu "Numb", která je pro mě zatím spíš tak trochu "dumb", si časem zvyknu. U PSB se mi dost stává, že songy, které mi na první poslech vyloženě vadily (třeba - věřte nevěřte - My October Symphony), si po čase doslova zamiluju. U těch lásek na první poslech to ale, kupodivu, zatím vždycky vydrželo. Holt umí, no... Mr. Green

Personal favourites: TSAGS, Luna Park (fakt krásná), Casanova, ILTR, a Integral. Když jsem slyšela Minimal poprvé, taky mi moc nešlo do hlavy, proč zrovna tuhle vybrali za singl, ale už se mi taky dostala pod kůži. Psychological mi pořád něco připomíná, a já nemůžu příjít na to co. Question

P.S. Na Fundamentalism se chystám dneska večer, včera toho na mě bylo už příliš... Wink
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Paul80



Založen: 5.5.2006
Příspěvky: 106
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 23. květen 2006 20:38    Předmět: Citovat

Takže obal jsem už "rozebral" Mr. Green , mám za sebou prvních pár poslechů alba a zde jsou mé aktuální postřehy...

Stejnou nejistotu jakou jsem zažil po Release se podařilo díky Discu 3 rozptýlit, po poslechu Fundamental jsem cítil podobný pocit,i tady mi pomohla rozptýlit jakékoliv pochybnosti remixová "lahůdka" Fundamentalism(cover In Privite je v podaní Neila prostě úžasný).....

Na první poslech....nedá se nic dělat ....pořád u mě vede INTEGRAL,i když to již měsíc točím v přehrávači,je to pro mě prvořadý hit..dále se mi moc líbí TSAGS (i když jsem od toho čekal trošku více,hlavně po referncích všech možných lidí),M-I-N-I-M-A-L, světe div se Psychological Wink ,Luna Park,Twentieth Century.....

Bude to ještě na hodně poslechů,toto jsou první dojmy... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Funny Uncle



Založen: 13.5.2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 24. květen 2006 15:10    Předmět: Poslech Fundamental Citovat

Tak s Vámi docela souhlásím. Nová alba se vstřebávají hůř než předchozí. Nicméně jsem nevydržel a tak byl pro mne nákup CD je povinností a to příjemnou. Na první poslech jsem byl také překvapen a to kombinací elektronických a akustických nástrojů ve spojení s orchestrem. Písně považuji převážně za velice dobré, ale necítím z toho klasické album. Možná je to právě písní "Numb", která se mi velice líbí, ale už na první poslech jsem cítil, že je jiná než PSB a potvrdilo se to když jsem na netu četl, že PSB nejsou autorem této skladby. V písních se mi prolíná jak Release použitím kytar tak Potěmkin a to hlavně v Psichological. Jen si to poslechněte! Jinak nejoblíbenější song mám "I made my excuses and left", "Indefinite leave to remain" a "MINIMAL" hned na první poslech. Hodně jsem si také oblíbyl "Sodom" a to obvzláště po poslechu remixu na druhém CD Fundamentalism. Myslím, že i na CD by si Sodom zasloužil hutnější kopák. Ale zvuk mi přijde super. Moc se mi líbí Vokály a řekl bych, že ty natočené "Glendalem" (snad jsem to dobře napsal), znějí nejlépe. Rozhodně nejsem zklamáný. Za nejlepší alba určitě považuji Night Life a můj největší favorit je Bilingual. Až čas ukáže jak si bude stát Fundamental, ale rozhodně jsem nadšený a těším se na Love Planet, kde uvidím PSB opět naživo. Laughing
_________________
Funny Uncle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fulin



Založen: 25.5.2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: 25. květen 2006 20:44    Předmět: fundamental_ism Citovat

Desku jsem už slyšel několikrát a čím častěji jí slyšim tim mám lepší pocit.Hned ze začátku mě chytli jasný hitovky jako je "sodoma" "integral" "minimal" a postupem se mi líbí i pomalejší věci a hodně příjemný překvapení je "psychological" zní tak trochu jinak moderně skvěle.
Postupem času myslim ,že deska bude skutečně patřit k tomu nej co PSB natočili.
Jsem jen zvědavej ,jestli nakonec vyjde singl "sodoma",četl jsem ,že pro 3 singl se rozhoduje právě mezi sodoma a numb.....
A taky jsem zvědavej jak dopadne Love planet.
_________________
ful
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 25. květen 2006 21:16    Předmět: Citovat

A je to tu... Poslouchám Fundamental pořád dokola...a vůbec mi to nevadí (u Nightlife bych takovou frekvenci asi nezvládla... Wink ). Spadla jsem do lásky Mr. Green
Dokonce i "Numb" už se mi líbí.
Tohle mám na PSB ráda, obecně čím víc je poslouchám, tím víc se mi líbí.
Takže poupravuju hodnocení na plný počet!
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Alis



Založen: 13.5.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: 26. květen 2006 8:36    Předmět: Citovat

Ještě před zakoupením alba jsem byla hodně nadšená z IMWS a z Integralu. Potom jsem si na netu poslechla ukázky všech písní a nějak mě to zklamalo. Nevím proč, ale připadlo mi, že tam jsou asi jen čtyři rychlé a ostatní na mě působily dost "utahaně".

Po prvním poslechu celého alba jsem měla smíšené pocity, ale to už jsem zažila i s albem Bilingual. Když se blíží vydání nového alba, tak se těším jak malé dítě, hned ten den straším v obchodě, vítězoslavně si nesu nové CD a když to přehraju, tak jsem trochu zklamaná. Jenže potom si to poslechnu znovu a znovu, tolikrát za den kolik snesu Wink a teď konstatuji, že Fundamental je pro mě tou nejlepší deskou, kterou PSB vydali. V každém albu mám jednu písničku, kterou vetsinou preskakuji napr. u Nightlife - Vampires ci u Bilingual - Electricity, ale tady nic Cool.

Nejvíc se mi pod kůži dostal Integral, Numb, Minimal, TSAGS ci TC. Ale úžasný je to všechno, opravdu skvělá práce Exclamation
_________________

The Ghost Of Myself
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 26. květen 2006 14:20    Předmět: Citovat

Úplně prvně jsem z tohoto alba slyšel I'm With Stupid, Integral a Luna Park. Všechny tři písničky se mi ohromně líbily, zvláště Integral jsem svého času poslouchal snad dvacetkrát za den (a kupodivu ani teď se mi neoposlouchal Smile). Byl jsem tedy natěšen, až uslyším celé album, což se jednoho krásného dne vyplnilo, ale co se nestalo...po přehrání všech písniček jsem pociťoval lehké zklamání. Jako celek mi to přišlo velice nevýrazné, budoucí singl MINIMAL mi docela lezl na nervy a pomalejší songy mi přišly nudné. Ovšem nevím proč, ale stále mě to nutilo poslouchat album dokola a dokola a dokola ... až jsem si ho úplně zamiloval. Z MINIMAL se rázem stala moje nejoblíbenější písnička alba (před maturitou jsem si ji pouštěl furt a nádherně mě klidnila Smile) a i ty ostatní, zejména pomalejší skladbičky, mi přijdou opravdu nádherné, až z nich běhá mráz po zádech....Co z toho všeho vyplývá? Že se zkrátka nedá dát na první dojem. Podobně, jako Release, tak i Fundamental je album, které nechytí hnedka, ale musí se mu dát čas, aby se do vás "dostalo." O to více pak vydrží a každý nový poslech si budete užívat víc a víc.
P.S. Doporučuji sehnat si speciální edici s bonusovým remixovým diskem, už jen kvůli SKVOSTNÉMU Fugitive. Ale i ostatní věcičky na tomto CD mají něco do sebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 26. květen 2006 14:57    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
První šok přišel s tím růžovoučkým diskem. Dostala jsem celkem záchvat. Zajímalo by mě, jak moc blízko Elton byl, když se to vymejšlelo... Mr. Green Laughing Twisted Evil

To růžové CD mě také dostalo, zvláště, když celý obal vypadá poněkud temně. Působí to sice jako pěst na oko, zároveň jsem se aspoň upřímně pobavil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Alis



Založen: 13.5.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: 26. květen 2006 15:22    Předmět: Citovat

Připojuji se k "šoku" z růžového disku Laughing Já tmavé "pouzdro" otevřela ve vlaku a div jsem to neupustila na zem, jak to na mě zazářilo. Laughing
_________________

The Ghost Of Myself
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 26. květen 2006 17:11    Předmět: Citovat

Laughing To jsem ráda, že nejsem sama. Razz
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
fulin



Založen: 25.5.2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: 29. květen 2006 9:17    Předmět: UK Charts Citovat

5.místo v anglii.Myslim ,že dost dobrý od bilingual nejlepší umístění.Čekal jsem tak 7,8.V úterý uvidíme jak v Německu,vzhledem k tomu,že nightlife tam bylo 3 a release 2...
_________________
ful
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz