Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PC hry
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 30. prosinec 2006 18:51    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Jinak klasika: opět a zase znovu Kate Bush, Bowie

Tos mi připomněla, že dneska se mi zdál sen o PC hře Oblivion (kterou jsem dostal k Vánocům a do které jsem momentálně maximálně zažranej Mr. Green) a jako hudební doprovod v ní hrálo Bowieho Heroes (fakt netuším, proč moje podvědomí vybralo zrovna tenhle song Smile). Díky tomu mi celej den tahle písnička leží v hlavě. Mr. Green
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 30. prosinec 2006 19:06    Předmět: Citovat

Ale Heroes ako outro Oblivionu by vazne nebolo zle... Mr. Green

Btw, aby som bol intopic, tak striedam Give Peace A Chance, Strawberry Fields Forever a San Francisco...
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 30. prosinec 2006 19:14    Předmět: Citovat

Salmon napsal:
Ale Heroes ako outro Oblivionu by vazne nebolo zle... Mr. Green

Ještě jsem Oblivion nedohrál, takže nemůžu říct Mr. Green (a vypadá to, že ještě dlouho nedohraju - zatím totiž kašlu na hlavní přiběhovou linii a plním vedlejší questy, prozkoumávám svět a chodím na lov do dungeonů Cool)

Pokud si ale dobře pamatuju, tak Heroes hrálo například v intru NHL 98 (oprava: 99). Smile
_________________


Naposledy upravil Flyer dne 30. prosinec 2006 21:31, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 30. prosinec 2006 19:22    Předmět: Citovat

Ja Oblivion momentalne hram odznova, anzto som nainstalovat OOO, bo ten level scalling je vazne priserny... Confused Momentalne riesim, za koho to teraz rozohram Smile A zase taky alibisticky OT prispevok- hudba v Oblivione je klisovita, ale vazne nadherna Mr. Green
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 30. prosinec 2006 19:28    Předmět: Citovat

Salmon napsal:
Ja Oblivion momentalne hram odznova, anzto som nainstalovat OOO, bo ten level scalling je vazne priserny... Confused Momentalne riesim, za koho to teraz rozohram Smile A zase taky alibisticky OT prispevok- hudba v Oblivione je klisovita, ale vazne nadherna Mr. Green

Jo, ten level scalling je fakt trochu opruz, ale zatím mě ještě nenaštval tak, abych hrál s OOO pluginem. Uvidím časem. Cool

A ta hudba v Oblivionu je skutečně krásná. Není nad to procházet se při západu slunce po lukách plných květin a poslouchat při tom některou z jímavých skladeb. Áaach, jak já miluju romantiku v PC hrách. Mr. Green
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 30. prosinec 2006 19:39    Předmět: Citovat

O tom, ze je ta hra atmosfericka a nadherna do posledneho riadku v engine, niet sporu. Akurat grafika mohla byt osobitejsia a zaujimavejsia, nieco ako Planescape... btw na nejaky intopic uz kaslem, nech sa s tym hraju kompetentni Mr. Green
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 30. prosinec 2006 19:44    Předmět: Citovat

Salmon napsal:
O tom, ze je ta hra atmosfericka a nadherna do posledneho riadku v engine, niet sporu. Akurat grafika mohla byt osobitejsia a zaujimavejsia, nieco ako Planescape... btw na nejaky intopic uz kaslem, nech sa s tym hraju kompetentni Mr. Green

Trochu mě mrzí, že moje grafárna (ATI Radeon x800, 256 MB RAM) nepodporuje pixel shadery 3.0, takže nemůžu zapnout HDR a musím se spokojit " jen" s bloom efekty. Jinak ale musím říct, že mi Oblivion běhá dost svižně (rozlišení 1280x1024, vysoké detaily).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 30. prosinec 2006 19:50    Předmět: Citovat

Njn, nejaku extremnu narocnost som nepostrehol, vypada to dobre aj v nizsich rozliseniach... Btw najviac ma asi stve (okrem toho, ze skutocne netusim, za koho to mam rozohrat) okrem snad uz opraveneho level scallingu, ze z kona nejde utocit. V situacii, ked ma v lese napadne vlk, tak kym zleziem, vytiahnem zbran a zistim, odkial vlastne utoci, mam cca polovicu zivota, mam vazne chut zabit namiesto toho vlka niekoho ineho Confused
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 30. prosinec 2006 19:57    Předmět: Citovat

Salmon napsal:
Njn, nejaku extremnu narocnost som nepostrehol, vypada to dobre aj v nizsich rozliseniach... Btw najviac ma asi stve (okrem toho, ze skutocne netusim, za koho to mam rozohrat) okrem snad uz opraveneho level scallingu, ze z kona nejde utocit. V situacii, ked ma v lese napadne vlk, tak kym zleziem, vytiahnem zbran a zistim, odkial vlastne utoci, mam cca polovicu zivota, mam vazne chut zabit namiesto toho vlka niekoho ineho Confused

To souhlasím, mělo to být vyřešeno jako např. ve hře Sacred. Mr. Green
I když tam těch potvor bylo v exteriérech o hooodně víc. Wink Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 30. prosinec 2006 20:10    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
a jako hudební doprovod v ní hrálo Bowieho Heroes (fakt netuším, proč moje podvědomí vybralo zrovna tenhle song Smile). Díky tomu mi celej den tahle písnička leží v hlavě. Mr. Green

Každopádně cool. Mr. Green Cool
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 30. prosinec 2006 20:20    Předmět: Citovat

Jak to tak tady pročítám, připadám si jako Alenka v říši divů... Shocked Mr. Green Laughing
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 30. prosinec 2006 21:30    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Jak to tak tady pročítám, připadám si jako Alenka v říši divů... Shocked Mr. Green Laughing

Laughing

No jo no, poslední dobou už mě hry nebraly tak, jako dřív, ale co jsem se pustil do Oblivionu, tak se opět vzbudilo mé hráčské srdce. Cool
Je to už totiž opravdu dlouho, kdy mě nějaká hra takhle chytla.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 31. prosinec 2006 12:02    Předmět: Citovat

Ale predsa u mna este pred Oblivionom su klenoty typu Planescape: Torment, Arcanum, Vampire The Masquerade: Bloodlines, Fallouty a KotORy- je sice krasna sloboda typu "do what you want to do", ale ja v sucasnom stave hier (tj ked je 'sloboda' viacmenej nepriamoumerna s 'pribehom') uprednostnujem zomknuty pribeh, specificku atmosferu (co Oblivion nesplna- aj cez vsetku nadheru je to klasicka fantasy) a 'slobodu charakteru'- napr. v KOTORe alebo v PST sa mi viackrat stalo, ze som na tristvrte hodinu rozmyslal nad nejakym moralnym dilematom- Angel

Ok, mohol by som vypnut pozu RPG nostalgika (v 16tich to neprijemne hranici s emom Mr. Green ) a zapnut Oblivion...
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 31. prosinec 2006 12:16    Předmět: Citovat

Salmon napsal:
Ale predsa u mna este pred Oblivionom su klenoty typu Planescape: Torment, Arcanum, Vampire The Masquerade: Bloodlines, Fallouty a KotORy- je sice krasna sloboda typu "do what you want to do", ale ja v sucasnom stave hier (tj ked je 'sloboda' viacmenej nepriamoumerna s 'pribehom') uprednostnujem zomknuty pribeh, specificku atmosferu (co Oblivion nesplna- aj cez vsetku nadheru je to klasicka fantasy) a 'slobodu charakteru'- napr. v KOTORe alebo v PST sa mi viackrat stalo, ze som na tristvrte hodinu rozmyslal nad nejakym moralnym dilematom- Angel

Ok, mohol by som vypnut pozu RPG nostalgika (v 16tich to neprijemne hranici s emom Mr. Green ) a zapnut Oblivion...

Tak Planescape: Torment ani nepovažuju za hru, to je spíše umění. Nepamatuju si, že by mě nějaká hra tak emocionálně zasáhla, jako tahle. Je to už sice několik let, co jsem ji hrál, ale živé vzpomínky na ní mám do teď. Příběh, hloubka, filozofický rozměr, k tomu bizarní grafika, NÁDHERNÁ hudba a famózní hratelnost. Sakryš, je to jenom můj pocit, nebo už se takové hry, jako byl Planescape, nedělají? Rolling Eyes Sad

Na Falloutech jsem svého času také ujížděl, pamatuju si, že když jsem chodil do 8. třídy ZŠ, tak druhý díl vyšel jako příloha časopisu Level. A díky tomu byla u nás ve třídě hotová falloutovská mánie. Mr. Green
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 31. prosinec 2006 12:21    Předmět: Citovat

Ale ved predsa hra a umenie sa nevylucuje Mr. Green Ale pri PST som mal pocit, ze skor hram knizku. Herna extaza. Jeden z najemocionalnejsich a najsilnejsich umeleckych zazitkov mojho zivota.
Btw, vyvojari sa z PST predsa poucili. Pri tej predajnosti zistili, ze sa proste takto silne, filozoficke, originalne a morbidne hry proste vydavat neoplatie Confused
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz