Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kdy a jak jste se dostali k PSB a co bylo dál
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Fandové se představují
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 9. červen 2006 22:01    Předmět: Citovat

Salmon napsal:
Technicka- sice nemam ziadne prave do toho kecat, ale moje administratorske srdce place, ked vidi tie x-nasobne citacie... Staci citovat jeden posledny prispevok alebo napisat meno: ; toto je podpasovka prehladnosti Wink


Ehm, ty si kdo??? Shocked Wink vtip!....já to jaksi nemažu, sorry...nejsem zvyklá!
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 9. červen 2006 22:03    Předmět: Citovat

To je možná pravda, ale já si myslím, že tak už mě nemůžou držet! Prostě už zodpovídám sama za sebe a to znamená, že mě nic kecat nebudou. Když se o mě budou bát, tak ať jedou se mnou a hotovo. Tohle si nenechám ujít aj kdybych měla jít i přes zákaz Neutral[/quote]
To je řeč! Cool[/quote]

JJ, to je řeč, ale skutek utek. Asi tak!Já možná mám good řeči, ale skutky nejsou, to je ten problém, ale věřím tomu, že by se našli lidi, kteří by jeli se mnou(ne z rodiny, ale kámoši) a to už bych fakt jela...Sama určitě ne! Laughing
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
maky



Založen: 11.6.2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: 11. červen 2006 22:25    Předmět: PSB a já Citovat

Ahoj taky přidám něco k táboráku,
poprvé jsem slyšel PSB na kazetě. Na straně A bylo Please a na B Actually. Byl rok 1987 a ten kdo mi donesl tu kazetu, byl můj bratanec Pavel z Aše. Ta hudba si mne získala na plný úvazek Smile .Pak Shocked oči při mega dlouhém Introspective a konečně můj první singl So hard.Taky inport od Pavla. moje nej je Rent a album Actually.

PS:pokud jste někdo znal Pavla co mě přivedl mezi VÁS až budete poslouchat It´s a sin vzpomeňte. Je to rok co prohrál boj s rakovinou.
Já vzpomínám Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ahoj
Maky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
warper



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: 12. červen 2006 22:05    Předmět: Re: PSB a já Citovat

maky napsal:
Ahoj taky přidám něco k táboráku,
poprvé jsem slyšel PSB na kazetě. Na straně A bylo Please a na B Actually. Byl rok 1987 a ten kdo mi donesl tu kazetu, byl můj bratanec Pavel z Aše. Ta hudba si mne získala na plný úvazek Smile .Pak Shocked oči při mega dlouhém Introspective a konečně můj první singl So hard.Taky inport od Pavla. moje nej je Rent a album Actually.

PS:pokud jste někdo znal Pavla co mě přivedl mezi VÁS až budete poslouchat It´s a sin vzpomeňte. Je to rok co prohrál boj s rakovinou.
Já vzpomínám Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ahoj
Maky


Ahoj,

jake bylo jeho cele jmeno? Sad

warp
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andynka
Anonymní





PříspěvekZaslal: 11. srpen 2006 9:23    Předmět: Citovat

Moje PSB historie je plná náhod... Jako malá jsem zaslechla v televizi Go West a moc se mi to líbilo, vždycky jsem měla ráda melodické písničky a od malička jsem poslouchala ráda hudbu, naši mě už ve třech letech vzali na Michala Davida a já omdlévala blahem... Ale zpět k PSB. Můj táta je taky rád poslouchal, ale nikdy jsme doma neměli žádnou kazetu, chytali jsme je jenom v rádiu a občas v televizi. Pak jsem měla asi 7 let období hibernace Smile Na střední škole jsem se poprvé posadila k Internetu a učila se s ním pracovat, vůbec jsem nevěděla, co mi může nabídnout... Tak tam tak sedím, koukám na monitor a říkám si: tak co bych zkusila?? No a vzpomněla jsem si na své dávné oblíbence, zadala www.petshopboys.cz a setkala se s fanoušky a začala pro mě nová etapa. Chodila jsem s nimi na pokec, začala jsem shánět jejich kazety a tak jsem se zakrátko stala pyšnou majitelkou Very, Nightlife a Bilingual. No ale tato stránka vzala časem za své...Zmizel chat, zůstala jen čistě informační stránka. A teď jsem jednou při cestě z práce narazila na plakát Love Planet a tam stálo pro mě naprosto neuvěřitelné: Pet Shop Boys v Praze. V tu chvíli ze mě spadla veškerá únava a mou jedinou starostí bylo jak se tam dostat. Dokonce jsem už to chtěla vzdát, když jsem zjistila, že nikdo z mých kamarádů/ek (a že jich není 5) nemůže jít. Navíc mě někdo strašil, že budou hrát jen 15 minut.. Všechno ale nakonec dostalo správný směr, našla jsem tyhle supr stránky a dneska se moc těším nejen na ,,peťáky" ale i na to, že poznám nové lidi, kteří mají rádi stejnou hudbu jako já. Popravdě nejsem taková ta skalní fanynka, která zuřivě sbírá plakáty, zná nazpaměť vše o jejich životě, názvy všech písní, alb, kdy co vyšlo nevyšlo... Já je mám prostě moc ráda, jejich písničky brnkají na tu správnou strunu mojí dušičky a to je super. Podle mě je člověk fanoušek hlavně srdcem.
Návrat nahoru
Ivan Laššan



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: 12. srpen 2006 22:03    Předmět: Jak jsem se dostal k PSB Citovat

Pet Shop Boys jsem začal poslouchat myslím v roce 2000, když jsem slyšel písničku New York City boy. Před tím jsem vždycky žral Go west, když jsem ji slyšel v rádiu. Nevěděl jsem ještě kdo ji zpívá, ale strašně se mi líbila. Považoval jsem ji za svou nejoblíbenější píseň. Moje první zakoupené album bylo tehdy jejich nejnovější Nightlife. Naprosto mě dostalo. Po něm následovalo Discography. Překvapilo mě kolik je tam hitů, o kterých jsem nevěděl, že jsou od nich. No a pak už to šlo k posbírání celé jejich discografie. Jejich hudba splňuje všechno, co mě oslovuje potenciálně nejvíc. Mají mou 100% přízeň Wink

Naposledy upravil Ivan Laššan dne 4. září 2010 14:57, celkově upraveno 4 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 20. září 2006 13:14    Předmět: Citovat

Ja počúvam PSB od roku 1991.Dostal som sa k nim skvelou náhodou.Strašne sa mi páčila skladba "ííí co ňiu" od REAL MCCOY (to som v tedy nevedel) a môj kamarát,ako správny znalec hudby mi povedal, že to sú PSB.Takže som utekal na blšák a kúpil som si kazetu (Behaviour).Lenže tam môja hitovka nebola Mr. Green Preto som si onedlho zaobstaral ďalšiu kazetu (Please) dúfajúc, že "its on new" tam bude. Nebola. ...........a od vtedy už v podstate PSB počúvam nonstop. Smile Už 15 rokov som teda závislý na nich a zjavne ma to stále baví.Som rád,že som objavil túto stránku,lebo som už začínal mať dojem,že PSB počúvam iba a ja a nik iný.Osobne Vám v Čechách žijúcim závidím,pretože PSB u Vás hrajú aj rádiá,no tu na Slovensku rádiá asi ignorujú napríklad fakt,že z fundamental-u je von už tretí singel,aj tak to nehrajú.Keby nebol net,tak hádam ani do dnes neviem,že "dačo" vydali. Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
danh



Založen: 28.7.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 21. září 2006 16:50    Předmět: Citovat

Vemu to trosku strucneji (casova osa)...
1986 - singl Suburbia (mam jej dodnes hodne rad) me dokonale omracil a zacal jsem sledovat PSB...
1988 - na kazete mam nahranou desku Introspective - jako prvni... Smile
1990 - mam vsechna alba a od Behaviour je kupuju soucasne s vydanim...
1997 - kamarad mi levne sehnal singly Before (CD1) a Se a via e (CD1), rozhoduji se kupovat i singly...
1999 - prvni koncert (Nightlife tour) a neptejte se, proc jsem nebyl na koncertu v ramci Performance tour, dodnes si za to nadavam... Wink
2000 - zacinam postupne dokupovat singly i pod rocnik '97 a jako jeden z mala ceskych fandu sleduji PSB na letnich festivalech v Budapesti a Gliwicich...
2000-2002 - delam fanzin pro fandy okolo Eventually (net i papirova podoba), casem snad neco bude na mem privatnim webu, ten je vsak stale v procesu... Rolling Eyes
2003 (jaro) - s kamarady (3Face + Geri) organizujeme PSB party v Hradci Kralove, kde se schazeji i fandove Mylene Farmer, byla to povedena taskarice i pres vypadek elektriky v pulce HK v pul treti rano...
2006 (rijen) - obnovuji tradici PSB akci, snad to klapne a to zalezi i na vas... Wink
No, neni to zas tak strucne... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cyrano



Založen: 3.10.2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: 3. říjen 2006 13:06    Předmět: Citovat

PSB....? Vlastně ani nejsem extra fan. Ale vzpomínám na svou bývalou ženu Terezu C., ta je milovala a určitě stále miluje, stejně jako já fandím Michaelu Jacksonovi. Jestli to, Terezko, čteš, posílám Ti pozdravy a PSB zdar!!! Martin, Tvůj Ex. (739007772 tel.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 3. říjen 2006 14:10    Předmět: Citovat

Technicka- asi by bolo predsa len lepsie davat telefony, emaily (etc.) do kodov...

Example
kód:
salmonhead@centrum.cz

_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ondřej



Založen: 7.11.2006
Příspěvky: 34
Bydliště: Sleepy Hollow

PříspěvekZaslal: 7. listopad 2006 19:28    Předmět: Citovat

Pet Shop Boys jsem začal poslouchat před 17 lety na základce, když jsem sehnal z německa jejich kazetu Actually

uchvátila mě a to zejména písnička King´s Cross

myslím si, že vedle Phila Collinse je PSB to nejlepší a nejtrvanlivější co mě u popu drží
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sampy



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: 28. prosinec 2006 21:39    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Jinak, minulý týden to bylo patnáct let, co PSB koncertovali v Praze... Smile


PSB koncertovali v Praze naposledy v roce 2000. Já tam byl Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Sampy



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: 28. prosinec 2006 21:42    Předmět: Sampy Citovat

Zdravím Vás! Jsem rád, že jsem našel právě tento web. Já jsem k PSB přišel "poměrně" pozdě. Bylo krátce po revoluci a naši si pořídili satelit. Na MTV měli PSB vyhrazen celý víkend. Písničky, rozhovory, dokumenty a pod. Od tý doby jsem zarytý PetShopBoysista Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Glider



Založen: 31.12.2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: 31. prosinec 2006 1:23    Předmět: Citovat

No tak ahoj všem,
právě jsem se přihlásil na tuto stránku a musím se přiznat, že tak jako u většiny ostatních byla mou první věcí od PSB hitovka Go West. To mi bylo 15, když jsem ji poprvé slyšel na jednom ostravském rádiu. Pak jsem náhodou viděl videoklip, který mě tehdy uchvátil. Bohužel jsem na něj potom už skoro nikdy v televizi neměl štěstí. Tehdy jsem si ještě na kazetě koupil Very a hned poté Diskography, u kterého jsem zjistil, že skoro všechny skladby jsem nějak podvědomě znal. Mým přáním tehdy bylo sehnat všechny MC kazety, které kdy PSB vydali. Jenže jako chudý student jsem si o tom mohl akorát tak nechat zdát. O rok později mi pak rodiče pořídili CD přehrávač. Tak jsem si ta 2 alba postupně pořídil znovu a poslouchal donekonečna. A jak šel čas, přibyly k nim další desky, ať už alba, tak singly, a později taky DVD. Dnes mám PSB plnou krabici, odhaduji, že takových 70 disků určitě. Ale to není důležité. Dnes je mi 29 a stále sháním nové i staré věci, čas od času sáhnu k CD, které jsem už dlouho neslyšel a vždy jsem z něj maximálně nadšen. Mým největším zážitkem byl koncert 26.11.1999 v Praze, jel jsem tam sám a hned po koncertě jsem se nočním vlakem vracel zpátky domů do Ostravy. V roce 2004 jsem navštívil maďarský festival Sziget v Budapešti a málem jsem po koncertě za pódiem přišel k podpisu. No a úžasným zážitkem byl taky letošní koncert v Praze na Love Planet, kde jsem stál v první řadě a potají si celý koncert nahrával na diktafon... Stále to poslochám a vybavuji si tu dokonalou atmosféru a řev fandů. Byla to prosté paráda!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 6. leden 2007 13:46    Předmět: Citovat

Sampy napsal:
Tom napsal:
Jinak, minulý týden to bylo patnáct let, co PSB koncertovali v Praze... Smile


PSB koncertovali v Praze naposledy v roce 2000. Já tam byl Wink


Ale ale... Mr. Green Wink

Tak za prvé, v roce 2000 tu rozhodně nebyli. Wink

Za druhé, já netvrdil, že to bylo 15 let od jejich posledního koncertu. Wink

A za třetí, naposledy tu koncertovali v roce 2006. Wink

(Neber si to nějak osobně, já už jsem prostě takovej Mr. Green )
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Fandové se představují Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz