Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Love

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Flyer

PříspěvekZaslal: 25. leden 2007 20:48    Předmět: Love Citovat

http://lovegodsway.org/GayBands

Tenhle odkaz se objevil mezi novinkami na oficiálních PSB stránkách. Nějak nemůžu uvěřit svým očím.... Špatný vtip? Shocked

Naposledy upravil Flyer dne 25. leden 2007 22:24, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
FantasticVoyage

PříspěvekZaslal: 25. leden 2007 21:33    Předmět: Citovat

To si dělaj prdel...

No ale fakt. Exclamation

A taky jsem nějak nepochopila, proč tam zařadili Corrine Bailey Rae nebo Sinatru ( Shocked )... no nic. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer

PříspěvekZaslal: 25. leden 2007 21:45    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
To si dělaj prdel...

No ale fakt. Exclamation

A taky jsem nějak nepochopila, proč tam zařadili Corrine Bailey Rae nebo Sinatru ( Shocked )... no nic. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Když se podíváš na "nezávadné" interprety, tak je to tam samý křesťanský rock/metal. Ať žije intolerance. Rolling Eyes

PříspěvekZaslal: 26. leden 2007 15:05    Předmět: Citovat

Nemám slov Rolling Eyes Confused

The Ghost Of Myself
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Salmon

PříspěvekZaslal: 26. leden 2007 23:39    Předmět: Citovat

Fundamentalistov som prestal riesit davno... Rolling Eyes Why don't them just... fuck off?
we melt it all down and we make rollercoasters!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FantasticVoyage

PříspěvekZaslal: 28. leden 2007 11:44    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
Když se podíváš na "nezávadné" interprety, tak je to tam samý křesťanský rock/metal. Ať žije intolerance. Rolling Eyes

Evanescence jsou v povolených - samá smrt a sebevražda... Jsou trochu proti sobě, né? Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer

PříspěvekZaslal: 28. leden 2007 11:52    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Evanescence jsou v povolených - samá smrt a sebevražda... Jsou trochu proti sobě, né? Wink

Je to sice hodně zvláštní, ale zřejmě jim to nevadí. Hlavní je, že nejsou "gay." Rolling Eyes

PříspěvekZaslal: 28. leden 2007 12:09    Předmět: Citovat

Jinak jak teď koukám na seznam nezávadných interpretů, tak bych řekl, že jim tam pár jmen přibylo. Před tím jsem si nevšiml právě Evanescence, Dresden Dolls a The Right Brothers.

PříspěvekZaslal: 28. leden 2007 15:51    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
Jinak jak teď koukám na seznam nezávadných interpretů, tak bych řekl, že jim tam pár jmen přibylo. Před tím jsem si nevšiml právě Evanescence, Dresden Dolls a The Right Brothers.

The Dresden Dolls? Mr. Green
To asi neviděli záznamy z některých jejich koncertů. Laughing Třeba když byli oba převlečeni za Britney Spears. A Brianovi to docela slušelo. Mr. Green Laughing (No, dobře, gay sice není...ale... Wink )
Anebo tohle - text písničky "Sex Changes" (už jenom ten název Razz )
"boys will be boys will be boys will be boys will be boys will be boys will be girls with no warning
girls will be girls will be guys will be boys that don't cry over toys that they use to beat girls they despise by the morning
they always said that sex would change you..."
(Jo, zřejmě to je parafráze Boys and Girls od Blur)
Anebo jejich záliba v hraní písniček z Rocky Horror Picture Show (hlavní postavou tohohle muzikálu je transvestita)...

Mně, jako fanynce (fakt mám k tomuhle slovu odpor Embarassed ) připadají DD dost závadní. Mr. Green

Popojedem... Cool

Flyer

PříspěvekZaslal: 28. leden 2007 16:41    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
The Dresden Dolls? Mr. Green
To asi neviděli záznamy z některých jejich koncertů. Laughing Třeba když byli oba převlečeni za Britney Spears. A Brianovi to docela slušelo. Mr. Green Laughing (No, dobře, gay sice není...ale... Wink )
Anebo tohle - text písničky "Sex Changes" (už jenom ten název Razz )
"boys will be boys will be boys will be boys will be boys will be boys will be girls with no warning
girls will be girls will be guys will be boys that don't cry over toys that they use to beat girls they despise by the morning
they always said that sex would change you..."
(Jo, zřejmě to je parafráze Boys and Girls od Blur)
Anebo jejich záliba v hraní písniček z Rocky Horror Picture Show (hlavní postavou tohohle muzikálu je transvestita)...

Mně, jako fanynce (fakt mám k tomuhle slovu odpor Embarassed ) připadají DD dost závadní. Mr. Green

Popojedem... Cool

DD moc neznám, prvně jsem o nich slyšel vlastně až od Tebe. Ale jestli je to tak, jak píšeš, pak už teda ničemu nerozumím. Confused Rolling Eyes

PříspěvekZaslal: 28. leden 2007 17:32    Předmět: Citovat

Flyer napsal:

DD moc neznám, prvně jsem o nich slyšel vlastně až od Tebe. Ale jestli je to tak, jak píšeš, pak už teda ničemu nerozumím. Confused Rolling Eyes

Já taky ne - a nebuď z toho smutnej... Některý lidi jsou holt volové, no.... Twisted Evil Mr. Green Wink

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: