Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Psychological (Ewan Pearson Remix)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 9. říjen 2006 23:42    Předmět: Psychological (Ewan Pearson Remix) Citovat

Na myspace webu Ewana Pearsona je možno poslechnout si nový remix Psychological, který se objeví na 12" vinylu singlu Numb.
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=43032683
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 10. říjen 2006 7:40    Předmět: Citovat

...P E R F E K T N E !!! Svelá informácia Dancing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 10. říjen 2006 20:15    Předmět: Citovat

Hm, škoda, že na nějakým vinylu... Crying or Very sad Měli to dát na "normální"... Ale ten mix se mi fakt líbil. Cool
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 10. říjen 2006 22:27    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Hm, škoda, že na nějakým vinylu... Crying or Very sad Měli to dát na "normální"... Ale ten mix se mi fakt líbil. Cool

V podstatě souhlas. Vinylové nahrávky mají sice lepší zvuk, ale jsou hůře dostupné než CD (navíc se mi u mého starého gramce zlomila jehla a nějak nemůžu sehnat náhradní) a tenhle mix je podle mě natolik vyvedený, že bych ho na CD singlu uvítal. Rolling Eyes Snad se ho někdy v budoucnu dočkáme na nějaké remixové kompilaci.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 11. říjen 2006 18:32    Předmět: Citovat

Flyer napsal:

V podstatě souhlas. Vinylové nahrávky mají sice lepší zvuk, ale jsou hůře dostupné než CD (navíc se mi u mého starého gramce zlomila jehla a nějak nemůžu sehnat náhradní) a tenhle mix je podle mě natolik vyvedený, že bych ho na CD singlu uvítal. Rolling Eyes Snad se ho někdy v budoucnu dočkáme na nějaké remixové kompilaci.


No, já žádnej gramec nemám, takže v tomhle směru není co řešit. Cool
Taky doufám v kompilaci... Pray
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 12. říjen 2006 8:02    Předmět: Citovat

..áno,kompilácia sa vždy zíde,veď remixov nie je nikdy dosť Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz