Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Koncerty / turné 2009-10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 16. červen 2009 0:53    Předmět: Citovat

Dik za fotky, super kvalita.
Skoukla jsem jejich koncert na You Tube.
Mrzi me, ac se to na jejich produkci neprojevuje, ze chlapci uz starnou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 18. červen 2009 11:06    Předmět: Citovat

Koukám, že Chris ( u Being Boring ) už taky neví, co by si dal na hlavu. Mr. Green Ale že mu ta zelená sluší. Mr. Green
Mimochodem, ta první fotka s tou továrnou. Jakou to má souvislost s koncertem?
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
geodetpaja



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: 18. červen 2009 12:57    Předmět: Citovat

martin napsal:
Mimochodem, ta první fotka s tou továrnou. Jakou to má souvislost s koncertem?


To je prostředí, ve kterém se koncert PSB odehrával Smile
Zanikající příšerná průmyslová zóna na lucembursko-francouzském pomezí a hned vedle moderní zábavní centrum - ten komín na první fotce stojí hned vedle Rockhal, ve které PSB hráli...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 19. červen 2009 17:27    Předmět: Citovat

Díky.
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paganel



Založen: 1.7.2006
Příspěvky: 175
Bydliště: Povrly

PříspěvekZaslal: 22. červen 2009 9:25    Předmět: Citovat

Neví někdo, kde budou Boys v Berlíně ubytováni, popřípadě, kde se bude možno s nimi setkat (před koncertem nebo po něm) a třeba získat podpis? Question

A jaké jsou k mání suvenýry (vim, že se prodávaj trička, čepice, snad i bunda s kapucí, program turné atd., ale docela draze Mad ) - myslím, zda stojí za koupi? Dá se za ně platit eury?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
geodetpaja



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: 22. červen 2009 18:56    Předmět: Citovat

V Lucembursku se prodávala trička za 3O euro, mikiny s kapucí tuším okolo 70 euro a dál jsem to moc nezkoumal. Každopádně program ještě k dispozici nebyl...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 23. červen 2009 22:17    Předmět: Citovat

Tak mam za sebou Amsterdam.
Tady prodavali vsechno mozne vcetne programu.
Pozdeji se rozepisi vice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 24. červen 2009 0:49    Předmět: Amsterdam 1 Citovat

Jestli budete jeste nekdo nekdy chtit jit na koncert PSB, tak vam vrele doporucuji Amsterdam.

Jak uz jsem se zminovala, prodavaly se zde vstupenky jen na sezeni.Nevim jestli mi to uverite,ale moje sedadlo bylo v prvni rade ... primo naproti jeho mikrofonu.Jeste do ted nad tim kroutim hlavou.Malem se mi chtelo brecet stestim.

Kdyz jsem rikala, ze si tam budu pripadat, jako,ze hraji pro duchodce, tak jsem taky moc daleko od pravdy nebyla.Nehlede na to, ze tam bylo asi vic gayu.

Sal byl maly,ani ne dost zaplneny.Je opravdu udivujici, jak malo fanousku maji v Nizozemi.Dost mozna hralo roli,ze bylo pondeli.
Sedadla jsem vsak pozdeji docenila.Melo to radu vyhod.V prve rade nebyl zadny naval pred podiem,tudiz ani u samotneho vstupu,kdy lide bezi o prekot, aby byli prvni.Bylo to velice uvolnene, clovek si mohl klidne prohlednou a koupit zbozi, nabidku Cd a Dvd.Pak to dlouhe cekani mohl clovek klidne sedet a nebo se prochazet s pivkem primo v salu.

Ale nebojte se, jakmile hosi vstoupili na podium, tak se to vsechno nahrnulo dopredu.Jeste ,ze jsem to mela par kroku.O to horsi bylo foceni, protoze jsem ho mela primo pred nosem a zespodu a to kdyz ma mikrofon pred pusou, tak z toho moc neni.

Proto doporucuji Amsterdam, i kdyz mate vstupenku nekam dozadu, tak stejnak mate sanci byt jeste v prvni rade a ani nemusite nocovat pred halou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 24. červen 2009 1:10    Předmět: Amsterdam 2 Citovat

Kdyz si pockate az uplne do konce, kdyz uz demontuji scenu ( a to oni zacnou hned bezprostredne po odchodu Neila a Chrise), tak vam daji ty stribrna srdicka, co vylezou pri posledni pisnicce z tech krabic.

Myslim,ze by jste se dockali i podpisu.U zadniho vychodu na ne cekalo taxi a asi jen 3 fanousci.Hned vedle toho zajizdeli kamiony primo do haly.Jsou cele cerne se zlutyma napisama.Ale pozor,v hale stal jeste schovanej, modrej a myslim s necim zelenym, autobus.Ten jsem zahledla na posledni chvili.Kdezto ty kamiony tam staly cely den venku vedle zaparkovany.

I kdyz hosi starnou, tak Neil jen a jen do krasy.Je z nej krasnej zralej muz.Jestli je nekdo takovej podobnej mezi vami, tak nepohrdnu. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 24. červen 2009 2:17    Předmět: Citovat

Jak se pridavaji fotky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paganel



Založen: 1.7.2006
Příspěvky: 175
Bydliště: Povrly

PříspěvekZaslal: 24. červen 2009 10:25    Předmět: Citovat

Chci se zeptat, která písnička se Ti líbila nejvíc a která nejmíň.

Co Tě na koncertě nejvíc překvapilo Shocked a co se jim naopak moc nepovedlo Crying or Very sad ?

Co by se dalo označit za zlatý hřeb?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 24. červen 2009 22:17    Předmět: Citovat

Paganel, ty po me chces normalne recenzi. Think

Naposledy upravil Czecha dne 25. červen 2009 2:37, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 25. červen 2009 2:27    Předmět: Citovat

Vzhledem k tomu,ze jsem koncert mela sjetej uz "You Tube", bych mohla rici, ze me nic neprekvapilo a vedela jsem co me ceka.Bylo to vsak zamerne, abych si je mohla vice vychutnat a soustredit se na detaily.
A jestli jsi Paganel rikal, ze preferujes sezeni, tak te zcela chapu.

Nejak nevim, ktera pisnicka by se mi nejmin libila.Myslim, ze kazdej fanousek mi da za pravdu, ze takova asi u PSB neexistuje.
Taktez bych mohla rici i o opaku, ktera se mi libila nejvice... libi se mi proste vsechny.

PSB znam od jejich samotneho zacatku, kdyz zacali s West end Girls, to mi bylo 14 let, tudiz diskotekova fanynka.Zila jsem tehdy v Brne, kde jsme chytali na radiu ö3 (stanice östereich drei) a rakouskou televizi jsme prijmali taky normalne,takze jsem kazdou nedeli koukala v televizi na Hitparadu a potom jeste vecer hitparadu v radiu.Spala jsem zasadne s radiem na zidli vedle postele a s pripravenym magnetakem na nahravani.
To jsem trosku odbocila.

Mam vsak jednu pisnicku, ktera je mym zivotnim favoritem (pritom ji nemam s nicim spojenou, jen se mi proste zivotne libi a chci ji i na svem pohrbu) a to je King's Cross.To bylo pro me nejvetsi prijemne prekvapeni,ze ji zaradili do turne a ze jsem ji mohla od Neila slyset nazivo a jeste k tomu v tak bezprostredni blizkosti.INCREDIBLE.Tady jsem si vsimla, ze ji Neil velmi osobne vnitrne dost prozival.Thank You Neil !

Prekvapenim je take tanec Neila s tanecnicemi ( v duchu jsem na ne zarlila) a take chvilkove zapojeni Chrise do tanecni kreace a jeho klavirni solo.

Muj celkovy dojem z Neila je takovy,ze se mi zda, ze neni na podiu , tak docela sam sebou , ze je v nem vic a ze kdyby mu sve vnitrni ja nebranilo, tak by se docela rozsoupnul.Jako clovek mi pripada dost svazany a je to citit i z tech pisnicek.Proto jsou tak nadherne a dava jim neco magickeho, ktere z neho vychazi.Ty pisnicky nejsou jen slova a melodie, on jim dava svoji dusi.A ty pisne zraji stejne jako ON, proto se nikdy neohraji.

Kdyz mi nekdo rekne, ze jsou ty pisnicky vsechny stejny na jedno brdo, odpovim mu Ano.Jako celek se to opravdu muze zdat a mozna to tak i je.Podobna melodie, stejny hlas, co vice se da vlastne zmenit.Vam vsak jiste nemusim vysvetlovat, ze krome textu tam slysime i detaily instrumentu, kolikrat je to hodné koncertniho umeni.Ja mam velmi rada, kdyz tam slysim housle.No a pak je to o tom,ze tu pisnicku musite citit celym svym telem.

Zlaty hreb byl asi, kdyz tanecnice hodila nahryznute jablko do publika a asi se do nekoho dost nestastne strefila, protoze bylo videt,ze byla s Neilem trosku v soku.
Jinak Neil mel porad nutkani se smat a fakt to bylo hodne znat, protoze to vydim i zpetne na videech z You Tube a taky si porad olizoval rty,prevazne horni. No byl v Amsterdamu, tak jestli si pred vystoupenim neco dal, tak bych se nedivila.
Tady je odkaz na video, kde je to docela dobre videt.

http://www.youtube.com/watch?v=EYDDgqTkmRs

Kdyz se tyto dvojcata svlekala, tak se Neil nenapadne zadival na jeji telo, to tam videt neni.To je sekundova zalezitost oci a to vidite jen ,kdyz ho mate primo pred sebou.Ja jsem jen cekala, kdy jim ty pumpky sjedou dolu.

Co se jim vubec nepovedlo byla choreografie, kterou ja u nich opomijim, protoze se mi na zadnem jejich koncertu, co jsem kdy videla, nikdy nelibila.Afrotanecnik a afrotanecnice??? Dvojcata Punk !!! opravdu nejsou muj vkus.
Vim,ze je Neil, co se tyka obleceni velice decentni, ale nechapu, proc na sebe navleka porad nejake kabaty, vzdyt mu v tom musi byt neuveritelny vedro.Na druhou stranu zase lepsi nez, aby si na sebe natahnul nejake upnute spodary, jako napriklad Erasure, ze.

Nejvetsi propadak u me meli, kdyz jim v zaverecnem defile u pisnicky It's a sin, poslednich par sekund vypadla technika a Neil jen rekl "dekuji a dobrou noc" a odesel.V ST.Petersburgu takovyto vypadek aspon okomentoval,ale tady jel proste, jak robot, podle scenare.Pak teda jeste ty pridavky,ale to je, bylo planovane.

http://www.youtube.com/watch?v=BIDGnCMK4B8

To je taky co bych jim nejvice vytkla, a od kazdeho koncertu live ocekavala, vice slovni kontakt s publikem.Vzdyt ty fanousci na to cekaji a proto tam take jdou.Tady jde o konfrontaci s realitou o neco necekaneho navic.Kdyz se budou chovat stejne, jako na sestrihanem DVD, tak opravdu staci jen to DVD.

Pokud je teda nebudes mit z prvni ruky a to stesti jsem mela a ja jsem tam sla na Pet Shop Boys a vse okolo pro me slo stranou.FOCUS PSB.

... a korunu si Neil nasadil pravem.Jestli Americane maji King of the Pop
Michael Jackson, tak my Evropane mame


>>>KING OF PET SHOP BOYS<<


Naposledy upravil Czecha dne 26. červen 2009 23:35, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 25. červen 2009 2:35    Předmět: Citovat



Naposledy upravil Czecha dne 26. červen 2009 23:17, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly



Založen: 23.10.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: 25. červen 2009 16:05    Předmět: Citovat

Závidím ti že jsi tam byla. Viděla jsem to na you tubu, a musím říct, že na tanečnice taky žárlím, ani se mi nelíbí jak zpívají, nevíte někdo proč s nima není Sylvia Mason James? Ta je fakt boží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz