Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Catalogue
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 10. listopad 2006 13:30    Předmět: Citovat

Hm, težko říct, jaký způsob dodání by byl lepší. Možná tou poštou, zas ale na druhou stranu, kdybys to posílal na jednu adresu (například na tu mojí, jak jsem nabídl), tak s tím zatím souhlasili Maj a Honza; vlastně ani nevím, kdo jsou ti zbývající dva, kteří mají Catalogue objednaný....No, až se nějak dohodnem, tak mi napiš číslo účtu a konečnou částku, kterou Ti mám poslat (budu platit převodem).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 10. listopad 2006 14:06    Předmět: Citovat

Jinak v případě, že bychom se domluvili pro variantu osobního předání, tak bych Ti to zaplatil spíš v hotovosti.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 10. listopad 2006 14:14    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
vlastně ani nevím, kdo jsou ti zbývající dva, kteří mají Catalogue objednaný....


Ále, nějaký zloději... Mr. Green Wink
Alis a jeden fanda z fóra (Daniel)

Tak či onak, napiš mi mejlem svou adresu, kam bych to měl poslat.

Konečnou částku k finančnímu vyrovnání budu moct sdělit až po odeslání, příp. po návratu z Prahy.
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 11. listopad 2006 16:50    Předmět: Citovat

Takže je to zabalený. Takže bych to v pondělí ráno poslal. Takže pak dám vědět celkový náklady. Takže vy se pak domluvte s Flyerem na předání knih. Takže čau.
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 13. listopad 2006 13:34    Předmět: Citovat

Catalogue jsem dnes ráno poslal, dotyční nechť se posadí a přečtou e-maily. Mr. Green
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 13. listopad 2006 14:10    Předmět: Citovat

Jo a ještě poznámka - Alis vyjádřila přání mít verzi s Neilovým plakátem (lze zjistit jen po vybalení knihy z fólie), tak se kdyžtak nějak rozumně domluvte nebo nerozumně poperte. Mr. Green
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 13. listopad 2006 16:53    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Jo a ještě poznámka - Alis vyjádřila přání mít verzi s Neilovým plakátem (lze zjistit jen po vybalení knihy z fólie), tak se kdyžtak nějak rozumně domluvte nebo nerozumně poperte. Mr. Green

Asi takhle - jeden Catalogue z fólie vybalím a pokud bude obsahovat plakát Neila, vezmu ho pro Alis (a když ne, tak si ho nechám, mně je vcelku jedno, jaký plakát budu mít). Přijde mi totiž trochu blbý ty knížky vybalovat i ostatním...Když se domluvíme na nějakém hromadném předání, tak si to tam pak povyměňujte, jak budete chtít.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 13. listopad 2006 19:13    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
Když se domluvíme na nějakém hromadném předání, tak si to tam pak povyměňujte, jak budete chtít.

Hm... já se ale s nikým prát nechci Mr. Green - a pro mámu bych chtěla taky Neila. Embarassed Co takhle to nechat na náhodě? Mr. Green
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 13. listopad 2006 19:24    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Co takhle to nechat na náhodě? Mr. Green

Jo, tahle možnost je podle mě nejrozumnější. Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 13. listopad 2006 19:50    Předmět: Citovat

OK, takže.... abychom se vyhnuli hádkám, vyraženým zubům a podobně, tak bude skutečně nejlepší vše nechat na náhodě a tudíž ani svůj Catalogue nebudu hned rozbalovat, jelikož o Neila je koukám zájem a kdybych ho náhodou na svém plakátu měl, nechci si nikoho z vás znepřátelit Smile. Druhý důvod, proč nebudu Catalogue hned rozbalovat, je ten, že si ho chci stejně nechat až pod stromeček. Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 13. listopad 2006 21:52    Předmět: Citovat

No já jsem spokojen s Chrisem. Mr. Green Přeci jen ten design je promakanější. Mr. Green

Jinak, lze to trochu tipovat podle vykukujícího kousku plakátu, co lze někde vidět mezi vazbou a stránkama - ale to je taky loterie. Mr. Green
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 15. listopad 2006 15:36    Předmět: Citovat

Tak ve Waterstone's zlevnili o dvě libry... Kdybyste někdo chtěl záložní kopii Mr. Green , napište.
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 15. listopad 2006 18:43    Předmět: Citovat

Před chvílí jsem se vrátil z pošty s pěti kusy Catalogů. Cool
Všem z vás, kteří mají Catalogue objednaný, jsem zaslal mail s návrhem místa a termínu předání.
(abych nezapomněl, chtěl bych moc poděkovat Tomovi za zprostředkování Smile)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 15. listopad 2006 21:02    Předmět: Citovat

Ale pronese se to, co? Mr. Green
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Alis



Založen: 13.5.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: 15. listopad 2006 21:30    Předmět: Citovat

Já dnes odjela z koleje domů (snaha vyhnout se čtvrtečnímu předsvátečnímu chaosu ve vlacích) Embarassed Ale příští týden to předání snad vyjde (viz. majlík Flayerovi). Wink Už se nemůžu dočkat až se do obrázků ponořím - s čekáním pod stromeček to určitě nevydržím. Laughing

Jinak, jste vážně super, že něco takovéhleho organizujete. DÍKY Razz

PS k plakátu s Neilem: Já se také prát nebudu Laughing Laughing Laughing Samozřejmě bych Neila brala radši (co jiného by se taky u mě dalo čekat) Embarassed, ale jak už jsem psala Tomovi, Chris také potěší. Nechat to na náhodě je nejlepší. Cool
_________________

The Ghost Of Myself
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz