Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Concrete 61 v UK
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Flyer

PříspěvekZaslal: 4. leden 2007 23:35    Předmět: Citovat

martin napsal:
Zato Integral tam nějak nezapadá. Sad

Ten Integral nemá takovou šťávu, jako na Fundamental albu, to je fakt.

Já bych zmínil Friendly Fire, u kterého si nějak nemůžu zvyknout na vokál Frances Barber. Jako nezpívá to sice špatně, ale já mám hrozně moc naposlouchanou verzi s hlasem Neila a Concrete (potažmo Closer To Heaven) verze mě tedy až tak nevzala. Což asi není úplně v pořádku, protože Friendly Fire bylo napsáno pro muzikál Closer To Heaven a tudíž nebylo počítáno s tím, že tuto písničku bude zpívat Neil. B-strana s Neilovým vokálem (singl I Get Along) je de facto demo verze.

PříspěvekZaslal: 6. leden 2007 11:01    Předmět: Citovat

Když už jsme u těch songů. Možná měli zahrát It couldn´t happen here. Naopak, vynechání Go west , nebo Always on my mind beru spíše jako věc kladnou... Neutral Jinak ta Friendly fire vyšla jako B- strana na CD verzi, nebo DVD verzi? Já mám CD verzi se Searching for the face of Jesus + Between two islands. Je tam ještě video a Home and dry v remixu. A na druhém CD jsou živáky.A red Letter day + Love comes quickly. A pochopitelně I get long. Wink
Flyer

PříspěvekZaslal: 6. leden 2007 11:15    Předmět: Citovat

martin napsal:
Jinak ta Friendly fire vyšla jako B- strana na CD verzi, nebo DVD verzi? Já mám CD verzi se Searching for the face of Jesus + Between two islands. Je tam ještě video a Home and dry v remixu. A na druhém CD jsou živáky.A red Letter day + Love comes quickly. A pochopitelně I get long. Wink

Na DVD a pak na japonském vydání CD singlu, kde je společně se Searching For The Face Of Jesus, Between Two Islands a Home And Dry (Blank & Jones Mix).
Kromě singlu I Get Along se Friendly Fire ještě objevilo na limitovaném US vydání alba Release.
Site Admin

PříspěvekZaslal: 6. leden 2007 13:42    Předmět: Citovat

martin napsal:
Možná měli zahrát It couldn´t happen here.

Mno, ta mi přijde pro koncert poněkud utahaná (ale nic proti ní).

Flyer napsal:
na limitovaném US

Nebo třeba hong-kongském... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martin

PříspěvekZaslal: 6. leden 2007 16:13    Předmět: Citovat

Záleží na aranžmá.Pokud by "jenom" přehráli albovou verzi,tak by to asi nebylo nic moc. A takový LunaPark, je také takový rozvláčný... Rolling Eyes
Tom
Site Admin

PříspěvekZaslal: 6. leden 2007 16:45    Předmět: Citovat

No, tempo, aranžmá a zpěv v LP mi přijde přeci jen poněkud dynamičtější než u ICHH.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer

PříspěvekZaslal: 6. leden 2007 18:13    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Nebo třeba hong-kongském... Wink

Ty seš hroznej rejpal. Mr. Green

Jo, na hong-kongském vydání to je taky. Cool
Site Admin

PříspěvekZaslal: 9. leden 2007 17:57    Předmět: Citovat

Jinak, nepřijde vám, že Sylvia na Concrete závěr Luna Park spíš kazí než vylepšuje?
Flyer

PříspěvekZaslal: 9. leden 2007 18:07    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Jinak, nepřijde vám, že Sylvia na Concrete závěr Luna Park spíš kazí než vylepšuje?

Jo, na tom se shodnem. To její "hekání" tam opravdu být nemuselo, spíš bych nechal vyniknout instrumentální stránku...Ale jinak nic proti Sylvii, jako zpěvačku ji mám rád. Wink
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na: