Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Off-topic - bez přihlášení skryto

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Novinky na fóru, dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 21. listopad 2006 23:33    Předmět: Off-topic - bez přihlášení skryto Citovat

Vzhledem k množícím se návštěvám spamerů se od nynějška zobrazuje kategorie Off-topic pouze po přihlášení. Třeba to nebude tak lákat (a třeba budou psát sem Mr. Green). Možnosti filtrování přes e-maily / IP adresy jsou jen omezené.
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 26. listopad 2006 15:22    Předmět: Citovat

Off-topic je už zas normálně vidět, nově registrované uživatele musím nejprve schválit (předtím jsem to nechtěl takto řešit kvůli občasným problémům s e-maily z fóra, ale zdá se, že to funguje).
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 26. listopad 2006 15:56    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Off-topic je už zas normálně vidět, nově registrované uživatele musím nejprve schválit (předtím jsem to nechtěl takto řešit kvůli občasným problémům s e-maily z fóra, ale zdá se, že to funguje).

Paráda. Applause
Snad už daj spameři pokoj. Už mi ty reklamy na afrodiziaka apod. dost lezly na nervy, stačí, že jich mám plnej mail. Rolling Eyes Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 26. listopad 2006 22:13    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
Už mi ty reklamy na afrodiziaka apod. dost lezly na nervy, stačí, že jich mám plnej mail. Rolling Eyes Twisted Evil

Hm, mě vždycky nejvíc bere, když se mě ptaj, jestli mám potíže s erekcí. Mr. Green Laughing
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 26. listopad 2006 23:13    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Hm, mě vždycky nejvíc bere, když se mě ptaj, jestli mám potíže s erekcí. Mr. Green Laughing

Laughing

No, mě to taky strašně bere (ale za 30 let budu třeba mluvit jinak Mr. Green )
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Novinky na fóru, dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz