Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Catalogue
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
danh



Založen: 28.7.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 24. říjen 2006 10:09    Předmět: Catalogue Citovat

Tak jsem vcera byl na poste a cekal tam na me velky balik s dvemi vydanimi Catalogue (jeste pro Geriho) a reknu vam, je to parada. Kvanta fotek z klipu, promo snimky a dokonale zmapovani designu PSB releasu + slovni popis, hlavne u singlu to je primo libustka. Pak tam je dukladne rozepsana diskografie a kratke biografie vsech lidi, s kterymi PSB spolupracovali. Vse je vytisteno na kvalitnim papire a uz jen ta obalka s Chrisem (ze singlu Suburbia) na lehce lesklem papiru je skvost... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 24. říjen 2006 16:12    Předmět: Citovat

Objednáváte si to ještě někdo? Že by se kdyžtak dala uplatnit snyergie u poštovného... Mr. Green Já to prozatím vidím tak, že si to - i s Concrete (12 UKP), když už budu objednávat - koupím u Amazon (kniha 20 UKP, poštovné celkem 10 UKP), jestli výhledově nenarazím na něco levnějšího (možná Waterstone).
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 24. říjen 2006 18:47    Předmět: Citovat

Já bych uvítala nějakou hromadnější objednávku, jelikož sama ze zahr. objednávat nemůžu (karta)... Není to ale nic, co bych musela mít hned (což se nedá říct o Concrete a A Life In Pop. Mr. Green )
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 24. říjen 2006 19:34    Předmět: Citovat

Já se také hlásím k hromadné objednávce (u mě ale jen Catalogue, protože Concrete a A Life In Pop už mám objednáno jinde).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 24. říjen 2006 19:58    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
Concrete a A Life In Pop už mám objednáno jinde).

Já též.
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 24. říjen 2006 21:03    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Není to ale nic, co bych musela mít hned


No to nevadí, když pošleš peníze, můžu to mít u sebe schovaný třeba rok! Mr. Green

Tak jo, zatím 3x Cat + 1x Con...
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Akila



Založen: 8.6.2006
Příspěvky: 80
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 24. říjen 2006 21:48    Předmět: Citovat

Ja se taky připojuju k objednávce, pro mě prosím jeden Catalogue!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 25. říjen 2006 9:18    Předmět: Citovat

To to narůstá. Mr. Green Doufám, že se jim to vejde do dodávky... a do letadla... Mr. Green

Co se týká platby, tak nejlépe můžete platit převodem, případně složenkou. Přesnou částku v Kč dám vědět až podle toho, co mi strhnou z účtu za platbu.

Co se týká doručení, tak pokud jste (zatím) všichni z Prahy, tak až mi to přijde, můžu příslušný počet kusů poslat někomu do Prahy (komu?), vy už se pak domluvíte, ne? Mr. Green
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 25. říjen 2006 12:38    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Co se týká doručení, tak pokud jste (zatím) všichni z Prahy, tak až mi to přijde, můžu příslušný počet kusů poslat někomu do Prahy (komu?), vy už se pak domluvíte, ne? Mr. Green

Já bych se toho klidně ujmul. Ještě ale záleží na tom, jak se k tomu vyjádří Maj a Honza.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 25. říjen 2006 17:06    Předmět: Citovat

Flyer napsal:

Já bych se toho klidně ujmul. Ještě ale záleží na tom, jak se k tomu vyjádří Maj a Honza.


Maj ignoruje vše, co bylo napsáno níže (pod výše uvedenou druhou větou Mr. Green ) a souhlasí (s výše uvedenou první větou.) Cool Jinak, pro Tomovu informaci, budu platit převodem. Razz
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Akila



Založen: 8.6.2006
Příspěvky: 80
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 25. říjen 2006 17:29    Předmět: Citovat

Flyer napsal:

Já bych se toho klidně ujmul. Ještě ale záleží na tom, jak se k tomu vyjádří Maj a Honza.


Super, souhlasim, diky Jindro Smile Ale fakt jen s tim citovanym, v tom zbytku se nejak ztracim Mr. Green Prvni veta vyse, nize, jeeee Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 2. listopad 2006 16:33    Předmět: Citovat

Dear TOMAS MOSLER ,
We have processed payment for the following items in your order 00146300 on 2006-11-02:

7 Chris Heath|@|P. Hoare PET SHOP BOYS GBP 19.50

SubTotal: GBP 136.50
Shipping & Handling: GBP 10.92
Total: GBP 147.42

This order will be shipped using SURFACE MAIL .
This item is currently being processed for despatch from our warehouse, and should be shipped out within 48 hours.

Standard Overseas Surface Mail
You will be charged a shipping cost for each item placed on your order. Upon entering the shipping country, deliveries will enter the postal system of the country concerned. It is our experience that goods delivered using this method arrive within seven to 14 days of despatch for European destinations, and within 12 to 24 days of despatch for the rest of the world.

===

Dosavadní výdaje:
GBP 147.42 = 6277 Kč
odemknutí karty = 3,90 Kč

Cena pro jednoho (bez zasílání po ČR):
6280,90 / 7 = 897,27142857142857142857142857143 Kč
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 9. listopad 2006 22:32    Předmět: Citovat

Tak zásilka je už zřejmě u nás ve vsi... Mr. Green

Jen ji nedodali přímo k nám (možná stejně zrovna nikdo nebyl doma), ale nechali na poště. Ale i kdyby doma někdo byl, asi by měl smůlu, neboť na dodacím lístku bylo uvedeno:

"Pokud o dodání do místa určeného v adrese nebyl výjimečně vykonán z důvodu velké zásilky" Exclamation Exclamation Exclamation Mr. Green Tak nevím, co mám čekat, snad se mi to vejde do auta. Mr. Green Holt vesnice, no. Mr. Green Každopádně se snad zejtra dohrabu na poštu a příští týden bych to roztříděné rozeslal...
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 10. listopad 2006 11:31    Předmět: Citovat

Takže to opravdu přišlo... Nedovezli to proto, že to nebylo vedený (podaný) jako balík, ale jako "dopis"... (???) Mr. Green

No, zabalený to vypadalo takhle (to stříbrný vlevo nahoře je pětikoruna...):



A 7 Catalogue na sobě vypadá takhle:



Dál jsem se zatím nedostal. Mr. Green

Jinak, co se týká dopravy 4-5 kusů do Prahy, taky mě ještě napadlo, že bych to teoreticky mohl do Prahy (nejlépe někam na Smíchov) dovézt autem a tam někomu předat. Ale nevím, jestli byste o to měli zájem. Mr. Green Bylo by to dražší než poštou... Ale zas byste měli jistotu, že to v pořádku dorazí. Tak se vyjádřete (třeba se mi stejně nebude chtít - každopádně vidina balení mě neláká už teď Mr. Green - ale abych aspoň věděl, zda by byl vůbec zájem).

Jo a taková drobná poznámečka, abych vás navnadil Razz Wink : právě a jen pro Waterstone's ke každé knížce přidali plakát (Neila nebo Chrise - není poznat, kdo je kde, ruská ruleta Mr. Green - Suburbia design). Četl jsem o tom už předem, ale nebyl jsem si jistej, jestli to platí pořád a jestli i pro netový objednávky... FV, platí pořád, že to nemusí bejt hned? Mr. Green Klidně to tu můžu sušit rok. Mr. Green Wink
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 10. listopad 2006 12:18    Předmět: Citovat

Tak jsem tak orientačně spočítal cenu možných způsobů dopravy:

Pošta
Křehký cenný (pojištěný) balík - 89 Kč - cca 18 Kč na jednoho (při pěti lidech)

Auto
120 km (od nás na Smíchov a zpět) - odhadem 2 Kč/km (to bych pak viděl podle pumpy) - cca 240 Kč - cca 50 Kč na jednoho (při pěti lidech)

V případě vašeho zájmu (a mé nálady jet) bych to teoreticky moh do Prahy odvýzt zítra odpoledne.
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz