Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

King's Cross

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom
Site Admin

PříspěvekZaslal: 10. prosinec 2006 22:20    Předmět: King's Cross Citovat

Flyer napsal:
FantasticVoyage napsal:
"King's Cross" Mr. Green

Abych řekl pravdu, tak tomuhle PSB songu se mi nějak nepodařilo přijít na chuť Embarassed .

Má tu někdo něco proti KC? Twisted Evil Mr. Green Wink

Co se Ti na tom přesně nelíbí? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer

PříspěvekZaslal: 10. prosinec 2006 22:39    Předmět: Re: King's Cross Citovat

Tom napsal:
Flyer napsal:
FantasticVoyage napsal:
"King's Cross" Mr. Green

Abych řekl pravdu, tak tomuhle PSB songu se mi nějak nepodařilo přijít na chuť Embarassed .

Má tu někdo něco proti KC? Twisted Evil Mr. Green Wink

Co se Ti na tom přesně nelíbí? Smile

Koukám, že jsem píchnul do vosího hnízda Wink Mr. Green

Neříkám, že by se mi vyloženě nelíbíla, ale nezaujala mě tak, jako drtivá většina jiných PSB písniček. Takže asi tak. Cool

PříspěvekZaslal: 11. prosinec 2006 21:11    Předmět: Citovat

...Someone told me Monday
Someone told me Saturday
Wait until tomorrow
And there's still no way
Read it in a book
Or write it in a letter
Wake up in the morning
And there's still no guarantee...

Cool

Tohleto bych po ránu nemohla Laughing Ale jinak ji miluju........šak on Flyer časem třeba změní názor. (Třeba.) Cool

Já zase mám takový bipolární vztah k Actually jako albu.
Jsou tu songy, které miluju (Rent, It Couldn't..., King's Cross), které mám ráda (What Have I..., Shopping, I Want To...), které nemusím (One More Chance a Heart) a které fakt ne-e (Shit Music a Sin) - celkově to dává největší počet přeskakovaných písní ze všech PSB alb Embarassed
No jó no, každej jsme nějakej. Mr. Green

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer

PříspěvekZaslal: 11. prosinec 2006 23:42    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
No jó no, každej jsme nějakej. Mr. Green

Je to tak Smile

Když jsi zmiňovala Actually, tak u mě je takovým problematickým albem Introspective. Uznávám, že koncept tohoto alba je docela zajímavý, ale já z něj mám trochu rozpačité dojmy. Jsou tam dvě písničky, který se mi fakt líběj (I'm Not Scared - jedna z mých nej vůbec - a rozšířená verze Domino Dancing - i tohle má něco do sebe). Zbytek ale moc nemusím, za což nemůžou ani tak písničky jako takové, jako spíš verze, v kterých na tomto albu jsou. AOMM mám raději v klasické 7" verzi (není špatný taky Dub Mix na Further Listening 1987-1988), It's Alright upřednostňuju v 7", 10" verzi nebo Tyree mix, I Want A Dog miluju v Techno Funk mixu a Left To My Own Devices zbožňuju v Royal Piano mixu (u tohodle mixu fakt nepochopím, proč jej oficiálně nevydali - objevil se akorát na studiové nahrávce a pak na několika bootlezích Rolling Eyes)

PříspěvekZaslal: 12. prosinec 2006 20:14    Předmět: Citovat

U mě Introspective končí před AOMM Mr. Green Tenhle mix moc nemusím, It's Alright nepatřila nikdy k mým oblíbeným, i když tuhle verzi mám radši než albovou.

Ale LTOD v téhle verzi (potažmo ve verzi z Concrete) miluju - Royal Piano Mix neznám, takže nemůžu posoudit.... Confused Cool

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer

PříspěvekZaslal: 12. prosinec 2006 20:49    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Ale LTOD v téhle verzi(potažmo ve verzi z Concrete) miluju

Mně u Introspective verze LTOD vadí až moc výrazná basová linka (či co to je), asi je to jen můj problém, ale moje uši vždycky při poslechu týhle verze trpí Mr. Green. Kdyby použili sound singlový verze, pak bych byl maximálně spokojenej, protože rozšířenej začátek a hlavně konec Introspective verze je jinak moc pěknej. Smile

PříspěvekZaslal: 12. prosinec 2006 21:16    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
Kdyby použili sound singlový verze, pak bych byl maximálně spokojenej, protože rozšířenej začátek a hlavně konec Introspective verze je jinak moc pěknej. Smile

Přesně to mám na téhle verzi nejradši, konec je přímo geniální. Mr. Green

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: