Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nove live DVD! / Turne 2007

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
danh



Založen: 28.7.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 14. listopad 2006 10:40    Předmět: Nove live DVD! / Turne 2007 Citovat

Tak dnes nam kluci v Mexiku budou natacet material pro nove live DVD, ktere by melo vyjit na jare 2007, viz. oficialni web... Hned je po ranu cloveku lip... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 2. prosinec 2006 13:28    Předmět: Citovat

(Pro Martina - http://www.psb.php5.cz/viewtopic.php?p=2373#2373)

martin napsal:
Tak PSB by měli příští rok koncertovat 31.3 a 1.4 v Austrálii a teprve poté by měla proběhnout evropská část turné. Takže koncert nejspíš bude duben nebo květen. To by mne zajímalo, kdy vydají to DVD z Mexica.


5. 1. hrají v Madridu. Podle mě klidně můžou leden - březen putovat po Evropě (nebo taky až v dubnu, ale myslím, že je to jedno).

Co myslíš tím "koncert nejspíš bude duben nebo květen"? Jako že koncert v ČR? No, nevím nevím. Think Přeci jen nejsme takovej trh, aby sem jezdili dvakrát za dva roky.

DVD klidně můžou vydat v polovině června (jak už jsem psal na Seznamu). Je v tom nějaký problém? Smile (Nehledě na to, že se data vydání u PSB spíš posouvají dál.)
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 2. prosinec 2006 15:30    Předmět: Citovat

Ano, myslel jsem regulérní koncert. Na Love Planet bylo to vystoupení hodně zkrácené. Sad Tuším, že nehrály Home and dry, Flamboyant, Can you for give her?, Se A vida E/Domino dancing, Numb a možná i další. Jinak jaro u mne začíná nejdřív v březnu. Takže leden a únor bych vynechal. Smile A že by jely tour po Evropě, pak si odskočily na 2 vystoupení do Austrálie a zase se vrátily do Evropy pokračovat v turné - no nevím.
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 2. prosinec 2006 18:27    Předmět: Citovat

Počkej, ale z jakého zdroje máš, že turné po Evropě určitě bude na jaře a ne třeba už v zimě (stejně jako třeba část Nightlife Tour)? Co třeba leden - březen Evropa, duben - květen Austrálie / Asie?

Jinak o tom koncertu fakt pochybuju. Možná nějaký skladby vynechali, ale myslím, že kvůli tomu všechny letní štace znova navštěvovat nebudou... Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 2. prosinec 2006 19:44    Předmět: Citovat

Všechny letní štace navštěvovat asi nebudou, ale do Prahy by přijet mohli. Wink Už proto, že tu mají spoustu fanoušků, kteří by určitě na koncert šli. Wink
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 5. prosinec 2006 11:10    Předmět: Citovat

No, poloprázdná Sportovní hala v 99. ani relativně volný prostor (v prvních řadách!) na Love Planet ve mně nebudí dojem, že by českých zájemců o koncert (natož o dva během dvou let - přeci jen to už si pak předpokládám někdo z těch "neskalních" rozmyslí, jestli zase půjde) bylo až zas tolik... Confused
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 7. prosinec 2006 17:37    Předmět: Citovat

Na Love Planet bylo vepředu volno?! Já byl v takové 4-5řadě naproti klávesám a Chrisovi a byl jsem docela v pressu. Nehledě na to, že vedle hráli FF. Takže bez FF by těch lidí bylo víc. Alespoň já vím o 3 lidech, kteří se rozhodovali mezi PSB a FF a nakonec šli na FF. Ale koncert "Nightlife" mohl být plnější. To uznávám.
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 7. prosinec 2006 21:59    Předmět: Citovat

martin napsal:
Na Love Planet bylo vepředu volno?! Já byl v takové 4-5řadě naproti klávesám a Chrisovi a byl jsem docela v pressu. Nehledě na to, že vedle hráli FF. Takže bez FF by těch lidí bylo víc. Alespoň já vím o 3 lidech, kteří se rozhodovali mezi PSB a FF a nakonec šli na FF. Ale koncert "Nightlife" mohl být plnější. To uznávám.


1) Volno - byl jsem v první řadě a rozhodně jsem se moh celkem volně pohupovat do rytmu, bez problémů fotit atd. Rozhodně jsem di dovedl představit větší tlačenici. Největší "újmu" jsem měl, když sklonila hlavu fanynka za mnou se špičatým kuželem a la Can You Forgive Her? Mr. Green

2) FF skončili krátce po začátku PSB, takže davy se mohly přesunout... Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 9. prosinec 2006 20:22    Předmět: Citovat

Zná někdo tracklist koncertu z toho Mexica? Jestli tam náhodou kluci nějaké skladby nepřidaly navíc, když to tedy vyjde na DVD. Wink
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 9. prosinec 2006 20:27    Předmět: Citovat

martin napsal:
Zná někdo tracklist koncertu z toho Mexica? Jestli tam náhodou kluci nějaké skladby nepřidaly navíc, když to tedy vyjde na DVD. Wink

Část 1
1.God Willing
2.Psychological
3.Left To My Own Devices
4.Suburbia
5.I'm with Stupid
6.Can You Forgive Her?
7.Rent
8.Minimal
9.Shopping
10.Dreaming of the Queen
11.Heart
12.Opportunities (Let's Make Lots Of Money)
13.Integral

Část 2
14.Numb
15.Se A Vida E (That's The Way Life Is)/Domino dancing
16.Where The Streets Have No Name (I Can't Take My Eyes Off You)
17.Always On My Mind
18.Flamboyant
19.Home and Dry
20.West End Girls
21.The Sodom And Gomorrah Show

Přídavky
22.So Hard
23.It's a Sin
24.Go West
_________________


Naposledy upravil Flyer dne 9. prosinec 2006 20:33, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 9. prosinec 2006 20:32    Předmět: Citovat

Díky. Zvědavý jsem hlavně na Flamboyant. V Praze jí totiž nehráli. Sad Oni toho ale nehráli víc, jak to tak pročítám. Rolling Eyes Ale 24 songů, to je fakt síla! Wink
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 9. prosinec 2006 20:44    Předmět: Citovat

martin napsal:
Zná někdo tracklist koncertu z toho Mexica?


Jinak na webu je standardní tracklist severoamerického turné už tak dva měsíce... Wink Twisted Evil Mr. Green
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 10. prosinec 2006 10:37    Předmět: Citovat

O tracklistu na turné jsem věděl. Jenomže turné (celé) se nenatáčí. Natáčel se jenom ten 1 koncert. Tak jenom jestli kvůli tomu jednomu koncertu neudělali výjimku.
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz