Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Losing my mind a Screaming

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co vy na skřeky u těchto dvou písní?
nevadí mi
66%
 66%  [ 4 ]
vadí mi
16%
 16%  [ 1 ]
tyto písně moc nemusím, tak to neřeším
16%
 16%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 6

Autor Zpráva
Alis



Založen: 13.5.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: 28. září 2007 20:19    Předmět: Losing my mind a Screaming Citovat

Nevíte zda existuje verze písně Losing my mind či Screaming, která by neobsahovala ty nepříjemné "skřeky"? Obě se mi opravdu líbí, ale díky těm pazvukům se jim spíš vyhýbám a dost mě to mrzí. Brala bych i remixy upravené od fanoušků (snad nejsem jediná komu se to tam nelíbí). Takhle si musím vystačit jen s tou co zpívá Liza Minnelli. Confused Díky Embarassed

A když už jsme u tohoto tématu, tak jsem si dovolila jednu anketku.
_________________

The Ghost Of Myself
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 2. říjen 2007 23:11    Předmět: Citovat

Co se týče Losing My Mind, tak při vší úctě k Neilovi musím říct, že verze zpívaná Lizou se mi líbí víc. Ani ne tak kvůli absenci těch skřeků, jako spíš proto, že Neilův hlas tady zní poněkud divně. Rolling Eyes Bohužel nevím, jestli existuje nějaká Neilem zpívaná verze bez skřeků (stejně tak to nevím u Screaming).

Když jsme u těch rušivých zvuků, tak bych přidal ještě Ambient mix a After Hours Climax mix songu We All Feel Better In The Dark. Tyhle remixy jsou sice parádní, ovšem trochu mi zde vadí ono ženské hekání. Fakt se to bojím pouštět trochu víc nahlas, protože to pak u sousedů v baráku může budit dojem, že čučím na nějaké péčko (stejný problém mám i u PSB verze songu Je T'aime...Moi Non Plus). Mr. Green Navíc sousedi mají malé děti, tak nechci být ještě nařčen z mravního ohrožování. Laughing Ještě, že existuje "nehekavá" verze After Hours Climax mixu na DVD Performance. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 3. říjen 2007 8:24    Předmět: Citovat

Je T´aime...Moi Nin Plus ? No moja mamina hovorí,že je to absolútne zvhrlé a aj táto skladba jej dopomohla,aby PSB nemala veľmi v láske Laughing Vo mne však tento song spúšťa obrovské množstvo príjemných predstáv ( Embarassed ),takže sa mi páči ...... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 3. říjen 2007 17:05    Předmět: Citovat

jaro napsal:
No moja mamina hovorí,že je to absolútne zvhrlé a aj táto skladba jej dopomohla,aby PSB nemala veľmi v láske Laughing

No vidíš, a přitom jsou Neil s Chrisem takoví kultivovaní pánové. Mr. Green
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 3. říjen 2007 21:50    Předmět: screaming bez screamingu , to je mazec Citovat

tak tenhle příspěvěk mě docela pobavil Laughing
, jo a nenechat někoho kdo se zrovna zbláznil v poslednim stádiu kdy ještě vnímá normálno nenehcat zakříčet, to je ošklivý. podle mě Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 3. říjen 2007 21:55    Předmět: spojený? Citovat

v performance provedení mi to příde akorát spojený tzn normál single (chrisuv rap) Razz a poté after hours climax od místa kde už je to rozběhlý.

Flyer napsal:
Co se týče Losing My Mind, tak při vší úctě k Neilovi musím říct, že verze zpívaná Lizou se mi líbí víc. Ani ne tak kvůli absenci těch skřeků, jako spíš proto, že Neilův hlas tady zní poněkud divně. Rolling Eyes Bohužel nevím, jestli existuje nějaká Neilem zpívaná verze bez skřeků (stejně tak to nevím u Screaming).

Když jsme u těch rušivých zvuků, tak bych přidal ještě Ambient mix a After Hours Climax mix songu We All Feel Better In The Dark. Tyhle remixy jsou sice parádní, ovšem trochu mi zde vadí ono ženské hekání. Fakt se to bojím pouštět trochu víc nahlas, protože to pak u sousedů v baráku může budit dojem, že čučím na nějaké péčko (stejný problém mám i u PSB verze songu Je T'aime...Moi Non Plus). Mr. Green Navíc sousedi mají malé děti, tak nechci být ještě nařčen z mravního ohrožování. Laughing Ještě, že existuje "nehekavá" verze After Hours Climax mixu na DVD Performance. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MeInHoney



Založen: 22.11.2007
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 22. listopad 2007 20:46    Předmět: Citovat

tyhle písně patří k mým velmi oblíbeným i s těmi skřeky Smile už bych si to bez nich asi nedokázala představit, je to právnej úlet Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 23. listopad 2008 18:34    Předmět: Citovat

....jedna súkromná slovenská televízia aktuálne použila skladbu Screaming do svojej upútavky ku silvestru.Takže táto skladba teraz nadobudla úplne inú hodnotu pre mňa a nesmierne sa z toho vytešujem.. Music
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
coufy



Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: 3. leden 2009 11:07    Předmět: Citovat

něco bez skřeků jsem teď zplodil tak to co nevidět nekam uploadnu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
coufy



Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: 8. leden 2009 15:22    Předmět: Citovat

http://www.volny.cz/coufy/losing_my_mind_(lost_mind_rmx).mp3

tak tady něco pro Alis
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz