Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kdy a jak jste se dostali k PSB a co bylo dál
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Fandové se představují
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
warper



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: 1. červen 2006 22:58    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Na lístek musí bejt, i kdybys měl jíst seno, že jo? Big Grin (Teda doufám, že si to proto nerozmyslíš s Literally Wink )


Urcite ne, ted uz zalezi na bankach jak si s tim poradi, z me strany to je READY Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
warper



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: 1. červen 2006 23:00    Předmět: Re: ... Citovat

oomph.girl napsal:
warper napsal:
oomph.girl napsal:
Tak já jsem tu nová, tuto stránku jsem zjistila na DM stránce, někdo mě sem odkázal.
Já je poslouchám ontenzivně asi tak měsíc... Laughing Znala jsem je už hodně dlouho, ale až teď jsem přišla na to, že jsou to fakt velmi dobří hudebníci Smile . Nakopl mě singl I'm with stupid, když jsem ho náhodně slyšela na rádiu na naši městské televizi. Hodně me zaujal, hned jsem poznala, že jsou to oni, ale nevěděla jsem, že je to jejich novej singl. Tak jsem ho sháněla, až jsem zjistila, že bude nový album...hned jsem zjišťovala, kdy asi a hned ten den jsem ho našla na netu(hooodně mě mrzí, že ho nemůžu mít pravý, prostě na to nemám peníze) a hned jsem si ho pustila... Surprised úžasný album...zaujalo mě hned na první poslech a nejvíc asi Psychological a Minimal.
Jinak ještě před novým albem jsem si sehnala nejznámější písničky, které jsem znala ještě, když je můj brácha poslouchal. Hodně je znám, ale nikdy jsem si myslela, že všechny ty známý songy jsou jejich, až jsem se divila Laughing ...jinak ze starších songů se mě nejvíc líbí Flamboyant a taky bych jednou chtěla vidět muzikál Closer to heaven a taky Křižník Potěmkin(pěknej song je Comrades), ale nikde to nemůžu sehnat...škoda!
chtěla bych je jednou vidět na vlastní oči a taky se s nimi pozdravit, ale to se mě těžko podaří...Škoda, že nemůžu jet na nějaký koncert nebo fesťák, kde budou...


Myslim, ze neni nutne brecet, za par dni jsou tady jak na koni (11.-12.8.), tak si kup listek treba na spatky Laughing To si delam legraci, ale tech nekolik stovek za to proste stoji. Neposlouchas a neznas je tak intenzivne jako nekteri zde pritomni, takze to pro Tebe treba neni takova priorita, ale za sebe musim priznat, ze to PRIORITA je a taaaaaakhle velka Cool Cool Mr. Green

warp


jj, já bych jela, ale nemůžu, protože mě ještě nedovolí jet tak daleko. To samý bylo s koncertem DM, taky jsem nemohla jet do Prahy. Prostě mě to nedovolí a to bych FAKT JELA. Nekecám a klidně bych dala ty prachy za ně! Crying or Very sad


To je smutny.. rodice se boji (to jde pochopit) Pak jedine premyslet nad tim jak to skloubit dohromady, tj. dostat se na LP a pritom nezpusobit doma hromadnou zastavu srdce Surprised)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 1. červen 2006 23:33    Předmět: Re: ... Citovat

warper napsal:
To je smutny.. rodice se boji (to jde pochopit) Pak jedine premyslet nad tim jak to skloubit dohromady, tj. dostat se na LP a pritom nezpusobit doma hromadnou zastavu srdce Surprised)))


Co vzit rodice s sebou? Wink PSB uz jsou stejne napul oldies. Wink Big Grin
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 6. červen 2006 13:16    Předmět: Re: ... Citovat

Tom napsal:
warper napsal:
To je smutny.. rodice se boji (to jde pochopit) Pak jedine premyslet nad tim jak to skloubit dohromady, tj. dostat se na LP a pritom nezpusobit doma hromadnou zastavu srdce Surprised)))


Co vzit rodice s sebou? Wink PSB uz jsou stejne napul oldies. Wink Big Grin


Jak říkám, to nejde!Nikdo z rodiny je neposlouchá a to je docela škoda. Všichni se doma diví, že poslouchám tak starý skupiny, ale nechápou, že 80.léta jsou snad nejtvořivější! Crying or Very sad
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
warper



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: 6. červen 2006 16:17    Předmět: Re: ... Citovat

Tom napsal:
warper napsal:
To je smutny.. rodice se boji (to jde pochopit) Pak jedine premyslet nad tim jak to skloubit dohromady, tj. dostat se na LP a pritom nezpusobit doma hromadnou zastavu srdce Surprised)))


Co vzit rodice s sebou? Wink PSB uz jsou stejne napul oldies. Wink Big Grin


Meli bychom sepsat petici na podporu oomph.girl za svobodne navsteny koncertu Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 6. červen 2006 17:32    Předmět: Re: ... Citovat

warper napsal:
Tom napsal:
warper napsal:
To je smutny.. rodice se boji (to jde pochopit) Pak jedine premyslet nad tim jak to skloubit dohromady, tj. dostat se na LP a pritom nezpusobit doma hromadnou zastavu srdce Surprised)))


Co vzit rodice s sebou? Wink PSB uz jsou stejne napul oldies. Wink Big Grin


Meli bychom sepsat petici na podporu oomph.girl za svobodne navsteny koncertu Cool


Pod ni bych se upřímně ráda podepsala.

Já sama jsem to řešila buď tím, že jsem vytáhla mámu. (Třeba na Bowieho - okamžitě se do něj na tom koncertě zamilovala btw Mr. Green) nebo si vymyslela falešný kamarády. (Takový, který naši znaj, ale ne natolik, aby se jich vyptávali Wink )

V případě oomph.girl bych ale zkusila přecejen vytáhnout někoho z rodiny do Prahy... prostě dupat a skákat a prosit a tak... A vyhrožovat, že jestli nikdo s ní nepojede, pojede sama. No copak by snad rodiče neměli chtít pro své ratolesti to nejlepší? Cool A je snad pro rodiče něco krásnějšího než mít spokojené a šťastné děti? Idea Mr. Green
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 7. červen 2006 13:47    Předmět: Re: ... Citovat

FantasticVoyage napsal:
warper napsal:
Tom napsal:
warper napsal:
To je smutny.. rodice se boji (to jde pochopit) Pak jedine premyslet nad tim jak to skloubit dohromady, tj. dostat se na LP a pritom nezpusobit doma hromadnou zastavu srdce Surprised)))


Co vzit rodice s sebou? Wink PSB uz jsou stejne napul oldies. Wink Big Grin


Meli bychom sepsat petici na podporu oomph.girl za svobodne navsteny koncertu Cool


Pod ni bych se upřímně ráda podepsala.

Já sama jsem to řešila buď tím, že jsem vytáhla mámu. (Třeba na Bowieho - okamžitě se do něj na tom koncertě zamilovala btw Mr. Green) nebo si vymyslela falešný kamarády. (Takový, který naši znaj, ale ne natolik, aby se jich vyptávali Wink )

V případě oomph.girl bych ale zkusila přecejen vytáhnout někoho z rodiny do Prahy... prostě dupat a skákat a prosit a tak... A vyhrožovat, že jestli nikdo s ní nepojede, pojede sama. No copak by snad rodiče neměli chtít pro své ratolesti to nejlepší? Cool A je snad pro rodiče něco krásnějšího než mít spokojené a šťastné děti? Idea Mr. Green


Jde prostě vidět, že mou rodinu neznáš! Crying or Very sad to není tak jednoduché, já jsem prosila všechny, bráchu, kterej je poslouchal.Ale nikdo není schopen se mnou jet jen kvůli prachům.Ach jo! Sad
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 7. červen 2006 14:47    Předmět: Citovat

Kolik peněz chybí Question
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 7. červen 2006 20:31    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Kolik peněz chybí Question

Složíme se na Tebe! Tohle si přece nemůžeš nechat ujít! Wink
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 8. červen 2006 15:32    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Tom napsal:
Kolik peněz chybí Question

Složíme se na Tebe! Tohle si přece nemůžeš nechat ujít! Wink


ale já prachy mám, ale ti, co by se mnou jeli, tak nemají prachy. Ale já si myslím, že se vymlouvají, protože tolik peněz to není...Je to prostě smůla, až budu plnoletá, tak už mě nikde držet nebudou...to vím určitě! Sad
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
warper



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: 8. červen 2006 17:14    Předmět: Citovat

oomph.girl napsal:
FantasticVoyage napsal:
Tom napsal:
Kolik peněz chybí Question

Složíme se na Tebe! Tohle si přece nemůžeš nechat ujít! Wink


ale já prachy mám, ale ti, co by se mnou jeli, tak nemají prachy. Ale já si myslím, že se vymlouvají, protože tolik peněz to není...Je to prostě smůla, až budu plnoletá, tak už mě nikde držet nebudou...to vím určitě! Sad


Ver, ze to bude stejne i po 18tce, taky jsem si myslel, ze az budu "dospelej", tak se hodne problemu s rodici pres noc jako mavnutim proutku "vypari". Pohadka se nekonala Wink Stale budes jejich detatko o ktere se budou bat.

Jeste je hodne casu na vyreseni tohohle trablu a na plnoletost bych necekal Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Akila



Založen: 8.6.2006
Příspěvky: 80
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 8. červen 2006 20:09    Předmět: Citovat

Ahoj. Trosku jsem co se tohohle fora tyce zaspal, tak to ted zkusim dohnat.

S PSB jsem se asi poprve setkal diky klipu k Go West nekdy ve treti tride na zakladce, tehda to pro me byli panove na hodne velkych schodech ve veselym obleceni, ale samotnej song me moc nevzal. Velky zlom prisel az v roce 1995 s Paninarem. Byl jsem tehdy nemocnej a nemel co delat, tak sem cely dny sledoval Vivu, kde prave hrali Paninaro jako zhavou novinku. Tahle pisnicka me naprosto dostala, ty Chrisovy recitace v kombinaci s pocitacovyma tonama v pozadi, tomu songu jsem naprosto propadl.

V zacatcich jsem jejich pisnicky ziskaval nahravanim z radii, ale od spousty min hranejch songu jsem třeba stih jenom pulku, takze když jsem pozdeji dostal Discography, tak to byl neuveritelnej pocit slyset ty moje oblibeny songy konecne v kompletni verzi. Dalsi boom v mym pripade prisel o vanocich 97, kdy se mi poprve do ruky dostalo moje nejoblibenejsi album Alternative. No a v roce 99 prisel muj zatim nejvetsi zazitek, a to koncert v Praze, to byla jednim slovem fantasie Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 9. červen 2006 12:39    Předmět: Citovat

warper napsal:
oomph.girl napsal:
FantasticVoyage napsal:
Tom napsal:
Kolik peněz chybí Question

Složíme se na Tebe! Tohle si přece nemůžeš nechat ujít! Wink


ale já prachy mám, ale ti, co by se mnou jeli, tak nemají prachy. Ale já si myslím, že se vymlouvají, protože tolik peněz to není...Je to prostě smůla, až budu plnoletá, tak už mě nikde držet nebudou...to vím určitě! Sad


Ver, ze to bude stejne i po 18tce, taky jsem si myslel, ze az budu "dospelej", tak se hodne problemu s rodici pres noc jako mavnutim proutku "vypari". Pohadka se nekonala Wink Stale budes jejich detatko o ktere se budou bat.

Jeste je hodne casu na vyreseni tohohle trablu a na plnoletost bych necekal Cool


To je možná pravda, ale já si myslím, že tak už mě nemůžou držet! Prostě už zodpovídám sama za sebe a to znamená, že mě nic kecat nebudou. Když se o mě budou bát, tak ať jedou se mnou a hotovo. Tohle si nenechám ujít aj kdybych měla jít i přes zákaz Neutral
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 9. červen 2006 20:13    Předmět: Citovat

oomph.girl napsal:
warper napsal:
oomph.girl napsal:
FantasticVoyage napsal:
Tom napsal:
Kolik peněz chybí Question

Složíme se na Tebe! Tohle si přece nemůžeš nechat ujít! Wink


ale já prachy mám, ale ti, co by se mnou jeli, tak nemají prachy. Ale já si myslím, že se vymlouvají, protože tolik peněz to není...Je to prostě smůla, až budu plnoletá, tak už mě nikde držet nebudou...to vím určitě! Sad


Ver, ze to bude stejne i po 18tce, taky jsem si myslel, ze az budu "dospelej", tak se hodne problemu s rodici pres noc jako mavnutim proutku "vypari". Pohadka se nekonala Wink Stale budes jejich detatko o ktere se budou bat.

Jeste je hodne casu na vyreseni tohohle trablu a na plnoletost bych necekal Cool


To je možná pravda, ale já si myslím, že tak už mě nemůžou držet! Prostě už zodpovídám sama za sebe a to znamená, že mě nic kecat nebudou. Když se o mě budou bát, tak ať jedou se mnou a hotovo. Tohle si nenechám ujít aj kdybych měla jít i přes zákaz Neutral

To je řeč! Cool
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 9. červen 2006 21:42    Předmět: Citovat

Technicka- sice nemam ziadne prave do toho kecat, ale moje administratorske srdce place, ked vidi tie x-nasobne citacie... Staci citovat jeden posledny prispevok alebo napisat meno: ; toto je podpasovka prehladnosti Wink
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Fandové se představují Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz