Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co jste zač? :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Fandové se představují
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Andynka



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: 12. prosinec 2006 21:35    Předmět: Citovat

Je mi 24 let, studuju univerzitu v Pardubicích a pocházím z Kutné Hory, která je pro mě tím nejkrásnějším místem na světě.
Momentálně bydlím v Praze a leze mi to na nervy.
Jinak se věnuju dost intenzivně němčině a do budoucna bych chtěla zmáknout angličtinu a ještě něco, třeba řečtinu. Zatím nemám jasnou představu co po škole, ale jedno vím jistě, že nesnesu když mi někdo rozkazuje a mám tendence jít hlavou proti zdi, takže nejlepší by asi bylo zařídit si vlastní podnikání a být si svým vlastním pánem.

Mám ráda knížky, nezávislý filmy, hudbu, pejsky, malování, tenis, posezení s přáteli a přírodu. Chtěla bych dělat amatérsky divadlo a zapojit se jako dobrovolník v charitativní oblasti, ale zatím na to není moc času. Kromě PSB patří k mým oblíbencům Beatles, Chinaski, Enya, Coldplay, Glen Hansard, Robbie Williams.. Mám ráda buďto jemnou, éterickou hudbu a nebo pěkný kytarovky, nesnáším všechny formy tvrdé a ,,taneční" hudby. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milan



Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: 22. září 2007 18:42    Předmět: Milan Citovat

Ahoj,já se dostal k poslechu PSB již v 80.letech,ještě z nějaké zahraniční radiové stanice.. Sbírám některé věci(hudbu) z 80.let,problém je,když narazím na nějakou skladbu a zaboha nemůžu zjistit co a od koho to je Embarassed Např.nyní-ehm,vlastně už cca 17let nemůžu přijít na název jedné skladby od PSB z 80.let,na běžně sehnatelných albech není.Mám jí na kazetě,v horší kvalitě a dal bych nevim co,kdyby mi někdo pomohl s identifikací...Měla by pocházet okolo roku 86. Pokud je v této věci někdo historikem,nechť mi napíše na graydoga@seznam.cz a klidně bych i přijel...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 22. září 2007 20:54    Předmět: Re: Milan Citovat

Milan napsal:
Ahoj,já se dostal k poslechu PSB již v 80.letech,ještě z nějaké zahraniční radiové stanice.. Sbírám některé věci(hudbu) z 80.let,problém je,když narazím na nějakou skladbu a zaboha nemůžu zjistit co a od koho to je Embarassed Např.nyní-ehm,vlastně už cca 17let nemůžu přijít na název jedné skladby od PSB z 80.let,na běžně sehnatelných albech není.Mám jí na kazetě,v horší kvalitě a dal bych nevim co,kdyby mi někdo pomohl s identifikací...Měla by pocházet okolo roku 86. Pokud je v této věci někdo historikem,nechť mi napíše na graydoga@seznam.cz a klidně bych i přijel...

Kdybys aspoň přibližně věděl, co se tam zpívá, možná bych Ti poradil. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 22. září 2007 20:59    Předmět: Citovat

Paninaro? Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Milan



Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: 22. září 2007 21:45    Předmět: Rada Citovat

Tom napsal:
Paninaro? Smile
Dík,ale to to není,zpívá se tam často něco jako:"Love..make..me..crazy" jinak bohužel nevím jak bych to nastínil... a stopro je z 80.let
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 23. září 2007 19:51    Předmět: Citovat

A co kdybys z toho nahrál kousek přes mikrofon do PC a někam uložil?
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Milan



Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: 23. září 2007 20:14    Předmět: Citovat

Tom napsal:
A co kdybys z toho nahrál kousek přes mikrofon do PC a někam uložil?
No,uvažuju o tom,jak budu mít na čem,tak to přepálím na CD a taky pošlu odborníkům Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reddy



Založen: 23.10.2006
Příspěvky: 26
Bydliště: Domažlicko

PříspěvekZaslal: 24. září 2007 21:06    Předmět: Disappointed ? Citovat

A není to náhodou písnička Disappointed z projektu Electronic z roku 1992 ? Ta na žádným jejich albu není a dnes se dá koupit pouze na výběru Electronic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milan



Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: 25. září 2007 1:29    Předmět: Re: Disappointed ? Citovat

Reddy napsal:
A není to náhodou písnička Disappointed z projektu Electronic z roku 1992 ? Ta na žádným jejich albu není a dnes se dá koupit pouze na výběru Electronic.
Bohužel,není... Je tam refrén Love make me crazy-zpíváno jakoby sekaně,po slovech,už sem zoufalej,kdyby to bylo třeba na konci toho alba,tak bych to považoval za cosi přinahraného,co je PSB třeba jen podobný,ale je to č.1,navíc tenkrát by si nikdo takový"žert"neudělal.A je to prý rok 86.To si i pamatuju a kopíroval mi to kámoš v roce cca 89,takže to STOPRO bude pod r.90.Vyhrabu tu kazetu a až to udělám,nevadí mi s ní kamkoli přijet...Je fakt,že jako hudební historik 80.let,mám např.podobné "superoriginály" např.od Sandry a jsou to bezkonkurenční origoše a lepší než běžně vyšli..PSB mám dokonce i na původních videích atd.. Ale radši vše poskytnu osobně neb mám GPRS připojení a to mi neumožňuje posílat velké soubory jako např.klipy Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milan



Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: 29. říjen 2007 0:16    Předmět: Záhada Citovat

Tom napsal:
A co kdybys z toho nahrál kousek přes mikrofon do PC a někam uložil?
Tak už mám minutovou ukázku v digi formě... kam s ní?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 3. listopad 2007 23:42    Předmět: Citovat

Třeba na http://www.rapidshare.de
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Milan



Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: 3. listopad 2007 23:57    Předmět: záhada Citovat

Tom napsal:
Třeba na http://www.rapidshare.de
no má to dvacet mega a to se svým gprs připojením neprotlačím ani mailem ani jinam,kruciš.. hold s tim budu muset jezdit osobně..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reddy



Založen: 23.10.2006
Příspěvky: 26
Bydliště: Domažlicko

PříspěvekZaslal: 4. listopad 2007 13:38    Předmět: Re:Záhada Citovat

Tak to v Neru převeď na jinej formát,například mp3 nebo mp4-to už potom bude poslatelný.Vznikne 2-3 MB.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milan



Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: 4. listopad 2007 13:48    Předmět: Re:Záhada Citovat

Reddy napsal:
Tak to v Neru převeď na jinej formát,například mp3 nebo mp4-to už potom bude poslatelný.Vznikne 2-3 MB.
Tak Nero nemám a konvertor co v laptopu mám převádí do mp3 ale wawy bohužel nebere,zato bere i video apod. Ale jedím občas po ČR protože dělám zajímavé výkupy,tak bych vzal laptop a no problem. Ale ještě to zkusím dyštak někde převést do těch mp3.... kdyžtak prosím piš rovnou na můj mail graydoga@seznam.cz já to pak v případě úspěchu pošlu z něj...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 5. listopad 2007 15:00    Předmět: Citovat

Záhada vyřešena - je to tento song: http://www.last.fm/music/Mike+Batt/_/Love+Makes+You+Crazy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Fandové se představují Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz