Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kdy a jak jste se dostali k PSB a co bylo dál
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Fandové se představují
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 15. květen 2006 18:00    Předmět: Citovat

Dark Side of the Moon... Wink
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
warper



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: 15. květen 2006 20:13    Předmět: Citovat

Salmon napsal:
Dark Side of the Moon... Wink


A to vyslo kdy? Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
warper



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: 15. květen 2006 20:20    Předmět: Citovat

Romario_de_souza.11. napsal:
No koukam ze se to tady pomalu rozjizdi Evil or Very Mad Tak take pridam polinko Wink ja zacal Pet Shop Boys poslouchat v roce 1990 to jsem jednou nemel doma co delat a zacal jsem projizdet segre kazety a najednou to prislo Surprised))bylo tam Behaviour a ja se to pustil a mel jsem novou lasku na celej zivot Pet Shop Boys tu kazetu sem doslova znicil Surprised))zacal jsem schanet vse o PSB novinove clanky plakaty stacilo slovo Pet Shop Boys v novinach v radiu a ja citil jak mi busi srdce Surprised))To mi bylo 8let:o))A pak to prislo GO WEST a ja se zamiloval podruhe a jeste silnejs nez predtim Surprised))Pak to dlouhe cekani a prislo Altenative a pro me jedna z nejlepsich pisni PSB "Paninaro oooo"Surprised))Fantazie pak NYCB a pri te prilezitosti koncert v Praze na ktery jsem jel ze Skodou 1000mb 140km rychlosti z Chomutova Surprised))A je toho mnohem vic doufam ze bude nekde nake setkani fan clubu PSB tak se mnou urcite pocitejte jo a do Tabora urcite prijedu!!!Tak se zatim vsichni mejte a I love you PET SHOP BOYS!!!!


Priznam se, ze jsem k doprave tehdy pouzil ten samy typ skodovky Mr. Green Ale "nedrbal" jsem ji tak, abych ji tam potom musel nechat Cool
btw nespechal jsem nejak extra, kdyz jsem se prikulil pred halu, tak nas tam bylo cca 20, ani to nevypadalo, ze bude nejaky koncert... Ale jak se blizila 19:00hod, tak to silne houstlo, zevnitr nas provokovali zvukovou zkouskou NYCB a mirne po sedme nas "pripustili" dovnitr. Mackanice, strkanice neskutecna a uprk pres plochu do prvni rady nepotrebuje komentar Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 15. květen 2006 21:52    Předmět: Citovat

warper napsal:
Salmon napsal:
Dark Side of the Moon... Wink


A to vyslo kdy? Mr. Green


to je vazne myslene vazne Smile ? Alebo je tu niekto, kto vazne nepozna pravdepodobne najslavnejsie rockove album? Mr. Green
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
warper



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: 15. květen 2006 22:22    Předmět: Citovat

Salmon napsal:
warper napsal:
Salmon napsal:
Dark Side of the Moon... Wink


A to vyslo kdy? Mr. Green


to je vazne myslene vazne Smile ? Alebo je tu niekto, kto vazne nepozna pravdepodobne najslavnejsie rockove album? Mr. Green


Tim bylo mysleno, kdy to vyslo u PSB (psalo pouze o nich) Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 16. květen 2006 14:08    Předmět: Citovat

Salmon napsal:
Battleship Potemkin je umelecky klenot, spolu s Behaviour a DSOTM imho najlepsie albumy ever... Smile


Cool Razz
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
warper



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: 17. květen 2006 19:34    Předmět: Citovat

Salmon napsal:
Salmon napsal:
Battleship Potemkin je umelecky klenot, spolu s Behaviour a DSOTM imho najlepsie albumy ever... Smile


Cool Razz


To je sice pravda, ale bylo to matouci, budu si na Tebe davat pozor Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 17. květen 2006 19:49    Předmět: Citovat

What have I done to deserve this? Neutral Smile Btw stop OT Mr. Green
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jan Juklíček



Založen: 19.5.2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: 19. květen 2006 15:05    Předmět: Citovat

Tak u mě to šílenství trvá také zhruba od roku 92 kdy jsme jeli se základkou z nějakého školího výletu autobusem vybaveným televizí s videem, kde se hráli klipy...A tam sem to uviděl - can you forgive her a go west.... Spolusedící v autobuse mě informoval že se jedná o "pečebojs"...
Doma sem prohrabal tátovi "polskou zbírku kazet" a světe div se... Podařilo se mi dekódovat že pet shop boys asi bude to "peče bojs" a už sem hrál Behaviour(nic jineho tata neměl) v jednom kuse...O pár dní později mi tatík z práce donesl ještě Please a Actually nahrané na kazetách mgeton v příšerné kvalitě, ale stejně to byla nádhera.... K narozeninám sem si potom přál dálší kazetu PSB - tu na které je Go West - a měl sem Very...nádhera...

V tu dobu samozřejmě internet ještě moc neexistoval takže sem absolutně netušil jaké další alba a písně od PSB existují, takže sem neustále chodil po "zásobených" obchodech v ČR a ptal se..."Nemáte něco od Pet Shop Boys?"...Kladné odpovědi sem se dočkal až při Disko 2... to jsem donesl domů a po proštudování obalu jsem album zhrůzou běžel vrátit (ani jsem ho nepustil) - stálo mě na ten věk hromadu peněz a navíc na tom albu psali že tam sou samý písničky co už mám na Very a navíc tam jsou některé písně 2x i 3x...Smile ...No později jsem se v Bravu dočetl co to Dikso 2 vlastně je a co to jsou remixy a já album znovu koupil a stal se milovník remixů....

Pak přišel internet a já si objednal všechny alba najednou na CD...(i to Very a Disco 2 co jsem měl na originálních kazetách)

Na koncertu v roce 1999 jsem také nechyběl...byljsem v té době na vojně, ale lístek na konsert jsem měl zakoupen čtvrtrok předem - vojna nevojna. Byl jsem rozhodnut dezertovat pokud by mě "velení" koncert nepovolilo... naštestí opušťák na pátek vyšel a já v Praze nechyběl...takže ten v maskáčích tam..to sem byl já... Smile

No .. a tak se to semnou táhne dodnes... Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 28. květen 2006 17:59    Předmět: ... Citovat

Tak já jsem tu nová, tuto stránku jsem zjistila na DM stránce, někdo mě sem odkázal.
Já je poslouchám ontenzivně asi tak měsíc... Laughing Znala jsem je už hodně dlouho, ale až teď jsem přišla na to, že jsou to fakt velmi dobří hudebníci Smile . Nakopl mě singl I'm with stupid, když jsem ho náhodně slyšela na rádiu na naši městské televizi. Hodně me zaujal, hned jsem poznala, že jsou to oni, ale nevěděla jsem, že je to jejich novej singl. Tak jsem ho sháněla, až jsem zjistila, že bude nový album...hned jsem zjišťovala, kdy asi a hned ten den jsem ho našla na netu(hooodně mě mrzí, že ho nemůžu mít pravý, prostě na to nemám peníze) a hned jsem si ho pustila... Surprised úžasný album...zaujalo mě hned na první poslech a nejvíc asi Psychological a Minimal.
Jinak ještě před novým albem jsem si sehnala nejznámější písničky, které jsem znala ještě, když je můj brácha poslouchal. Hodně je znám, ale nikdy jsem si myslela, že všechny ty známý songy jsou jejich, až jsem se divila Laughing ...jinak ze starších songů se mě nejvíc líbí Flamboyant a taky bych jednou chtěla vidět muzikál Closer to heaven a taky Křižník Potěmkin(pěknej song je Comrades), ale nikde to nemůžu sehnat...škoda!
chtěla bych je jednou vidět na vlastní oči a taky se s nimi pozdravit, ale to se mě těžko podaří...Škoda, že nemůžu jet na nějaký koncert nebo fesťák, kde budou...
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 28. květen 2006 19:38    Předmět: Re: ... Citovat

Zdravím Smile

oomph.girl napsal:
Škoda, že nemůžu jet na nějaký koncert nebo fesťák, kde budou...


Ani kdyby hráli tady? (Což by mělo bejt definitivně jasný během tejdne - festival Love Planet v Táboře, resp. nově asi v Praze.)
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
fulin



Založen: 25.5.2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: 29. květen 2006 21:28    Předmět: Citovat

Já jsem si v '85 nahrál z hitparády (Bayern 3) novinku "west end girls".Chytla mě hned "love come quickly"jsem si nahrál,protože to byla ta samá skupina.Při dalšim singlu "opportunities" začínali být PSB moji favoriti.Někdy v '86 mi kamarád přivezl z jugoslávie LP Pleas-neuvěřitelnej zážitek.V tý době vyšel singl "it's a sin" a bylo rozhodnuto,přeskočili depeche mode a byli pro mě skupinou číslo 1!
Potom následovala kazeta s Actually a dokonce jsem od bratrance náhodou sehnal Disco.Tam me nejvíc zaujalo "paninaro" a taky mi v '95 udělali radost,že to vydali jako singl.
První cd singl mám "where streets.." a od "CYFGH" mám singly (vlastně dvojsingly)uplně všechny.
Byl jsem na obouch koncertech a Love Planet vyjde doufám taky.
_________________
ful
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
warper



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: 31. květen 2006 20:05    Předmět: Re: ... Citovat

oomph.girl napsal:
Tak já jsem tu nová, tuto stránku jsem zjistila na DM stránce, někdo mě sem odkázal.
Já je poslouchám ontenzivně asi tak měsíc... Laughing Znala jsem je už hodně dlouho, ale až teď jsem přišla na to, že jsou to fakt velmi dobří hudebníci Smile . Nakopl mě singl I'm with stupid, když jsem ho náhodně slyšela na rádiu na naši městské televizi. Hodně me zaujal, hned jsem poznala, že jsou to oni, ale nevěděla jsem, že je to jejich novej singl. Tak jsem ho sháněla, až jsem zjistila, že bude nový album...hned jsem zjišťovala, kdy asi a hned ten den jsem ho našla na netu(hooodně mě mrzí, že ho nemůžu mít pravý, prostě na to nemám peníze) a hned jsem si ho pustila... Surprised úžasný album...zaujalo mě hned na první poslech a nejvíc asi Psychological a Minimal.
Jinak ještě před novým albem jsem si sehnala nejznámější písničky, které jsem znala ještě, když je můj brácha poslouchal. Hodně je znám, ale nikdy jsem si myslela, že všechny ty známý songy jsou jejich, až jsem se divila Laughing ...jinak ze starších songů se mě nejvíc líbí Flamboyant a taky bych jednou chtěla vidět muzikál Closer to heaven a taky Křižník Potěmkin(pěknej song je Comrades), ale nikde to nemůžu sehnat...škoda!
chtěla bych je jednou vidět na vlastní oči a taky se s nimi pozdravit, ale to se mě těžko podaří...Škoda, že nemůžu jet na nějaký koncert nebo fesťák, kde budou...


Myslim, ze neni nutne brecet, za par dni jsou tady jak na koni (11.-12.8.), tak si kup listek treba na spatky Laughing To si delam legraci, ale tech nekolik stovek za to proste stoji. Neposlouchas a neznas je tak intenzivne jako nekteri zde pritomni, takze to pro Tebe treba neni takova priorita, ale za sebe musim priznat, ze to PRIORITA je a taaaaaakhle velka Cool Cool Mr. Green

warp
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 31. květen 2006 23:18    Předmět: Citovat

Na lístek musí bejt, i kdybys měl jíst seno, že jo? Big Grin (Teda doufám, že si to proto nerozmyslíš s Literally Wink )
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 1. červen 2006 14:08    Předmět: Re: ... Citovat

warper napsal:
oomph.girl napsal:
Tak já jsem tu nová, tuto stránku jsem zjistila na DM stránce, někdo mě sem odkázal.
Já je poslouchám ontenzivně asi tak měsíc... Laughing Znala jsem je už hodně dlouho, ale až teď jsem přišla na to, že jsou to fakt velmi dobří hudebníci Smile . Nakopl mě singl I'm with stupid, když jsem ho náhodně slyšela na rádiu na naši městské televizi. Hodně me zaujal, hned jsem poznala, že jsou to oni, ale nevěděla jsem, že je to jejich novej singl. Tak jsem ho sháněla, až jsem zjistila, že bude nový album...hned jsem zjišťovala, kdy asi a hned ten den jsem ho našla na netu(hooodně mě mrzí, že ho nemůžu mít pravý, prostě na to nemám peníze) a hned jsem si ho pustila... Surprised úžasný album...zaujalo mě hned na první poslech a nejvíc asi Psychological a Minimal.
Jinak ještě před novým albem jsem si sehnala nejznámější písničky, které jsem znala ještě, když je můj brácha poslouchal. Hodně je znám, ale nikdy jsem si myslela, že všechny ty známý songy jsou jejich, až jsem se divila Laughing ...jinak ze starších songů se mě nejvíc líbí Flamboyant a taky bych jednou chtěla vidět muzikál Closer to heaven a taky Křižník Potěmkin(pěknej song je Comrades), ale nikde to nemůžu sehnat...škoda!
chtěla bych je jednou vidět na vlastní oči a taky se s nimi pozdravit, ale to se mě těžko podaří...Škoda, že nemůžu jet na nějaký koncert nebo fesťák, kde budou...


Myslim, ze neni nutne brecet, za par dni jsou tady jak na koni (11.-12.8.), tak si kup listek treba na spatky Laughing To si delam legraci, ale tech nekolik stovek za to proste stoji. Neposlouchas a neznas je tak intenzivne jako nekteri zde pritomni, takze to pro Tebe treba neni takova priorita, ale za sebe musim priznat, ze to PRIORITA je a taaaaaakhle velka Cool Cool Mr. Green

warp


jj, já bych jela, ale nemůžu, protože mě ještě nedovolí jet tak daleko. To samý bylo s koncertem DM, taky jsem nemohla jet do Prahy. Prostě mě to nedovolí a to bych FAKT JELA. Nekecám a klidně bych dala ty prachy za ně! Crying or Very sad
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Fandové se představují Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz