Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Love Etc
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 16. únor 2009 8:56    Předmět: Citovat

...bolo ich šesť (skoro si sa trafil) Applause
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
quqott



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: 16. únor 2009 13:56    Předmět: Love Etc. - singel Citovat

Kto by si chcel stiahnut novy singel,tak ho najde v prilohe na tento adrese:

www.gmail.com

meno pouzivatela: petshopboys.sk
heslo: petshopboys
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 16. únor 2009 18:31    Předmět: Re: Love Etc. - singel Citovat

quqott napsal:
Kto by si chcel stiahnut novy singel,tak ho najde v prilohe na tento adrese:

www.gmail.com

meno pouzivatela: petshopboys.sk
heslo: petshopboys




...to si chcel čo týmto dokázať ? Máš pocit,že toto tu ešte nikoho nenapadlo ???? I'm with stupid I'm with stupid I'm with stupid Hammer Machine rifle Guns I'm with stupid
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
discoteca



Založen: 17.7.2007
Příspěvky: 10
Bydliště: F-M

PříspěvekZaslal: 17. únor 2009 10:18    Předmět: Citovat

no máš tam jenom jeden Smile měl bych mít tuším doma 5 remixů včetně instrumentální verze, je to neskutečně vlezlá taneční věc, jako jsem už dlouho neslyšel Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 18. únor 2009 21:42    Předmět: Citovat

Videoklip k singlu "Love etc." bude animovaný. Ještě jsem pochytil datum 23. února, ale už nevím v jakém kontextu. Sad d'oh!
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 18. únor 2009 21:47    Předmět: Citovat

Můžeš klidně pochytávat dál na webu... Wink
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 20. únor 2009 16:52    Předmět: Citovat

Kdo všechno mluví ( může mluvit ) do obsahu singlu? Nebo proč na singlu č.1 jsou jen 2 skladby a na singlu č.2 je písniček podstatně víc? Vím, spousta z nich jsou remixy,ale i tak je to velký nepoměr.
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 20. únor 2009 16:57    Předmět: Citovat

Nejde o to kolik, ale jaké - existují určitá pravidla pro zohlednění prodejnosti daného vydání v hitparádách.
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 20. únor 2009 22:24    Předmět: Citovat

...niečo,aby som navnadil na kúpu maxáču: je perfektný !!!!! Wink Wink

..hlavne Gui Boratto Mix a Kurd Maverick Mix su úžasné Applause Nesvoj som trochu z mixu od PSB,ktorý mi dosť silno pripomína éru Fundamental a osobne by som ho asi nezaradil na maxáč.Ale ja som len obyčajný človek,ktorý sa v tom asi nevyzná..... PC
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
geodetpaja



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: 21. únor 2009 16:25    Předmět: Citovat

Naprostý souhlas! Gui Boratto a Kurd Maverick jsou vynikající, Frank Musik Star And Garter Dub je zase zvukově trochu divočejší Smile Ale celkově je to docela povedený singlík!

Mimochodem na recordstore.co.uk nabízejí multi-buy offer pack CD1+CD2 za 3,5GBP, celkově s poštovným to vychází na 7,48GBP.
Viz. zde - http://www.recordstore.co.uk/productdetail.jsp?productPK=unittest-7Ffk1yha7Uko14NfqN3IEb-13
Takže, kdo chce podpořit PSB v britské hitparádě (jako já Mr. Green ), může směle předobjednávat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Honza109



Založen: 23.2.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: 23. únor 2009 1:03    Předmět: Re: Doba se změnila... Citovat

Reddy napsal:
jaro napsal:
Martin: s album VERY som mal aj ja trochu problém,ale ver mi,trpezlivosť ruže prináša Smile


...nemyslím si však,že v tejto dobe by bol problém dostať sa ku skladbám z hocijakej limitovanej edície,problém vydím skôr v tom,kde žijem.Myslím tým Slovensko a konkrétne Banskú Bystricu.Totiž tu v celom meste nenájdeš obchod s cd,ktorý by mi bol schopný dodať čokolvek od PSB !!! A skoro tak to aj je v rámci republiky.Všade ma síce ubezpečia,aby som si čokolvek objednal,no skoro vždy to skončí tak,že to nepozháňajú.Volal som už do dvoch hudobnín v republike kôli albumu YES,že si ho chcem závezne objednať,no nikde mi nie sú schopný dopredu povedať akú edíciu mi môžu pozháňať,kedy a dokonca ani takú "pakotinu" ako je promo plakát k vydaniu albumu,mi nie sú schopný zabezpečiť.Niekedy mám pocit,že žijem v stredoveku.... Hammer A to už ani nespomínam,čo mi povedali na maxáč Love etc. !!!! Guns

...preto Vám v CZ trochu závidím.... Rolling Eyes

Jaro,v Čechách to není jiný.Jedinej kamenej obchod,kterej jakžtakž něco nabídne je předraženej pražskej Bontonland.U nás v Plzeňským kraji se už hromadu obchodů uzavřelo (pirátské cd v tržnicích,stahování z internetu atd.)Proto už si zbývající obchodníci nedovolí brát na sklad menšinovou (ano,bohužel...) hudbu a radši prodávají "perly" pro náctileté.Proto se nesmíš bát,zaregistruj se na Ebay,udělej si paypal účet a budeš mít na co si vzpomeneš.



Zdravím. Je to přesně tak a proto jsem se už před časem naučil nakupovat na CDWOW. Nechci timto někoho nutit nebo dělat nějakou reklamu ale jsem tam moc spokojený.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coufy



Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: 23. únor 2009 15:45    Předmět: Citovat

Co se týče psb mixů love etc tak mě taky překvapily většinou dělaji decentnější remixy a ty údernější nechávaj na ostatních) souhlasím s tím že nejpovedenější je od Guie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivan Laššan



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: 1. březen 2009 13:21    Předmět: Citovat

Singl Love etc. je celkem o ničem.
Na jejich singlech jsem vždy obdivoval skutečně jedinečné melodie a hudební aranž. Proto jsem si je vlastně i tolik zamiloval, ale za poslední období z jejich nových věcí cítím jen slušný pop a to je pro laťku jakou jsem si k nim v minulosti nastavil trochu málo. Jsem zvědav jaké bude album, ale velké iluze si co do hitovosti raději nedělám.
Jako skutečnému fandovi se mi to říká velmi blbě, ale možná je načase začít se pomalu balit a odejít pod štítem.


Naposledy upravil Ivan Laššan dne 6. září 2009 21:59, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 1. březen 2009 23:31    Předmět: Citovat

Ivan Laššan napsal:
Singl Love etc. je celkem o ničem.
Na jejich singlech jsem vždy obdivoval skutečně jedinečné melodie a hudební aranž. Proto jsem si je vlastně i tolik zamiloval, ale za poslední období z jejich nových věcí cítím jen slušný pop a to je pro laťku jakou jsem si k nim v minulosti nastavil trochu málo. Jsem zvědav jaké bude album, ale velké iluze si co do hitovosti raději nedělám.
Jako skutečnému fandovi se mi to říká velmi blbě, ale možná je načase začít se pomalu balit a skončit na štítě.




...prečo sa toľko "opúšťaš" ??? Nevšimol si si doteraz ten mediálny rozruch okolo PSB ? Myslím tým recenzie nielen na singel,ale aj na album.Z vlastnej skúsenosti viem (a ver mi viem prečo to viem) o Love etc. je veeeeľmi slušný záujem,taklže ja obavy vôbec nemám... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 1. březen 2009 23:41    Předmět: Citovat

Ale jaro, popularita a mediální humbuk nerovná se (automaticky) kvalita... Question
I kdyby Love Etc. byla rok na prvním místě, nebude to lepší singl než třeba CYFH? nebo Being Boring.
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 4 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz