Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

5 NEJMÉNĚ oblíbených PSB písniček
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 14. srpen 2006 21:47    Předmět: 5 NEJMÉNĚ oblíbených PSB písniček Citovat

No, tak se pochlubte Smile
U mě to jsou:

The Sound Of The Atom Splitting
Je T'aime...Moi Non Plus (taky se vám zdá, že to z ní jak z nějakého laciného -? Rolling Eyes)
(S)Hit Music
Disco Potential
If Love Were All
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 14. srpen 2006 21:55    Předmět: Citovat

No...tak to vám nemůžu říct. káždej song má něco do sebe a jestli bych měla vyjmenovat songy, které nemám zaposlouchané, tak je jich moooc! Embarassed ale neoblíbené, to se mění! Confused
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 14. srpen 2006 21:59    Předmět: Re: 5 NEJMÉNĚ oblíbených PSB písniček Citovat

Flyer napsal:

Je T'aime...Moi Non Plus (taky se vám zdá, že to z ní jak z nějakého laciného -? Rolling Eyes)
Hehe, ani nevím, že to předělali. Originál Serge zní taky jak z - - ale verze od Cat Power a Karen Olson zní moc pěkně... Mr. Green Jsem odbočila...
Flyer napsal:

(S)Hit Music
moje řeč Laughing
Flyer napsal:
Disco Potential
Neznám, nechutná.
Flyer napsal:
If Love Were All
- nemám na ni vždycky náladu, ale není vůbec špatná.

Jinak já nemusím "Heart", ale jinak - pokud se mi něco nelíbí, tak to prostě neposlouchám, takže těch pět dohromady nedám. Wink
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 14. srpen 2006 22:01    Předmět: Re: 5 NEJMÉNĚ oblíbených PSB písniček Citovat

FantasticVoyage napsal:

(S)Hit Music
moje řeč Laughing


Jinak já nemusím "Heart", ale jinak - pokud se mi něco nelíbí, tak to prostě neposlouchám, takže těch pět dohromady nedám. Wink
____________________

jak se vám nemůže líbit Hit music??? Shocked tuhle jsem měla donedávna moc ráda(teď je u mě trochu nadprůměr)
A Heart je skvělá, dobře se zpívá a drsnej klip(upírky já ráda Twisted Evil Mr. Green )
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 14. srpen 2006 22:03    Předmět: Re: 5 NEJMÉNĚ oblíbených PSB písniček Citovat

oomph.girl napsal:

A Heart je skvělá, dobře se zpívá a drsnej klip(upírky já ráda Twisted Evil Mr. Green )


Jo, klip je skvělej! Mr. Green
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 14. srpen 2006 22:03    Předmět: Re: 5 NEJMÉNĚ oblíbených PSB písniček Citovat

oomph.girl napsal:

A Heart je skvělá, dobře se zpívá a drsnej klip(upírky já ráda Twisted Evil Mr. Green )


Klip je skvělej, navíc mám rád McKellena Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 14. srpen 2006 22:20    Předmět: Re: 5 NEJMÉNĚ oblíbených PSB písniček Citovat

FantasticVoyage napsal:
Hehe, ani nevím, že to předělali.

Je T'Aime...Moi Non Plus je béčko na singlu IDKWYWBICGIA, pak tuhle písničku ještě šoupli na limitovanou edici alba Nightlife ("Nightlife Extra")

FantasticVoyage napsal:
Neznám, nechutná.

Disco Potential je béčko u Somewhere, v reedici (Further Listening 1995-1997) je to 14. písnička.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2006 9:21    Předmět: Citovat

Nemam od PSB vylozene neoblubenu pesnicku...
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!


Naposledy upravil Salmon dne 4. březen 2007 10:20, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 21. září 2006 15:45    Předmět: Citovat

...ja neznášam Go West. Ale KEVIN SAUNDERSON TRIBE MIX môžem Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
danh



Založen: 28.7.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 21. září 2006 16:22    Předmět: Citovat

jaro napsal:
...ja neznášam Go West. Ale KEVIN SAUNDERSON TRIBE MIX môžem Razz


Tak to jsme dva... Wink Ja nemusim Go West a hlavne NYCB...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 21. září 2006 19:10    Předmět: Citovat

... a tiež mám niekedy dosť ALWAYS ON MY MIND,pretože to je asi jediná skladba,ktorú poznajú rozhlasový dramaturgovia Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 21. září 2006 21:06    Předmět: Citovat

jaro napsal:
... a tiež mám niekedy dosť ALWAYS ON MY MIND,pretože to je asi jediná skladba,ktorú poznajú rozhlasový dramaturgovia Evil or Very Mad


Nomen omen? Mr. Green
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivan Laššan



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: 30. září 2006 16:08    Předmět: Citovat

danh napsal:
jaro napsal:
...ja neznášam Go West. Ale KEVIN SAUNDERSON TRIBE MIX môžem Razz


Tak to jsme dva... Wink Ja nemusim Go West a hlavne NYCB...


Jako pokuď nemáš rád tyto dvě písničky, tak nemáš rád Pet Shop Boys, takové typické hitovky. To platí i pro toho co napsal Always on my mind.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 30. září 2006 16:38    Předmět: Citovat

Ivan Laššan napsal:
Jako pokuď nemáš rád tyto dvě písničky, tak nemáš rád Pet Shop Boys, takové typické hitovky. To platí i pro toho co napsal Always on my mind.


Ale ale ale... Twisted Evil Sice jsem to nepsal já, ale NYCB taky rozhodně nemusím. Ty ostatní dvě mi nevadí, ale ani je nějak cíleně nevyhledávám. Kromě toho, přijde mi trochu divný obdivovat nějakého hudebníka především kvůli tomu, jak přepracoval písničky jiných. Razz

Přeci to, že je něco hit, ještě neznamená, že je to dobrý, nebo že by se to muselo líbit všem fanouškům daného interpreta... Shame on you NYCB možná ZNÍ hitově, ale to je tak všechno. Ale hitovejch blbostí je plný rádio. Mě zajímá minimálně stejně jako hudební stránka i text. A ten je u NYCB ve srovnání s jinou produkcí PSB dost slabej. A určitej retro styl týhle písničky mě taky příliš neoslovuje.
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 30. září 2006 17:50    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Ivan Laššan napsal:
Jako pokuď nemáš rád tyto dvě písničky, tak nemáš rád Pet Shop Boys, takové typické hitovky. To platí i pro toho co napsal Always on my mind.


Ale ale ale... Twisted Evil Sice jsem to nepsal já, ale NYCB taky rozhodně nemusím. Ty ostatní dvě mi nevadí, ale ani je nějak cíleně nevyhledávám. Kromě toho, přijde mi trochu divný obdivovat nějakého hudebníka především kvůli tomu, jak přepracoval písničky jiných. Razz

Přeci to, že je něco hit, ještě neznamená, že je to dobrý, nebo že by se to muselo líbit všem fanouškům daného interpreta... Shame on you NYCB možná ZNÍ hitově, ale to je tak všechno. Ale hitovejch blbostí je plný rádio. Mě zajímá minimálně stejně jako hudební stránka i text. A ten je u NYCB ve srovnání s jinou produkcí PSB dost slabej. A určitej retro styl týhle písničky mě taky příliš neoslovuje.


ou ou ou...co to je? Pray hlavně se mě tady nepobijte(i když to není moje forum I'm with stupid) Mr. Green Laughing
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz