Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Něco málo - možná více

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Fandové se představují
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 22. únor 2007 3:31    Předmět: Něco málo - možná více Citovat

Ahoj
je mi 22.. sem stejně starej jako West end Girls woow, to je krutý Smile
S PSB sem se poprvé seznámil v TV zrovna byl hit GO WEST,byl sem dost malej a ten song mě docela štval, fakt sem nechápal proč zpívá jako ženská Laughing , ale pokaždý sem to dokoukal až do konce a vyvolávalo to ve mně zvláštní pocit. Do 15ti si nějak nepamatuju jestli jsem od nich něco poslouchal vzpomínám si akorát když se mně kámoš zeptal co mam rád tak sem je zmínil. V 16 ti se pak s kamaráda stává můj přítelík a vzhledem k tomu že je co se týče PSB velmi dobře zásoben sem do sebe ihned nasál Discography, Very, Bilingual, Nightlife, Disco2 ... + náké ty singly(a spousta poslechů na netu). V této době sem jen PSB poslouchal ovšem velmi často. Jak plyne doba zlepšuje se moje znalost angličtiny a co se týče elektronické hudby začínám mít docela slušný přehled a právě tady začíná zlom. Teprve pak sem mohl zhodnotit hudebu jinak než jen pouze posluchač a hlavně TEXTY. Došlo mi že takhle vlastně určitym způsobem žiju nebo sem přesně to o čem song je prožil. -What Have I Done To Deserve This? - Left To My Own Devices - Domino Dancing - So Hard - Jealousy Laughing , - Was It Worth It? - Young Offender Evil or Very Mad !! - We All Feel Better In The Dark - Losing My Mind Rolling Eyes - Metamorphosis Cool cool song - For Your Own Good Call Me Tonight - Closer To Heaven - I Don't Know What You Want But I Can't Give It Any More. Ale za zmínku stojí i třeba suburbia jednou sem se toulal po předměstí Londýna s partou tamních kluků a i přesto jak je to starej song to bylo dost výstižný Surprised Smile . Naprostý zlom nastává po zakoupení PERFORMANCE na DVD Wink rázem katapultuje PSB na naprosto jiný druh zábavy. Na závěr snad už jen něco málo o Fundamental. Nevím jak by to znělo bez zásahu Trvora Horna, ale myslím že je to od skoro 60ti letejch týpků hoodně dobře zdařilej počin. A na úplný závěr PSB na živo. Zůčastnil sem se v rámci Love planet. Byl to hezkej zážitek hlavně proto že akorát večer přestalo pršet a měl sem to akorát pár stanic tramvají až na místo.
Sice jsem přišel přesně na čas takže sem se musel prorvat do prostřed ouu byl to trochu risk skoro sem jí už pak málem chytl ALE v klídku. V lehce vyjeté náladě sem si to dost užil. Jediná škoda že publikum bylo poněkud chcíplí a 70procent lidí nechápalo z novejch songů. Nějak se chytli až na klasiku ovšem to už bylo poozdě. J?nak sem se snažil i zpívat a to asi docela hustě protože se i občas na mně někdo otočil Smile Mr. Green Smile a to že se hrálo vcelku hlasitě. Uplně na závěr v současný době se těšim na DVD z Mexika a dal sem se na sbírání 12 singlů. A na konec - Neznám žádný jiný hudebníky který 22 let jsou schopný
dělat elektropop kopírující vkus neustále produkovat nový věci a přitom si držet svůj styl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 22. únor 2007 15:11    Předmět: Citovat

Nemusis kvoli sebe zakladat novy thread Mr. Green
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 20. červenec 2008 18:34    Předmět: Citovat

Na Love Planet jsem byl a přišlo mi to jako dost nešťastné vystoupení. Respektive PSB nejsou typicky festivalovou skupinou. Samostatné koncerty, kde si mohou upravit pódium jenom podle sebe, jsou zase o něčem jiném. Navíc Performance je spíše divadelní vystoupení. Jakési živé videoklipy. Což se mi líbí. Laughing Ale Nightlife tour a třeba Fundamental tour - to Chris celou dobu stojí na jednom místě "přivázaný" ke klávesám. A to není ono. Rolling Eyes Jinak se přiznám, že také neznám jinou dvojici s takovýmto entuziasmem. Erasure sice stále fungují, ale jakoby se točí na místě. A Depeche Mode jsou tři, ty se počítat nemohou... Mr. Green
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Fandové se představují Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz