Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pop! Justice CD - nová verze It's A Sin - možnost objednat

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 26. říjen 2006 12:05    Předmět: Pop! Justice CD - nová verze It's A Sin - možnost objednat Citovat

Na CD "Pop! Justice - 100% Solid Pop Music", které vyšlo tento týden, je i nová verze It's A Sin (teda, nová, je z roku 2004).

Tuto verzi můžete vidět/slyšet zde:
http://www.youtube.com/watch?v=_9r8ADHyw_U

Na Amazonu ji prodávají za 10 UKP:
http://www.amazon.co.uk/Pop-Justice-100%25-Solid-Music/dp/B000JCESCU/sr=8-1/qid=1161856724/ref=pd_ka_1/202-7954718-9574237?ie=UTF8&s=music

Já si ji možná přihodím do balíku ke Catalogue atd (viz http://www.psb.php5.cz/viewtopic.php?t=191). Pokud máte zájem přidat to do objednávky, napište.
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 26. říjen 2006 14:30    Předmět: Citovat

Hm, tahle verze se mi asi líbí víc. Cool Rozhodně lepší začátek - lidi z tohohle fóra asi ví, že já IAS nijak zvlášť nemusím...ale tohle se mi fakt docela líbí.

Dík za link na Youtube - stáhla jsem si to a udělala si z toho mp3, takže fakt už nic objednávat nemusím. Mr. Green Cool
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 26. říjen 2006 14:35    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Dík za link na Youtube - stáhla jsem si to a udělala si z toho mp3, takže fakt už nic objednávat nemusím. Mr. Green Cool


Dík za zprávu, kam že se to může společně s IP adresou hlásit? Laughing
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 26. říjen 2006 20:00    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Hm, tahle verze se mi asi líbí víc. Cool Rozhodně lepší začátek - lidi z tohohle fóra asi ví, že já IAS nijak zvlášť nemusím...ale tohle se mi fakt docela líbí.

U mě je to přesně naopak. Mr. Green (mám rád původní IAS a nová verze se mi moc nelíbí)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 26. říjen 2006 21:22    Předmět: Citovat

Flyer napsal:

U mě je to přesně naopak. Mr. Green (mám rád původní IAS a nová verze se mi moc nelíbí)


To je docela logický. Wink Já taky neslintám blahem nad In Private s Eltonem... Mr. Green
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 26. říjen 2006 21:54    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Já taky neslintám blahem nad In Private s Eltonem... Mr. Green

Ne, že bych nad In Private s Eltonem Drool blahem, ale zas tak špatný to podle mě taky neni (i když Dusty je Dusty, marná sláva Smile)

Něco podobnýho, jako u Tebe IAS, je u mě New York City Boy. Singlovou/albumovou verzi prostě nemám moc rád, ale remixy tohodle songu jsou o něčem jiném (hlavně od Langeho a Moralese).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 27. říjen 2006 19:19    Předmět: Citovat

Flyer napsal:

Něco podobnýho, jako u Tebe IAS, je u mě New York City Boy. Singlovou/albumovou verzi prostě nemám moc rád, ale remixy tohodle songu jsou o něčem jiném (hlavně od Langeho a Moralese).


No vidíš, jsme si kvit. Mr. Green
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 11. listopad 2006 16:41    Předmět: Citovat

Tak mi včera přišlo to CD PopJustice - 6 UKP včetně poštovnýho (od soukromé osoby, ne z obchodu).

Kromě PSB mě zaujali(y) Scissor Sisters - Mary a hlavně The Killers - Mr. Brightside - takovou muziku bych moh po lopatách. Mr. Green Naopak FF (Do You Want To) nic moc. Je tam plno dalších věcí 2004-2006, něco je založený spíš na rytmu než na pořádný melodii, někdy ženský spíš mluvěj/křičej než zpívaj, což mě příliš neoslovuje, několikrát jsem měl dojem "tohle jsem už slyšel", ale aspoň mám jako "nerádiový" člověk trochu představu, co je "in". Mr. Green A minimálně ty The Killers zamýšlím omrknout. Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 11. listopad 2006 17:37    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Tak mi včera přišlo to CD PopJustice - 6 UKP včetně poštovnýho (od soukromé osoby, ne z obchodu).

Kromě PSB mě zaujali(y) Scissor Sisters - Mary a hlavně The Killers - Mr. Brightside - takovou muziku bych moh po lopatách. Mr. Green Naopak FF (Do You Want To) nic moc. Je tam plno dalších věcí 2004-2006, něco je založený spíš na rytmu než na pořádný melodii, někdy ženský spíš mluvěj/křičej než zpívaj, což mě příliš neoslovuje, několikrát jsem měl dojem "tohle jsem už slyšel", ale aspoň mám jako "nerádiový" člověk trochu představu, co je "in". Mr. Green A minimálně ty The Killers zamýšlím omrknout. Smile

Hlavně si Mr. Brightside nepoštěj moc často - časem to děsně leze na nervy. Jednu dobu jsem si ji pouštěla několikrát deně, teď když někde vidím/slyším The Killers, utíkám. Mr. Green Ale některý songy maj dobrý.
Scissor Sisters jsou boooožííí. Laughing (Akorát nevím, co maj všichni na "Mary" - je pravda, že tohle je remix a já znám jenom albovou verzi)
FF mi neurážej. Twisted Evil (Ale že už jsem je neposlouchala sto let... Embarassed )
Ladytron se taky líběj, ne? (Destroy Everything You Touch byla jednu dobu Neilova oblíbená, pokud se nepletu)
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 11. listopad 2006 23:05    Předmět: Citovat

Pokračování debaty zde:
http://www.psb.php5.cz/viewtopic.php?t=225
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz