Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Love Etc
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 2. březen 2009 0:16    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Ale jaro, popularita a mediální humbuk nerovná se (automaticky) kvalita... Question
I kdyby Love Etc. byla rok na prvním místě, nebude to lepší singl než třeba CYFH? nebo Being Boring.




...to je tvoj názor,ja ti ho neberiem.Mne sa Love etc. napríklad viacej ľúby ako Go west,alebo Numb....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 2. březen 2009 0:23    Předmět: Citovat

1) Nevím, proč to srovnáváš s Go West nebo Numb. Smile
Ani jedno není klasická povedená písnička PSB (jednak tyto dvě nenapsali, a pak je to spíš "jen" hit než něco působivého).

2) To, že se někomu něco líbí, neznamená, že je to kvalitní. O líbivosti svědčí hitparády, ale já bych si z dnešních favoritů nekoupil asi nic.
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 2. březen 2009 0:37    Předmět: Citovat

...takže to mám chápať tak,že Love etc. nie je pre teba "niečo pôsobivé"? A takisto aj album YES,ktorý sme doteraz celý asi nikto ešte nepočul ? Myslím si,že teraz asi veľmi ťažko môžeme zhodnotiť kvalitu toho-či oného diela od PSB.Počkajme si na vývin situácie zhruba od dva-tri týždne,čo ty na to Tom ? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 2. březen 2009 1:48    Předmět: Citovat

Tak ještě jednou.
Ivan Laššan napsal:
Singl Love etc. je celkem o ničem.
Na jejich singlech jsem vždy obdivoval skutečně jedinečné melodie a hudební aranž. Proto jsem si je vlastně i tolik zamiloval, ale za poslední období z jejich nových věcí cítím jen slušný pop a to je pro laťku jakou jsem si k nim v minulosti nastavil trochu málo.

jaro napsal:
...prečo sa toľko "opúšťaš" ??? Nevšimol si si doteraz ten mediálny rozruch okolo PSB ? Myslím tým recenzie nielen na singel,ale aj na album.Z vlastnej skúsenosti viem (a ver mi viem prečo to viem) o Love etc. je veeeeľmi slušný záujem,taklže ja obavy vôbec nemám... Wink

Ptám se jen a jen na to, proč mícháš dohromady zájem o něco a kvalitu něčeho? Wink Zatím pořád odpovídáš jen otázkami na něco jiného. Prosím odpověz tedy, jak "mediální humbuk" má jaksi sám o sobě zaručovat kvalitu.
Mluvím obecně, bez ohledu na tu či onu skladbu. Argumentovat tím, že se někomu něco líbí, a proto to musí být kvalitní, mi zkrátka přijde zavádějící.

citace:
A takisto aj album YES,ktorý sme doteraz celý asi nikto ešte nepočul ?

Nejsem to já, kdo se odvolává na recenze. Wink

citace:
Počkajme si na vývin situácie zhruba od dva-tri týždne

Ani za tři týdny pořád nebude hitovost znamenat automaticky kvalitu. Smile

citace:
takže to mám chápať tak,že Love etc. nie je pre teba "niečo pôsobivé"?

Psal jsem o dvou skladbách, se kterými jsi LE srovnával.
Jinak, Love Etc. je slušný pop s celkem povedeným textem - to je i Go West a Numb - ale zkrátka kam se to hrabe na dříve uvedené písničky (CYFH?, BB...).

Nic z toho ale neznamená, že by Yes nemohlo být jejich druhou nejlepší deskou. Wink
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 2. březen 2009 18:12    Předmět: Citovat

Vy jste se nějak rozjeli. Mr. Green Upřímně řečeno, při čtení příspěvků jsem si vzpomněl na humbuk kolem nového singlu a desky U2. Samozřejmě, že fandové U2 jejich nový singl "Get on your boots" ( nebo jak se jmenuje ) opěvují tak, jako my opěvujeme "Love etc.". Jenže skupiny, které fungují 20 a více let těžko přijdou s něčím převratným. Takže nový singl od U2, od PSB a v dubnu i od Depeche Mode je ( bude ) mít "svou kvalitu". Tím chci říct, že to nejsou žádné bezduché songy. Zároveň ale nečekejte další "It´s a sin" nebo "Enjoy the silence" v případě DM, nebo třeba "With or without you" v případě U2.
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 2. březen 2009 18:58    Předmět: Citovat

Applause Applause Applause Applause Applause
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kelly



Založen: 23.10.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: 3. březen 2009 0:21    Předmět: Citovat

No tak kluci, přece se tu nebudete hádat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan Laššan



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: 3. březen 2009 0:34    Předmět: Citovat

Jasně po PSB nikdo nechce aby dělali hity typu It's a sin. Ale když vezmu jejich novější tvorbu, jako jsou třeba skladby Miracles a Flamboyant, ty mě velmi zaujaly. Co do kvality, klidně bych je přiřadil k It's a sin i když nedosáhli v hitparádách prvního místa. Jsou zajímavé, fungují skvěle, ale Love etc. chybí především podle mě podstata melodie. Nemyslím tím, že by měla být přeharmonizovaná, akordicky bohatá. Každému je jasné, že o tom to není. New York City boy, Home and dry a mnoho jiných postavených na čtyřech akordech, ale funguje to, má to smysl. Love etc. mi připadá prvoplánovaná ztrácí význam. Singl Wrong od Depeche mode mě zaujal mnohem víc.
To že má dobrou publicitu je celkem jasné, PSB jako celkově komerčně a mediálně úspěšní. Velké podpory se dostává téměř všemu s čím nově příjdou. S odstupem času po odzvonění aktuálnosti a prvního dojmu se věci vidí v jasnějších barvách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 3. březen 2009 0:36    Předmět: Citovat

Kelly napsal:
No tak kluci, přece se tu nebudete hádat.

Já se nehádám. Shocked Big Grin
Jen jsem nepochopil...


Pro Ivana: Ivane, změň si v Profilu e-mail na platný! Takto systém generuje chyby (nedoručitelná upozornění).
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
geodetpaja



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: 5. březen 2009 18:08    Předmět: Citovat

http://www.zshare.net/download/5652556808cafe9a/

Gin And Jag
Gin And Jag (frisky mix)
Love etc. (pet shop boys sex mix)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 5. březen 2009 21:41    Předmět: Citovat

Jojo, Gin and Jag je snad lepší než A-strana. Cool
Konečně nějakej pořádnej text! Twisted Evil
Go, go! Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 5. březen 2009 23:09    Předmět: Citovat

pre mňa,okrem tejto skladby existuje len jedna horšia skladba ako táto,bohužial..... Bored
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 6. březen 2009 0:22    Předmět: Citovat

No a co říkáš na text?
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 6. březen 2009 12:28    Předmět: Citovat

...k textu nemám žiadne výhrady.Mne táto skladba absolútne nesedí,pripadá mi to tak,akoby bola robená nasilu,alebo narýchlo,neviem.... Bored

...ale ten remix je solídny,ten môžem... Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 6. březen 2009 13:37    Předmět: Citovat

Hm, tak tomu nerozumím. Smile Jak může bejt skladba s (podle Tebe) dobrým textem a špatnou produkcí druhá nejhorší? To nahráli jen jednu se (podle Tebe) špatným textem a špatnou produkcí? Shocked
Co přesně Ti na té hudbě vadí? Že to není klasické elektro?

P. S. Nebyli by pro Tebe nejlepší PSB karaoke? Laughing Wink
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 5 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz