Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ABBA

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 23. listopad 2006 18:08    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Dneska to byla ABBA... Mr. Green

Jé, na ABBě jsem vyrůstal. Mr. Green
Pamatuju si, že jsem je poslouchal už v době, kdy jsem chodil do mateřský školky, některý jejich písničky mám s tím obdobím trochu spojený. Smile Ale i dneska si ABBu s chutí poslechnu.

Jaký písničky se Ti od ABBY nejvíc líbí?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 23. listopad 2006 18:56    Předmět: Citovat

Flyer napsal:

Jaký písničky se Ti od ABBY nejvíc líbí?


hm... Mám ráda spíš ty méně známé: Hey, Hey Helen (pro tuhle písničku mám takovou zvláštní úchylku, která se nedá nijak racionálně odůvodnit... Mr. Green ), My Mama Said, So Long, Tiger, I'm A Marionette (u tý se dá docela pěkně zacvičit Mr. Green Laughing ), Lovers (Live A Little Longer), Hole In Your Soul (ta prostřední část)... a tak, no. Mr. Green
Z těch profláklých mi vyloženě nevadí žádná písnička, ráda mám Winnera (jenom ne od Vondráčkové, PLEASE! Rolling Eyes Mr. Green ), Thank You..., Čikitýtu, When I Kissed The Teacher, Super Truper atd.

Občas dostanu chuť poslechnout si mp3, kterou mi kdysi jako bonus k od něj odkoupenému DVD přehrávači daroval otec mojí bývalé spolužačky. Jsou tam všechny alba. Cool

---------

Teď zrovna poslouchám I Wonder (Departure)
Docela mám tyhle "muzikálovější" věci od nich ráda. A tahle je pěkná. Cool
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 23. listopad 2006 19:20    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Hey, Hey Helen (pro tuhle písničku mám takovou zvláštní úchylku, která se nedá nijak racionálně odůvodnit... Mr. Green )

U mě se dá hovořit o úchylce u Under Attack a When All Is Said And Done. Obě písničky můžu poslouchat furt dokola, o čemž hovoří i jejich umístení v mé TOP 10 na last.fm Mr. Green.

Když jsem byl menší (asi tak 8 let mi bylo), tak jsem hrozně žral alba Voulez-Vous a Super Trouper. Cool Mr. Green

Jinak úplně prvně (to mi byly asi 4 roky Mr. Green ) jsem od ABBy slyšel takovou kompilaci písniček z alb Waterloo a Ring Ring, prý to byla jedna z nejoblíbenějších gramodesek mojí mámy, když byla v pubertálním věku. Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 23. listopad 2006 19:28    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
U mě se dá hovořit o úchylce u Under Attack a When All Is Said And Done. Obě písničky můžu poslouchat furt dokola, o čemž hovoří i jejich umístení v mé TOP 10 na last.fm Mr. Green.

Under Attack jsem nějak nikdy nepřišla úplně na chuť, ale WAISAD je taky jedna z mých oblíbených. Smile

Now playing: If It Wasn't For The Nights
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 23. listopad 2006 19:31    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:

Under Attack jsem nějak nikdy nepřišla úpln na chuť.

To už jsem slyšel od víc lidí, že se jim tahle písnička nelíbí. Až si připadám, že jsem sám, kdo ji má jako oblíbenou (něco jako What Keeps Mankind Alive? od PSB - tenhle song taky spousta fandů nesnáší a mně se přitom hrozně líbí Mr. Green)

FantasticVoyage napsal:
Now playing: If It Wasn't For The Nights

Tohle je moc pěkná písnička. Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 23. listopad 2006 20:33    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
To už jsem slyšel od víc lidí, že se jim tahle písnička nelíbí. Až si připadám, že jsem sám, kdo ji má jako oblíbenou (něco jako What Keeps Mankind Alive? od PSB - tenhle song taky spousta fandů nesnáší a mně se přitom hrozně líbí Mr. Green)

WKMA mi nijak nevadí, ale nemusím to. Hudbu Kurta Weilla si radši poslechnu v původní podobě. Mr. Green

Tak jsem zrovna doposlechla Under Attack. Když se to rozjede, tak to docela jde, ale nemůžu říct, že bych z toho byla nějak odvařená. Smile

"Head Over Heels", jo, ta je má oblíbená. Tak trochu předchůdce Flamboyant. Wink I klip byl docela vtipnej - jen jsem se zděsila nad tím, jak tam Frida vypadala. Shocked Fakt jí to mnohem víc sekne teď. Mr. Green
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 23. listopad 2006 22:44    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
"Head Over Heels", jo, ta je má oblíbená

Tos neměla psát. Mr. Green
Po dlouhý době jsem si ji pustil a teď si ji musím hrát furt dokola. Neuvěřitelně chytlavá písnička. Mr. Green
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 24. listopad 2006 17:49    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
FantasticVoyage napsal:
"Head Over Heels", jo, ta je má oblíbená

Tos neměla psát. Mr. Green
Po dlouhý době jsem si ji pustil a teď si ji musím hrát furt dokola. Neuvěřitelně chytlavá písnička. Mr. Green

Mr. Green
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz