Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co jste zač? :)
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Fandové se představují
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 9. květen 2006 20:44    Předmět: Co jste zač? :) Citovat

Aby to tu nebylo tak anonymní, malá introdukce:

Já jsem Tom, bydlím ve středních Čechách, pracuju jako webmaster v jedný soukromý firmě. S manželkou máme jedno dítě, druhý na na cestě. Smile Kromě PSB poslouchám např. The Beautiful South, Sinead O'Connor, Pulp, R. E. M. atd., různý soundtracky, Plíhala, Nohavicu, klasiku. Jinak mám taky rád dobré filmy (Blade Runner, Lovec jelenů, Tanec v temnotách, Piano, Hodiny apod.).

Chcete-li se také dle vlastního uvážení ostatním představit, je to tu vaše. Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
warper



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: 9. květen 2006 22:59    Předmět: Něco málo o sobě prozradím :o) Citovat

Mám hodně přezdívek a často je měním, ale jméno mam jen jedno - Jirka.

Je mi 25 (kozoroh), pocházím z Nové Paky v podkrkonoší, ale převážně se vyskytuji v Jaroměři nebo Hradci Králové.

Působím v IT (WiFi, VoIP, LAN, Linux (gentoo), bezpečnost pc, servis..). Tom zmiňoval svůj stav - k tomu jen tolik, že v této chvíli jsem sám - info pro něžné pohlaví Rolling Eyes Smile

PSB registruju od '92 a jsou to pro mne droga a tom myslím vážně Exclamation Kdo mě zná osobně, tak ví o čem to je Cool

Co mám rád? Modrou, citrónovou zmrzlinu, upřímnost, dvě žvýkačky najednou, studeného Kelta, kávu Davidoff, práci, která má smysl..

Co nemám rád? Hloupost Exclamation

Co poslouchám mimo PSB? Depeche Mode, Queen, R.E.M., Rukavicu, Erasure, Pink Floydy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 10. květen 2006 18:21    Předmět: Citovat

So....let me introduce myself...

Jmenuju se Marie, pro lidi Majka, Maj nebo May.
Je mi 18 a přístí rok (snad) odmaturuju. Smile
Narodila jsem se v Praze, žiju v Praze a Prahu miluju. (Říkejte si, co chcete! Razz )
Zajímají mě lidská práva, mezinárodní vztahy, psychologie, novinařina - a nečemu z toho se snad budu v budoucnu věnovat.

No, a jinak je tu hudba, kterou poslouchám a občas i aktivně provozuju (klasika, jazz a tak Smile Čistě amatérsky.) Poslouchám vážně všechno možné - kromě metalu, dechovky a český country a všech těch různých druhů dance music, ve který se vůbec nevyznám ( Exclamation )
Z vážný hudby Čajkovskij nebo Grieg, pak "klasiky" jako Sinatra, Beatles, Bowie, Cohen, Nohavica, Navarová nebo Kate Bush. (Tuhle se nedávno někdo divil, že poslouchám Kate i PSB - co je na tom tak divnýho? Mr. Green )

Na http://www.last.fm/user/FantasticVoyage/ si můžete udělat hrubý obrázek o mých rozličných hudebních chutích. Hrubý proto, že to je jen hudba, kterou poslouchám v počítači a taky proto, že ta potvora, co tu statistiku vytváří je dost pozadu... Smile

Hodně, hodně, ale opravdu hodně čtu - vážně skoro všechno, co se mi dostane pod ruku (ale dívčí románky to teda fakt nikdy nebyly Razz )
Momentálně mám rozečtené čtyři časopisy (jeden filmový, zbytek hudba), noviny Mr. Green a knížku o díle a výzkumech Leonarda da Vinci.

Můžete mě potkat na různých fórech buď jako FantasticVoyage nebo jako SevenSmiles (na ofic. fóru PSB například)

Jsem absolutně singl a ráda chodím do kina... Wink

FV
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 10. květen 2006 21:30    Předmět: Citovat

Jmenuji se Jindřich, je mi 20 let, pocházím z Prahy a zatím jsem stále studentem střední obchodní školy (zítra však dělám praktickou maturitu a za týden a něco ústní). Další studium bych ale chtěl věnovat dalšímu mému koníčku - filmu.

Co se hudby týče, tak kromě Pet Shop Boys miluju filmovou hudbu (Ennio Morricone, John Williams,...), klasickou (Beethoven, Tchaikovsky, Vivaldi), nepohrdnu však ani dobrým trancem (Airbase, Ace Da Brain) a jinou kvalitní taneční muzikou. Nemusím moc metal (snad kromě Nightwish a některých písniček od Rammsteinů), hip hop a podivnosti typu speedcore, terrorcore apod. Smile

Mezi další mé záliby patří sport (squash, jízda na kole, plavání, turistika) a cestování

Na závěr ještě nějaká ta osobní statistka o PSB (k dnešnímu dni):

5 nejoblíbenějších písniček:
One Thing Leads To Another
Your Funny Uncle
The Survivors
Being Boring
Birthday Boy

nejméně oblíbené písničky:
Hit Music
Disco Potential
The Sound Of The Atom Splitting

5 nejoblíbenějších remixů:
I Want To Wake Up (Groove Mix)
Paninaro '95 (Tin Tin Out Mix)
Here (PSB New Extended Mix)
Was It Worth It? (Dub Mix)
Music For Boys (Part 3)


Naposledy upravil Flyer dne 14. květen 2006 22:55, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Paul80



Založen: 5.5.2006
Příspěvky: 106
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 10. květen 2006 23:28    Předmět: Citovat

Jmenuji se Pavel a na této planetě pobývám už neuvěřitelné čtvrt století.Pracuji v nejmenované distribuční společnosti,která se specializuje na hudební CD a DVD.Já osobně mám na starost sortiment jednoho nejmenovaného řetězce Wink

Když zrovna neposlouchám hudbu,tak rád sportuju(kolo,tenis,pinčes) nebo si přečtu detektivku,či thriller (nejoblíbenější spisovatel Jeffery Deaver),jsem i filmový fanda....
Kromě PSB jsem velký fanoušek Duran Duran,dále poslouchám A-ha,Alphaville,Garbage,Keane,Kosheen...atd.atd.atd...podstatě jakoukoli slušnou hudbu,která mě osloví.. Rolling Eyes ...a světe div se Exclamation strašně rád houbařím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 12. květen 2006 14:19    Předmět: Citovat

Old at heart but I'm only 15
And I'm much too young
To let love break my heart
Young at heart but it's getting much too late
To find myself so far apart...

All in all I'm just another gargoyle in the world Razz 186 cm vysoka kreatura s velkymi zubami, hlbavy filozof, ktory nikdy na nic neprisiel, z duse neznasam nacizmus a vojny, zapaleny fanusik Einsteina, Jezisa, mieru a Churchilla... Smile Okrem PSB (srdcovka) pocuvam: Queen, Pink Floyd, Led Zeppelin, Radiohead, David Bowie, Guns N' Roses, A-ha, Depeche Mode, Nirvana, Jimi Hendrix, Janis Joplin , Blur, Oasis, Elton John, Dire Straits, New Order, Genesis, Beatles, Michael Jackson, R.E.M., ToTo, Foo Fighters, INXS, The Clash, The Cure, Velvet Revolver, Deep Purple, Roxette, White Stripes, Alphaville, Bee Gees, Simon & Garfunkel, ABBA, Talk Talk, Faith No More, Verve, Coldplay, Tears for Fears, Pearl Jam, The Scorpions and many, many more... Smile

So, give peace a chance and let your minds be free!
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Akila



Založen: 8.6.2006
Příspěvky: 80
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 8. červen 2006 20:32    Předmět: Citovat

Ahoj Mr. Green . Jmenuju se Honza, je mi 21 let a bydlim v Praze. Uz druhym rokem studuju vejsku, lekarskou fakultu, a zatím me to bavi, tak doufam ze tam ještě nejakej ten rok vydrzim. Moc rad sportuju, hlavne florbal a basket, tyhle dva sporty muzu asi nejvic. Mam slavisticky srdicko, v hokeji i ve fotbale. Co se muziky tyce, tak jsem velkej fanda synth-popu, mimo PSB si strasne rad poslechnu Erasure, Depeche Mode, New Order, mimo tenhle zanr třeba Chemical Brothers nebo Mobyho. Oblibenej filmek ? Forrest Gump.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivan Laššan



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: 12. srpen 2006 22:29    Předmět: Můj profil Citovat

AHOJ fandové PSB máte výtečný vkus!

základní údaje: Narodil 19.8. 1987 (jsem hrdý na toto datum neboť je to den prvního střetnutí PSB). Pocházím z Valtic. Zatím studuju.
Mé zájmy: především hudba, hraju na klavír, skládám na synťáku. Baví mě dobré filmy (herci: Cruise, Nicholson, Willis). Taky sport a zábava.

Nej music: Pet Shop Boys, Depeche mode, Alphaville, Erasure, A-ha, The chemical brothers, Madonna, Britney Spears Embarassed , Robbie Williams, Camouflage, Duran Duran..... Baví mě i filmová hudba (Zimmer, Elfman, Howard) a čas od času si dám i klasiku, která mě baví pro svou atmosféru jiného charakteru než který zvládne pop.


Naposledy upravil Ivan Laššan dne 4. září 2010 14:48, celkově upraveno 10 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Paganel



Založen: 1.7.2006
Příspěvky: 175
Bydliště: Povrly

PříspěvekZaslal: 23. srpen 2006 11:42    Předmět: Citovat

Tak já jsem David, za 23 a čtvrt roku už oslavím abrahámoviny (doufám Cool ) a celý život bydlím v Povrlech. Kdyby někdo náhodou nevěděl, kde to je Evil or Very Mad , tak tato obec leží na levém břehu Labe mezi Ústím a Děčínem.

Momentálně už tři roky pracuji jako překladatel z/do angličtiny. Tuhle práci zvládám poměrně slušně, i když na ní nemám vejšku. Dobré je, že můžu pracovat z domova, takže nemusím nikam dojíždět ani kolem sebe nemám žádné drbající kolegy(ně). Tahle práce mě moc baví a nevím, že bych někdy dělal něco jiného.

Jinak koníčků mám dost: četba, sport (hlavně kolo, turistika, plavání, jinak rád hraju i ping-pong, tenis a fotbal, ale zrovna nemám příležitost), dopisování, příroda, zvířata, cestování, sport v TV (hlavně fotbal) a jsem náruživý křížovkář. Jo, a taky rád chodím do lesa na houby, ale leckdy najdu houby. Laughing

Pet Shop Boys jsou moje nejoblíbenější kapela - mám je rád už takových 13 let, ale teprve teď jsem se uráčil kupovat jejich alba. Jinak se mi líbí i jiná hudba kromě metalu a jiných příliš hlučných a agresivních žánrů. Jo a taky nesnáším techno, hiphop a rap a jiné americké výmysly. Hudba má totiž uklidňovat, a ne jitřit nervy a dohánět k šílenství. Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 23. srpen 2006 13:46    Předmět: Citovat

Ajajaj...já jsem tady ještě nenapsala můj život Laughing Laughing

Takže jmenuju se Kristýna, můžete mě říkat Kíka,Kiki a nebo Kikinka Mr. Green, jsem z Hustopeč(u Brna, kdyby náhodou někdo nevěděl Rolling Eyes ). Narodila jsem se tady a taky tady bývám většinu času, je pravda, že jsme se přestěhovali do Kurdějova(blízko Hustopeč, vesnička) ale tam bývám jen po čtvrté hodině, když chodím do školy a o prázkách tam bývám sem tam.
Mám dva bráchy, Radima a Ondru, potom ještě jednoho nevlastního, kterýho jsem nikdy neviděla Rolling Eyes ale ani mě to nevadí!
Jsem hudební typ, miluju hudbu od mých 8let. Hraju na klavír a dřív na flétnu. Všeho jsem nechala, protože nebyl čas a taky ani prachy.
Potom jsem si koupila za svý klávesy, na který hraju každej den a stále vymýšlím nový melodie. je pravda, že většina melodií stojí za nic, ale ten výběrek mých nej jsem upnula na rapid, odkaz je na mý stránce. Zpívám ráda, ale moc to neumím.
Jinak poslouchám Depeche mode,PSB, a-ha, Oomph!, teďka Megaherz a styly metal, rock, pop, dance...prostě to, co má pěknou melodii a stojí za to(hlavně se zpěvem, který stojí za to Mr. Green ).
Baví mě angličtina a potom zase jen hudba, hudba, hudba a zase hudba Laughing Laughing chtěla bych být v budoucnu překladatelkou, teda jestli tu státní novou( Rolling Eyes Rolling Eyes Evil or Very Mad blee) maturu udělám!
moje oblíbený sporty jsou: fotbal, hokej,hokejbal, florbal a mooc prožívám místrovství v hokeji Neutral Dříve jsem chtěla dělat aktivně florbal, ale tady není žádný zájem, takže smůla Neutral
Moje oblíbená fráze je: Ok, ale dík
Stále říkám dokola: furt, co je?? Mr. Green a brebtám furt o své oblíbené hudbě Mr. Green
Ok, to jsem já(určitě jsem něco zapomněla, ale to neva Twisted Evil )
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 20. září 2006 12:36    Předmět: Citovat

AAAAAhojte všetci!!!!!!!!!!!!!!
Volám sa Jaro,som z Banskej Bystrice(SK),mám 27 a odteraz tu budem často.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
danh



Založen: 28.7.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 21. září 2006 16:29    Předmět: Citovat

Neco malo o me malickosti... Puvodem jsem z Chebu (rocnik '74), ale pracovne od zari '98 Praha a zatim to nevypada na nejake dalsi stehovani... Jsem velkym hudebnim fanouskem a PSB tak nejak nejvice zasahli muj zivot a hudebni vnimani... Ale lepe se pozname na party, kterou organizuji... /je toto povolena reklama?/ Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pája



Založen: 22.10.2006
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: 23. říjen 2006 17:29    Předmět: Citovat

čaues!
Jsem Pája, bydlim víceméně skoro v Brně a studuju tady na MU matiku-ekonomii, což většina lidí považuje za dost šílenou věc Smile
Osobně si myslím, že mám k šílenosti asi celkem blízko, zejména pokud objevim něco novýho co se PSB týče... Mr. Green Ale umim vyvolat dojem že jsem naprosto normální Wink
Jinak o sobě prohlašuju že jsem typický býk, zajmají mě spíše filozofické náhledy na život které jsou ovšem použitelné do života. Mám ráda přirozenost a nesnášim povrchnost a aroganci... A považuju se za člověka plného paradoxů....
Co se zájmů týče tak jsou to věci co mě zrovna nadchnou a může to být v podstatě cokoli. Ale univerzální záležitosti ve kterých se vyžívám pořád jsou PSB, zdrhnutí před civilizací do přírody, knížky, čajovny, PSB, žabky co nám žijou pod terasou, PSB, jídlo (to je má velká vášeň, zejména ta část kdy se na to vrhnu a všechno zkonzumuju Twisted Evil ) a samozřejmě zase PSB...
Kromě nich mám ráda i Brainstorm, New Order, Divokýho Billa z jistého sentimentu Coldplay, no a prostě všechno co mě nadchne, napříč hudebními žánry...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej



Založen: 7.11.2006
Příspěvky: 34
Bydliště: Sleepy Hollow

PříspěvekZaslal: 7. listopad 2006 19:40    Předmět: Citovat

Přeji krásný večer

jsem Ondřej a PSB mám moc rád, zejména jejich baladické písničky typu King´s Cross, Being Boring, I Couldn´t Happen Here, Jealous atd.

jsem ročník 77 a mám rád hudbu všeho druhu, jinak jsem bankovní úředník, mám 1.kyu v Aikido, rád běhám dlouhé vzdálenosti a hraji na kytaru, píšu básničky a hudební recenze (občas Smile

mé best of kapely:
Queen, PSB, Genesis, Helloween, Dire Straits, Clapton, Simon a Garfunkel, Anastacia, Elton John, P. Collins, Ch. Rea, Scorpions, Pink Floyd

dále filmová hudba Eniio Moriconneho a Alana Silvestriho a kupa vážné hudby, zejména Dvořák, Rachmaninof a Chopin Smile

z českých : Chinaski, Kryštof, Čechomor a něco do Lucie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 30. listopad 2006 19:06    Předmět: Citovat

Jmenuji se Martin, je mi 33let a bydlím 25km východně od Prahy. PSB poslouchám už asi 15let a spolu s nimi i Erasure, DM a nově Codplay.
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Fandové se představují Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz