Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Love Etc
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
geodetpaja



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: 10. únor 2009 19:27    Předmět: Citovat

Ještě to není nic oficiálního, ale zatím to vypadá, že žádné CD2 nebude Neutral
Ani DVD. Vypadá to, že remixy budou buď na vinilu nebo jen ke stažení - teda kromě "PSB sex mixu"...

12R6765 Parlophone 12" single
Love etc. (PSB sex mix)
Love etc. (Gui Boratto remix)
Love etc. (FrankMusik remix)
Love etc. (Gui Boratto dub)

CDR6765 Parlophone CD single
Love etc.
Gin and Jag
We're all criminals now
Love etc. (PSB sex mix)

Digital bundle
Love etc.
Love etc. (PSB sex mix)
Love etc. (Gui Boratto remix)
Love etc. (Kurd Maverick remix) - iTunes exclusive
Love etc. (FrankMusik remix)
Love etc. (Gui Boratto dub)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 12. únor 2009 17:56    Předmět: Citovat

Osobně mi nevadí, že žádné CD2 nebude. Pokud ale neudělají to, co u alba Very. Že vydali klasické album a + k tomu v malém nákladu 2CD Very/Relentless. Tohle mi tenkrát vadilo a vadilo by mi to znova.
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 13. únor 2009 0:24    Předmět: Citovat

martin napsal:
vydali klasické album a + k tomu v malém nákladu 2CD Very/Relentless. Tohle mi tenkrát vadilo a vadilo by mi to znova.

A proč? Smile To mě by o padesát procent víc písniček vůbec nevadilo. Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 13. únor 2009 11:59    Předmět: Citovat

...u mňa platí stále to isté: remixov nie je nikdy dosť Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
coufy



Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: 13. únor 2009 15:57    Předmět: Citovat

Promo CD remixes

6:21 Love etc. (pet shop boys sex mix)
3:23 Love etc. (frank musik star & garter dub)
8:07 Love etc. (gui boratto mix)
5:59 Love etc. (kurd maverick dub)
5:59 Love etc. (kurd maverick mix)
6:19 Love etc. (pet shop boys sex dub)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 13. únor 2009 16:22    Předmět: Citovat

Jinak mixy z 12" by snad měly vyjít na německém CD...
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 13. únor 2009 18:22    Předmět: Citovat

Tom, jaro: Také mi samozřejmě nevadí o 50% více písniček. O tom žádná. Smile Vadil mi způsob vydání 2CD Very/Relentless. Třeba u výběrovky PopArt byly hned od začátku vydání v prodeji obě verze (2CD a 3
CD ) a v dostatečném množství. Smile To samé u (před)posledního alba Fundamental. Také nebyl problém hned po vydání alba koupit 2CD verzi. Ale u alba Very to tenkrát problém byl. Alespoň pro mne. Cool
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 13. únor 2009 22:27    Předmět: Citovat

Martin: s album VERY som mal aj ja trochu problém,ale ver mi,trpezlivosť ruže prináša Smile


...nemyslím si však,že v tejto dobe by bol problém dostať sa ku skladbám z hocijakej limitovanej edície,problém vydím skôr v tom,kde žijem.Myslím tým Slovensko a konkrétne Banskú Bystricu.Totiž tu v celom meste nenájdeš obchod s cd,ktorý by mi bol schopný dodať čokolvek od PSB !!! A skoro tak to aj je v rámci republiky.Všade ma síce ubezpečia,aby som si čokolvek objednal,no skoro vždy to skončí tak,že to nepozháňajú.Volal som už do dvoch hudobnín v republike kôli albumu YES,že si ho chcem závezne objednať,no nikde mi nie sú schopný dopredu povedať akú edíciu mi môžu pozháňať,kedy a dokonca ani takú "pakotinu" ako je promo plakát k vydaniu albumu,mi nie sú schopný zabezpečiť.Niekedy mám pocit,že žijem v stredoveku.... Hammer A to už ani nespomínam,čo mi povedali na maxáč Love etc. !!!! Guns

...preto Vám v CZ trochu závidím.... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
geodetpaja



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: 13. únor 2009 23:43    Předmět: Citovat

Koukám, že na ofic.webu jsou konečně zveřejněné formáty, na kterých vyjde Love etc. a všechno je zase jinak. CD2 přece jen bude a s docela zajímavým tracklistem. Za to cd1 je spíš 7"single převlečený za cédéčko Laughing Nevím, proč tam nenacpali aspoň ještě to druhý béčko... To už se spíš vyplatí místo cd1 rovnou koupit holandský 4trackový vydání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Reddy



Založen: 23.10.2006
Příspěvky: 26
Bydliště: Domažlicko

PříspěvekZaslal: 14. únor 2009 0:16    Předmět: Doba se změnila... Citovat

jaro napsal:
Martin: s album VERY som mal aj ja trochu problém,ale ver mi,trpezlivosť ruže prináša Smile


...nemyslím si však,že v tejto dobe by bol problém dostať sa ku skladbám z hocijakej limitovanej edície,problém vydím skôr v tom,kde žijem.Myslím tým Slovensko a konkrétne Banskú Bystricu.Totiž tu v celom meste nenájdeš obchod s cd,ktorý by mi bol schopný dodať čokolvek od PSB !!! A skoro tak to aj je v rámci republiky.Všade ma síce ubezpečia,aby som si čokolvek objednal,no skoro vždy to skončí tak,že to nepozháňajú.Volal som už do dvoch hudobnín v republike kôli albumu YES,že si ho chcem závezne objednať,no nikde mi nie sú schopný dopredu povedať akú edíciu mi môžu pozháňať,kedy a dokonca ani takú "pakotinu" ako je promo plakát k vydaniu albumu,mi nie sú schopný zabezpečiť.Niekedy mám pocit,že žijem v stredoveku.... Hammer A to už ani nespomínam,čo mi povedali na maxáč Love etc. !!!! Guns

...preto Vám v CZ trochu závidím.... Rolling Eyes

Jaro,v Čechách to není jiný.Jedinej kamenej obchod,kterej jakžtakž něco nabídne je předraženej pražskej Bontonland.U nás v Plzeňským kraji se už hromadu obchodů uzavřelo (pirátské cd v tržnicích,stahování z internetu atd.)Proto už si zbývající obchodníci nedovolí brát na sklad menšinovou (ano,bohužel...) hudbu a radši prodávají "perly" pro náctileté.Proto se nesmíš bát,zaregistruj se na Ebay,udělej si paypal účet a budeš mít na co si vzpomeneš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 15. únor 2009 9:32    Předmět: Citovat

Bohužel, je to tak. Kromě Bontonlandu dole na Václaváku ani v Praze není pořádný obchod s CD a DVD nosiči. Alespoň o žádném nevím. Bydlím sice 25km od Prahy, takže v Praze nejsem denodenně, ale Prahu znám dobře. Takže opravdu zbývají internetové prodeje. Buď český audio3, nebo zahraniční ( ebay, atd.).
Rolling Eyes
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 15. únor 2009 18:53    Předmět: Citovat

...tak som sa dnes poobede správne "nasrdil" a napísal som do všetkých internetových obchodou na Slovensku.Som zvedavý,kto sa mi ozve....

...snáď sa mi podarí,zaobstarať si PSB konečne aj cez domáci trh.... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 15. únor 2009 20:19    Předmět: Citovat

jaro napsal:
...tak som sa dnes poobede správne "nasrdil" a napísal som do všetkých internetových obchodou na Slovensku.Som zvedavý,kto sa mi ozve....

To jsi takovej grafoman nebo jich tam máte tak málo? Razz Wink
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 15. únor 2009 20:26    Předmět: Citovat

citace:
jaro napsal:
...tak som sa dnes poobede správne "nasrdil" a napísal som do všetkých internetových obchodou na Slovensku.Som zvedavý,kto sa mi ozve....

To jsi takovej grafoman nebo jich tam máte tak málo?




....čo si mal tým konkrétne na mysli ???? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 16. únor 2009 2:54    Předmět: Citovat

jaro napsal:
....čo si mal tým konkrétne na mysli ???? Question

No jestli jsi obeslal obchodů 50 nebo 5. Wink
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 3 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz