Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Party / prvni ofic. info
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Flyer

PříspěvekZaslal: 18. září 2006 17:57    Předmět: Citovat

danh napsal:
K chystane party jiz brzy profrci konfou nove info... Doladuji se posledni detaily... Zatim...!

Zrovna včera jsem si říkal, jestli ta chystaná akce stále platí nebo ne. Toto je potěšující zpráva, díky. Cool

PříspěvekZaslal: 18. září 2006 18:05    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
danh napsal:
K chystane party jiz brzy profrci konfou nove info... Doladuji se posledni detaily... Zatim...!

Zrovna včera jsem si říkal, jestli ta chystaná akce stále platí nebo ne. Toto je potěšující zpráva, díky. Cool

Neboj, todle uz je hodne rozjety a byla by to velka skoda pri takovehle prilezitosti to stopnout... Resim posledni detaily ve vztahu k programu a DJ's vs klub... Zitra me ceka schuzka... Od pristiho tydne by se mely objevovat i info na ruznych mistech, ale zakladna je Tomuv web, ktery zije, kdezto na petshopboys.cz je jen odkaz na oficielni stranky PSB... Takze se drz a 21.10. se uvidime...!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oomph.girl

PříspěvekZaslal: 18. září 2006 19:50    Předmět: Citovat

škoda, že mě máti nenechá v Praze o den víc, tři dny před touto akcí jsem v Praze, takže kdyby ste se chtěli nějak zcuknout, tak domlouvám něco v Black angel hospě, teda jestli mě to uča dovolí že Pray
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
danh

PříspěvekZaslal: 20. září 2006 10:26    Předmět: Citovat

danh napsal:
Paul80 napsal:
K tomu se dá říci snad jen....

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Každopádně díky organizátorovi, za to co se tady dlouho někomu nedařilo..Poslední párty PSB,kterou jsem zaregistroval byla k příležitosti vydání PopArt,která se pokuď nepletu nakonec nekonala... Rolling Eyes

O te jsem ani nevedel... Wink Posledni party se snad konala nekdy v dobe vydani "Release"... K chystane party jiz brzy profrci konfou nove info... Doladuji se posledni detaily... Zatim...!

Zalozil jsem nove tema - PARTY INFO... Tam najdete vsechno dulezite... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: