Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kdy a jak jste se dostali k PSB a co bylo dál
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Fandové se představují
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 7. leden 2007 1:02    Předmět: Citovat

ach jo...ty jsi prostě takovej, ale já jsem to taky tak pochopila, že jsi myslel naposled před 15lety Rolling Eyes Mr. Green no jo...to asi tím, že u mi to nemyslí, jak ot tak vidím Mr. Green
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Sampy



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: 22. leden 2007 23:01    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Sampy napsal:
Tom napsal:
Jinak, minulý týden to bylo patnáct let, co PSB koncertovali v Praze... Smile


PSB koncertovali v Praze naposledy v roce 2000. Já tam byl Wink


Ale ale... Mr. Green Wink

Tak za prvé, v roce 2000 tu rozhodně nebyli. Wink

Za druhé, já netvrdil, že to bylo 15 let od jejich posledního koncertu. Wink

A za třetí, naposledy tu koncertovali v roce 2006. Wink

(Neber si to nějak osobně, já už jsem prostě takovej Mr. Green )


Ano, sekl jsem se. Bylo to v roce 1999 (Sportovní hala). A psal jsi o patnácti letech, kdy byli naposledy v PRAZE. Pleteš se, ale nechci se hádat. Holt, jsem už takovej Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 22. leden 2007 23:14    Předmět: Citovat

Sampy napsal:
A psal jsi o patnácti letech, kdy byli naposledy v PRAZE. Pleteš se, ale nechci se hádat. Holt, jsem už takovej Wink

Sory, že se do toho pletu, ale ať hledám jak hledám, tak ono slůvko "naposledy" nemůžu v Tomově příspěvku najít. Think
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 23. leden 2007 14:48    Předmět: Citovat

Sampy napsal:
A psal jsi o patnácti letech, kdy byli naposledy v PRAZE. Pleteš se

Laughing Jak už Flyer naznačil, já nic o posledním koncertu nepsal. Wink

"Jinak, minulý týden to bylo patnáct let, co PSB koncertovali v Praze..."
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
prcopsb



Založen: 8.1.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Kremnica SK

PříspěvekZaslal: 8. leden 2008 20:38    Předmět: PSB Citovat

jedneho dna sme sa stahovali....a ked sme prisli do noveho bytu zacalo sa upratovanie ved to poznate a no a moj oco mal plne dve igelitky magnetofonovych pasiek no a ja som si ich poobzeral ako tak pozeram natrafil som na kazetu poet shop boys disco.....pustil som si ju do radia a pocuvam pocuvam .......veru ze ti chlapci sa mi zacinaju pacit pomyslel som si no a rychlo som hladal dalsie a dalsie kazety a veruze som aj nasiel nasiel som albumy.....please,bilingula,actually,behaviuor,introspective,discography. vsetko opocuvane albumy viac somnou ako s ocom Mr. Green ale oco zacla pocuvat pet shop boys v takom istom veku ako ja cize sme si takpovediac rovny a teraz mam okolo 20 ich albumov a vsetko perfektna hudba Smile
_________________
Pet Shop Boys FOREVER
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Alis



Založen: 13.5.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: 16. únor 2008 19:51    Předmět: Citovat

K Pet Shop Boys jsem se dostala až ve svých 13 letech, když frčel Go West. Nejdříve se mi zalíbila jen písnička a po shlédnutí klipu se mi začal líbit i Neil. Embarassed Jelikož v té době bylo MTV ještě pravou hudební stanicí (což se teď už bohužel říct nedá), dívala jsem se na Víkend s PSB a pomalu začala přicházet na chuť i ostatním písním. Moje audio-kazety a vhsky se plnily, stejně tak jsem začala sbírat i výstřižky z časopisů. Smile

Od té doby jsou PSB hluboko v mém srdci a pro Neila mám zvláštní slabost. 1. listopadu 2003 jsem proto založila české stránky Neila Tennanta a v roce 2006 jsem si na Love Planet splnila svůj sen, když jsem skupinu konečně mohla vidět naživo a získat od kluků autogramy.

Moje nej písně jsou It´s A Sin, Left To My Own Devices, Suburbia, Heart, The Ghost Of Myself, Hit And Miss, Between Two Islands, Delusions Of Grandeur, Try It (I´m In Love With A Married Man), Girsl Don´t Cry či I Didn´t Get Where I am Today. Ale dá se říct, že až na pár remixů můžu opravdu všechno. Mr. Green
_________________

The Ghost Of Myself
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kelly



Založen: 23.10.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: 23. říjen 2008 22:43    Předmět: Citovat

Pet Shop Boys miluju 15 let. Všechno to začalo když jsem slyšela písničku Go West. Tehdy mi bylo 12let, byla jsem moc zvědavá kdo ji zpívá, od sestřenice jsem se dozvěděla že to jsou pečáci. Měla jsem Go West nahrané po celé kazetě a přísahám že jsem ji tím hraním pořád dokola totálně zničila. K Vánocům jsem pak od rodičů dostala alba Please, Actually a Very, postupem času jsem si pak doplnila celou sbirku. Až donedávna jsem měla v pokoji prázdný akorát strop, jinak všude byli pečáčci. Jenže za ty roky jsem už musela akutně vymalovat. Ale plakáty jsem si musela dát po zdech zpátky i když zarámované, jsem je schopna dát všude po domě. Pet Shop Boys jsem víděla naživo 2x poprvé v roce 1999 a pak na Love Planet. Byli to ty nejkrásnější chvile v mém životě. moc bych si přala je ještě vidět, ale to Vy určitě také. Snad se nám to ještě vyplní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr587



Založen: 10.7.2014
Příspěvky: 5
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: 10. červenec 2014 21:55    Předmět: Citovat

slyšel jsem jejich skladby v rádiu a bylo vymalováno Smile
_________________
co tě nezabije, to tě posílí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Fandové se představují Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz