Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Párty
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 22. říjen 2006 18:58    Předmět: Párty Citovat

Tak podle mě se párty vcelku vydařila! Cool

Potkal jsem lidi známé, x-lidí co jsem x-let neviděl Smile plus pár nových, klub i parket se zaplnil tak akorát (dojem jen trochu kazila jedna osoba pod vlivem Mr. Green ), hudba byla dobrá, jak jinak (jen mohlo být víc remixů a míň osmdesátek - ale na tom se těžko všichni shodnou; a velká škoda přehmatu s Bright Young Things, kdy jsme nedopatřením jako poslední písničku slyšeli Party Song... Smile - ovšem na UFO mix si nemohu stěžovat. Mr. Green )

Takže: kdy to bude zas? Smile

No a pokud už dorazili domů i ostatní, tak šup sem se zážitky? Mr. Green
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 22. říjen 2006 19:36    Předmět: Citovat

Párty byla skvělá, dá se říct, že předčila moje očekávání (a to i přes to, že v 18:15 toho dne to vypadalo, že budeme na párty přítomni jen já a Maj Laughing). Nakonec se sešlo lidí více než dost a to bylo jedině dobře Smile.

Moc děkuju všem fanouškům, se kterými jsem se na párty setkal - jmenovitě: Tom, Akila, Paul80 a zvláštní dík patří Maj. Wink

Samozřejmě děkuju i organizátorům, kteří to, i přes pár úsměvných chybiček během programu, zvládli skvěle.

Bylo mi s vámi zkrátka fajn a doufám, že v blízké době nějaká podobná akce ještě bude. Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 22. říjen 2006 20:05    Předmět: Citovat

K tomu, co napsal Tom a Flyer už nemám vlastně co dodat, fakt se mi to moc líbilo (koneckonců, i ten "roztancovávač" byl celkem vtipnej... Mr. Green ) - za veselou společnost bych chtěla poděkovat všem (i těm, jejichž jména neznám) - a především Tomovi (vypadá to, že likvidační komando za cílem jej odstranit - založené mnou a Oomph.girl - se včera ještě rozrostlo Mr. Green Cool ), Akilovi, Paulovi80 a samozřejmě Flyerovi Wink )

What a beautiful evening! Cool
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 22. říjen 2006 20:08    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
(koneckonců, i ten "roztancovávač" byl celkem vtipnej... Mr. Green )

Hehe, to teda jo. Nejvíc mě dostal, když mi říkal: "Tady ale hrajou s*ačky, že jo?" Laughing. Zřejmě si hošan spletl párty. Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 22. říjen 2006 21:07    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
FantasticVoyage napsal:
(koneckonců, i ten "roztancovávač" byl celkem vtipnej... Mr. Green )

Hehe, to teda jo. Nejvíc mě dostal, když mi říkal: "Tady ale hrajou s*ačky, že jo?" Laughing. Zřejmě si hošan spletl párty. Laughing

No, byl "trochu" mimo. Mr. Green Laughing
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
danh



Založen: 28.7.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 23. říjen 2006 9:45    Předmět: Citovat

Par slov od organizatora... Wink Party se vydarila a ani jsem necekal, ze tam z kraje bude tolik lidi... Kixy - hlavne u zacatku video sekvence byly neplanovane, technika byla proti nam, bohuzel to odnesl maly monitor, ktery si Jirka pujcil od sveho kolegy. Velky dik patri Gerimu, Jirkovi a Mirageovi, ze se chopili sve prace a delali vam radost... Smile Next party? Pratele, fakt netusim... Snad az zas od kluku neco vyjde nebo za rok, tezko rict... Mozna bude ten maraton, co jsem uz nekde psal... Ale dik, ze jste dorazili...! Neduhem organizatora je ten, ze si tu party neuzije jako vy, furt jsme nekde pendloval...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 23. říjen 2006 9:48    Předmět: Citovat

danh napsal:
Next party? Pratele, fakt netusim... Snad az zas od kluku neco vyjde


No, za týden vydávají knihu Catalogue, takže v sobotu někde v kavárně? Mr. Green
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
danh



Založen: 28.7.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 23. říjen 2006 14:07    Předmět: Citovat

Knizka uz vysla, protoze mi ji uz Amazon poslal, ale hlavne tyden je dost na nejake organizovani sibenicni termin... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 23. říjen 2006 14:29    Předmět: Citovat

Knizka uz vysla. Aha. Jak jsem si mohl myslet, ze je to az 30.??? Tak to je konec, pratele. Tak si jeste pekne prohlidnete web...

...Hele, u nas na dvorku muze byt party prakticky ihned. A myslim, ze par jedincu odsud ma duvod me videt (ratatata Mr. Green). Takze kdo chce v sobotu na party na jih? Mr. Green Uz jsem objednal o hodinu delsi noc. Mr. Green
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Akila



Založen: 8.6.2006
Příspěvky: 80
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 23. říjen 2006 18:33    Předmět: Citovat

Party se opravdu povedla Smile Jsem moc rad, ze jsme se tam sesli a ze sem vas mohl osobne poznat, fakt to bylo moc prijemny! Zas to musime nekdy zopaknout! Songy byly taky dle mého gusta, hlavne v te prvni casti, nektere jsem fakt necekal, treba Madonnu nebo ten prosluly Party Song Wink Mozna mohlo byt trosku vic remixu, ale to uz je jen detail. Takze moc diky vsem za prijemny vecer, tesim se na nejakou dalsi akci Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 23. říjen 2006 20:01    Předmět: Citovat

Akila napsal:
ten prosluly Party Song Wink


No že jsme si ji vydupali, co? Mr. Green Laughing Wink

Proslulý - tak takhle vznikaj ty fámy. Mr. Green Poptávka po CD2 singlu Numb náhle vzroste o 100 %. Mr. Green
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Akila



Založen: 8.6.2006
Příspěvky: 80
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 23. říjen 2006 20:27    Předmět: Citovat

Tom napsal:


No že jsme si ji vydupali, co? Mr. Green Laughing Wink

Proslulý - tak takhle vznikaj ty fámy. Mr. Green Poptávka po CD2 singlu Numb náhle vzroste o 100 %. Mr. Green


"Prisel k tomu jak slepej k houslim" aneb jak se Party Song stal hymnou letosni Concrete Party Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 23. říjen 2006 20:35    Předmět: Citovat

Ano ano přátelé, parket praskal ve švech! Mr. Green Ehm... Teda, tohle jsem napsat nechtěéél... Mr. Green

Chudák Bright Young Things. Mr. Green
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Paul80



Založen: 5.5.2006
Příspěvky: 106
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 25. říjen 2006 22:01    Předmět: Citovat

Díky organizátorovi za příjemně strávený večer Wink , vám všem kteří vytvořili slušnou atmosféru a lidem,kteří se kolem mě pohybovali.Setkal jsem se se zajímavýma lidma, občas taky s někým koho jsem tam opravdu nečekal, i díky vám se mi podařilo zahladit mé zklamání,že se na party nedostalo pár lidiček,které jsem pozval a nedorazili...

Můj odchod z klubu byl bleskový když se PSB party plynule přelila na DM párty....trošku škoda toho konce.... Twisted Evil

Takže ještě jednou díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 25. říjen 2006 22:05    Předmět: Citovat

Paul80 napsal:
trošku škoda toho konce.... Twisted Evil


Hehe, máš něco proti Party Song? Mr. Green Mr. Green Wink
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz