Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co právě posloucháte ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
martin

PříspěvekZaslal: 11. únor 2007 10:34    Předmět: Citovat

Momentálně opět poslouchám depešáky.Asi proto, že jejich hudba je jako momentální počasí... Rolling Eyes A sem tam Coldplay.Jenom nevím, jestli melancholie s depešákama v tomhle počasí je to pravé ořechové... Neutral Wink
FantasticVoyage

PříspěvekZaslal: 11. únor 2007 12:42    Předmět: Citovat

Mně přijde, že je docela hezký počasí...nějak jsem si nevšimla, že by bylo nějak melancholično... Wink
No...já poslouchám PSB (každý den, takže normálka Cool ), Lizu Minnelli (dokonce i Results jsem vytáhla včera večer, stejně se mi ale Liza víc líbí s nějakým bigbandem/"small" bandem Mr. Green ) a pořídila jsem si nové album od Norah Jones.
A jinak sem tam nějakého toho Cohena, Damiena Rice nebo Scissor Sisters a Dresden Dolls/Amandu Palmer. Tenhle týden jsem si nějak dala pauzu od Bowieho (sorry, Davey).

Norah Jones tam má jednu skvělou věc, takovou povolební píseň. Myslím, že i do našich poměrů by se dala v poho dosadit:

Norah Jones - My Dear Country

'twas halloween and the ghosts were out,
and everywhere they'd go, they shout,
and though i covered my eyes i knew,
they'd go away.

but fear's the only thing i saw,
and three days later 'twas clear to all,
that nothing is as scary as election day.

but the day after is darker,
and darker and darker it goes,
who knows, maybe the plans will change,
who knows, maybe he's not deranged.

the news men know what they know, but they,
know even less than what they say,
and i don't know who i can trust,
for they come what may.

'cause we believed in our candidate,
but even more it's the one we hate,
i needed someone i could shake,
on election day.

but the day after is darker,
and deeper and deeper we go,
who knows, maybe it's all a dream,
who knows if i'll wake up and scream.

i love the things that you've given me,
i cherish you my dear country,
but sometimes i don't understand,
the way we play.

i love the things that you've given me,
and most of all that i am free,
to have a song that i can sing,
on election day.

-------------

Uznávám, I'm With Stupid je vtipnější, ale kdybyste slyšeli tu idilickou hudbu, která tenhle song doprovází... Mr. Green

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer

PříspěvekZaslal: 11. únor 2007 14:24    Předmět: Citovat

Venku je náhodou hezky, před chvílí jsem se vrátil z procházky po Kunratickém lese a cítím se tak plný energie, že jsem dostal velkou chuť pustit si PSB album Disco 2. Cool Mr. Green

V poslední době pak ujíždím na psychedelické hudbě, konkrétně na interpretech Infected Mushroom a Shpongle. Cool

PříspěvekZaslal: 11. únor 2007 14:35    Předmět: Citovat

Flyer napsal:

V poslední době pak ujíždím na psychedelické hudbě, konkrétně na interpretech Infected Mushroom a Shpongle. Cool

Tak houbičky, jo? Mr. Green

"Up Against It"!!! Cool

(Nějak mi, samo od sebe, začalo hrát Billingual Laughing )

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer

PříspěvekZaslal: 11. únor 2007 15:33    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:

Naštěstí jenom ty hudební. Wink Mr. Green

PříspěvekZaslal: 11. únor 2007 15:46    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
FantasticVoyage napsal:

Naštěstí jenom ty hudební. Wink Mr. Green

...se mi ulevilo. Laughing Tak já si taky dám jednu...
Lucy In The Sky With Diamonds - The Beatles Cool

Salmon

PříspěvekZaslal: 11. únor 2007 21:05    Předmět: Citovat

Ked uz sme pri tom LSD, tak trosku cez koleno, ale predsa Mr. Green
Come Together- The Beatles
('Can you write something about everybody coming together?- Timothy Leary Smile )
we melt it all down and we make rollercoasters!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer

PříspěvekZaslal: 16. únor 2007 17:07    Předmět: Citovat

Dneska celý den PSB, přesněji řečeno: Please, FL '84-'86, Concrete (obě CD), Relentless a momentálně japonský maxisingl Miracles. Cool

PříspěvekZaslal: 17. únor 2007 17:53    Předmět: Citovat

Člověka jménem MIKA (čistej pop), soundtrack k Breakfast on Pluto (víceméně čistej pop) a pak různé písničky, které zní v seriálu Grey's Anatomy (alternativní pop) a pak taky PSB a Scissor Sisters. Asi si budu muset brzo dát nějakou rockovou kůru. Mr. Green

Jo - a dneska jsem slyšela "Read My Mind" - říkala jsem si: To je ale dobrá písnička, zní to jako Killers...co to je? Embarassed No jo, i přes mé nesympatie k Brandonu Flowersovi musím uznat, že občas vyvezou na svět něco dobrýho (1. singl z té jejich 2. desky mě ale vůbec nechytl). Jsem teď zvědavá na ten remixík. Doufám, že s tím neprovedou nic ošklivého...materiál je to totiž dost dobrej. Cool Wink

Flyer

PříspěvekZaslal: 17. únor 2007 18:29    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Asi si budu muset brzo dát nějakou rockovou kůru. Mr. Green

Teď si vlastně uvědomuju, že "nejrockovější" věc, kterou poslouchám, je PSB album Release, jinak je to skoro samá elektronická, případně instrumentální hudba. Dřív jsem měl rock docela rád, ale čím jsem starší, tím víc ho nemusím. Asi holt na stará kolena nějak měknu. Mr. Green

PříspěvekZaslal: 17. únor 2007 22:58    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
Asi holt na stará kolena nějak měknu. Mr. Green

Laughing

Flyer

PříspěvekZaslal: 27. únor 2007 20:23    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Jo - a dneska jsem slyšela "Read My Mind" - říkala jsem si: To je ale dobrá písnička, zní to jako Killers...co to je? Embarassed No jo, i přes mé nesympatie k Brandonu Flowersovi musím uznat, že občas vyvezou na svět něco dobrýho (1. singl z té jejich 2. desky mě ale vůbec nechytl). Jsem teď zvědavá na ten remixík. Doufám, že s tím neprovedou nic ošklivého...materiál je to totiž dost dobrej. Cool Wink

Read My Mind je neuvěřitelně chytlavá písnička. Po prvním poslechu mě sice moc neuchvátila, ale teď si ji pouštím až nějak nebezpečně často. Mr. Green ... Po dlouhý době mě chytnul trochu "rockovější" song. Cool

PříspěvekZaslal: 28. únor 2007 12:15    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
Read My Mind je neuvěřitelně chytlavá písnička. Po prvním poslechu mě sice moc neuchvátila, ale teď si ji pouštím až nějak nebezpečně často. Mr. Green ... Po dlouhý době mě chytnul trochu "rockovější" song. Cool

No vida. Wink Kdyby jen nezpíval ty výšky, udělal by mi moc velkou radost. I když pořád lepší než Chris "The Rat" Martin z Coldplay - na toho asi nic nemá. Rolling Eyes
Já se včera vlivem Warhol Effectu dala do Velvet Underground, Lou Reeda a (staršího) Bowieho. Cool
A momentálně se mi taky moc líbí pilotní singl z druhé desky Arcade Fire, jenž se jmenuje "Intervention". Varhany a tak. Mr. Green

Flyer

PříspěvekZaslal: 16. březen 2007 15:26    Předmět: Citovat

Tak tenhle týden u mě převládají tito interpreti (a PSB mezi nima kupodivu nejsou, nějak mám teď od nich pauzu Embarassed):
Clint Mansell (a jeho soundtrack k filmu Fontána) a Infected Mushroom. Celkem zajímavá kombinace. Mr. Green

PříspěvekZaslal: 16. březen 2007 20:01    Předmět: Citovat

Tak já jsem tenhle týden poslouchala na začátku týdne Londýňana jménem Just Jack a kapelu Nouvelle Vague (hraje franko-latino předělávky hlavně new wave songů, mimo jiné i "Just Can't Get Enough" od DM - doporučuju NEfanouškům DM Cool ) pak nejvíc asi Bowieho (hlavně ve středu a včera), včera jsem si koupila nové album Arcade Fire, "Neon Bible", a totálně mě dostalo. Nádhera. Jo, a teď poslochám The Dresden Dolls (nějak jsem na ně dostala po nějaké době chuť).

Jo, Fontána má moc pěknou hudbu. Wink Na tom se shodli zatím všichni, co ten film viděli. Cool

Btw, soundtrack k Babelu je taky špička. Mr. Green Ať žije world music! Razz

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  Další
Strana 10 z 15

Přejdi na: