Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

I'm With Stupid - co vy na to?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Můj názor na písničku I'm With Stupid
patří mezi nejlepší, které PSB napsali
8%
 8%  [ 1 ]
je vcelku povedená
75%
 75%  [ 9 ]
průměr
16%
 16%  [ 2 ]
nic moc
0%
 0%  [ 0 ]
vypínám rádio, kdykoliv ji hrajou
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 12

Autor Zpráva
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 8. květen 2006 16:47    Předmět: I'm With Stupid - co vy na to? Citovat

Tak protože dneska vychází nový singl PSB, logicky nadhodím toto témátko Smile - jak se vám nový singl líbí? Co říkáte na videoklip? Podle mě je video hodně dobrý (rozhodně lepší než takový Home And Dry Smile) ). Už jste slyšeli nové b-strany?

Tom
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 8. květen 2006 17:15    Předmět: Citovat

Celkem pěkný song, přesto si myslím, že na Fundamental albu jsou i lepší kousky (Luna Park, Integral, The Sodom & Gommorah Show, Minimal). Video je vydařené, originální a vtipné, i když lidé neznalí klipů na Go West a Can You Forgive Her asi sotva klip na I'm With stupid docení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Paul80



Založen: 5.5.2006
Příspěvky: 106
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 8. květen 2006 20:43    Předmět: Citovat

IWS je věc povedená,nicméně písnička na poměry PSB průměrná,klip je originální a srandovní...Béčka jsem ještě neslyšel.....a srovnávat zatím nebudu,počkám až si poslechnu celé album...

Pavel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
warper



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: 8. květen 2006 23:42    Předmět: Re: I'm With Stupid - co vy na to? Citovat

Tom napsal:
Tak protože dneska vychází nový singl PSB, logicky nadhodím toto témátko Smile - jak se vám nový singl líbí? Co říkáte na videoklip? Podle mě je video hodně dobrý (rozhodně lepší než takový Home And Dry Smile) ). Už jste slyšeli nové b-strany?

Tom


Vzhledem k tomu, ze IWS posloucham uz mesic, tak muzu rict, ze se dost rychle "opotrebuje". Zalezi na radiich jak ho ted budou propagovat a na nas jak budeme vyklikavat jeho pozice Surprised)

K beckum - Girls don't Cry - opravdu becko a jeste k tomu nezajimavy..
Resurrectionist znam jen jako remix a je to skvele nebo alespon ten remix ma peknou voltaz Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roxboy



Založen: 9.5.2006
Příspěvky: 130
Bydliště: Nemecko

PříspěvekZaslal: 9. květen 2006 20:27    Předmět: Citovat

Cau Tome a ostatni,

na IWS ocecnuji hlavne; textovy n?pad a snahu postavit se po svem proti Bushovi a Blairovi. Snad tato kapka v mori pomuze jako protest proti teroristicke politice USA a jejich privrzencu.

Hudebne se me vsak osobne libi vice Ressurectionist nez A strana singlu. Mozno i proto, ze jsem cekal nejakou "silnejsi" skladbu pro prvni singl. Nejaky poradny hit, ktery PSB na uvod alba chybi jiz od IDK.
Na druhou stranu jsem zvedav, jak PSB rozcisnou s IWS TOP 75 UK Singles, doufam v TOP 20. I kdyz bych jim pral opet TOP 10.

Girls dont cry se me libi a cas od casu si ji urcite pustim.

Tome, nevis proc maji PSB takto "hloupe" vydavene B strany singlu jako na IWS, kdy se obsah dupluje a nuti nekupovat "zbytecne" nektere verze. Napr 3track je obsahove nezajimavy a fanda je sizen. Idealni byl treba Drunk.
Nevis nahodou treba z Literally, zda maji PSB porad v rukou rozhodovani o obsahu B stranach singlu, nebo je to na EMI.

Jak vzpominas s odstupem casu na Closer to Heaven v Londyne Cool
Honza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paul80



Založen: 5.5.2006
Příspěvky: 106
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 9. květen 2006 22:17    Předmět: Citovat

PSB chtěli jako první singl "Sodom",ale vydavateství se postavilo proti,kvůli názvu píšně....viz rozhovor ve Filteru....
Já osobně si myslím,že např. Integral by jako první singl byl o 100% lepší než IWS....


roxboy napsal:
Cau Tome a ostatni,

na IWS ocecnuji hlavne; textovy n?pad a snahu postavit se po svem proti Bushovi a Blairovi. Snad tato kapka v mori pomuze jako protest proti teroristicke politice USA a jejich privrzencu.

Hudebne se me vsak osobne libi vice Ressurectionist nez A strana singlu. Mozno i proto, ze jsem cekal nejakou "silnejsi" skladbu pro prvni singl. Nejaky poradny hit, ktery PSB na uvod alba chybi jiz od IDK.
Na druhou stranu jsem zvedav, jak PSB rozcisnou s IWS TOP 75 UK Singles, doufam v TOP 20. I kdyz bych jim pral opet TOP 10.

Girls dont cry se me libi a cas od casu si ji urcite pustim.

Tome, nevis proc maji PSB takto "hloupe" vydavene B strany singlu jako na IWS, kdy se obsah dupluje a nuti nekupovat "zbytecne" nektere verze. Napr 3track je obsahove nezajimavy a fanda je sizen. Idealni byl treba Drunk.
Nevis nahodou treba z Literally, zda maji PSB porad v rukou rozhodovani o obsahu B stranach singlu, nebo je to na EMI.

Jak vzpominas s odstupem casu na Closer to Heaven v Londyne Cool
Honza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 10. květen 2006 11:09    Předmět: Citovat

Ahoj Honzo,

zdravim, no jo, my se zname. Smile

Pane jo, 16777213 prispevku, abys nam to tu nezboril. Laughing Wink

roxboy napsal:
Tome, nevis proc maji PSB takto "hloupe" vydavene B strany singlu jako na IWS, kdy se obsah dupluje a nuti nekupovat "zbytecne" nektere verze. Napr 3track je obsahove nezajimavy a fanda je sizen. Idealni byl treba Drunk.
Nevis nahodou treba z Literally, zda maji PSB porad v rukou rozhodovani o obsahu B stranach singlu, nebo je to na EMI.


Tohle je do znacne miry dano britskymi hitparadovymi pravidly, ktera dost detailne urcuji, co se muze a co ne, aby se prodej daneho formatu zapocitaval do hitparady.

Je to zhruba takto (do jiste miry bez zaruky Smile - jak tomu rozumim a jak jsem pochopil z vykladu):
Muzou se vydat 3 formaty, z nich max. 2 CD (ostatni max. 1x). Tedy napr. CD + DVD + vinyl / kazeta, nebo 2 CD + DVD apod.

Pokud se vydaji dve CD, jedno z nich muze mit max. 2 skladby + max. 10 minut. Druhe max. 20 minut + max. 3 skladby + mozne remixy techto skladeb (obdobne plati i pro DVD, kde muze byt i multimedialni obsah). Pokud to dobre chapu, pak vzdy musi byt pritomna singlova pisnicka.

Muze byt vydan take remixovy singl - jedna skladba + jeji remixy, max. 40 minut. V tom pripade mi trochu neni jasne, zda stale mohou byt vydany 3 formaty (snad ano).

Myslim ale, ze to, ze PSB vydali CD + DVD + vinyl, neznamena, ze by nemeli dost muziky pro 2 CD + DVD. On takovy vinyl je taky zajimavy artefakt. Smile


roxboy napsal:
Jak vzpominas s odstupem casu na Closer to Heaven v Londyne Cool


Pet let zpatky, clovece. Smile Uz na to moc casto nevzpominam, ale kazdopadne to byl zajimavej kousek do skladanky mnohozanrovosti PSB. Smile Ale na koncerty s PSB osobne nic nema. Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 10. květen 2006 17:42    Předmět: Citovat

Ahoj!

Mně se b-strany líbí moc. Obě. Každá jiná, ale obě moc pěkné. Mňam! Mr. Green

Klip už je trochu profláknutej, ale kyž jsem ho viděla poprvé, tak jsem chytala docela slušný záchvaty smíchu. Smile (Což, mimochodem, v souvislosti s PSB ty záchvaty chytám docela často... Wink )

Jinak jsem byla dost překvapená, že u nás ten singl vyšel - a to dokonce ve všech třech verzích. Jsem totiž spíš zvyklá, že ty singly, o které mám zájem, se tu takhle normálně v obchodu nenacházívají.
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
roxboy



Založen: 9.5.2006
Příspěvky: 130
Bydliště: Nemecko

PříspěvekZaslal: 10. květen 2006 22:17    Předmět: Citovat

ahoj vsichni,

zatim nedokazu rict, co by bylo lepsi jako prvni singl - fandove maji vzdy "lepsi" nazory nez tvurci samotni Smile Zat?m jedinou celou skladbu jsem slysel jen Integral - a ta je opravdu dobra. A podle miniukazek na netu se me nechce moc posuzovat.

Diky Tome za vyjasneni zalezitosti singlu - trochu zvlastni pravidla, ale budiz. Takove pravidlo limitu minimalne 4 tracku na kazdem CD singlu by bylo velke poteseni pro ucho fanouska. Razz

Ano, Bontonland v Praze na Mustku prekvapil, ze tam meli vsechny tri druhy singlu ke koupi za neuveritelnych 99-149 Kc.
Kamarad, ktery tam pracuje rikal, ze tim, ze jich koupili vice, mohli udelat takovouto cenu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 11. květen 2006 23:02    Předmět: Citovat

Ještě k těm b-stránám - dneska jsem si konečně koupil singl IWS a z "béček" jsem opravdu nadšen. Celý večer si je pouštím dokola a nemůžu se jich nabažit, uvidí se však časem, jakou budou mít nakonec "trvanlivost."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 12. květen 2006 14:08    Předmět: Citovat

Vyborna melodia, skvely refren, skvostny text... Cool Ale medzi najlepsie z tvorby PSB by som skor zaradil Sodom and Gomorrah Show Smile
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
warper



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: 12. květen 2006 18:05    Předmět: Citovat

Uz jste nekdo zaregistroval IWS na nejakym CESKYM 'radiu'? Urcite dejte vedet, az se nekde vyloupne v hitparade Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 12. květen 2006 18:11    Předmět: Citovat

Radia su prezitok, naco to vobec pocuvate Smile Ale co mava mama pustene radio na vezi, tak uz zo dvakrat som to na sk radiu pocul Wink
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Paul80



Založen: 5.5.2006
Příspěvky: 106
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 17. květen 2006 19:51    Předmět: Citovat

podle dostupných informací IWS hraje mé oblíbené pražské rádio Expres. 90.3 FM Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 17. květen 2006 22:11    Předmět: Citovat

Mno, tady je aktuální hitparáda rádií (top 100) - PSB nikde... Rolling Eyes

http://www.ifpicr.cz/hitparada/index.php?hitp=R
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz