Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Koncert v Lipsku

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
geri



Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: 12. červen 2009 16:05    Předmět: Koncert v Lipsku Citovat

Jak víte tak za 14 dní nám vypukne koncert PSB v Lipsku.Znám hodně lidí co se tam chystá,tak s kým se tam ještě potkám?
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paganel



Založen: 1.7.2006
Příspěvky: 175
Bydliště: Povrly

PříspěvekZaslal: 12. červen 2009 18:28    Předmět: Citovat

Se mnou ne! Mr. Green


Já jsem dal přednost Berlínu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coufy



Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: 13. červen 2009 8:11    Předmět: Citovat

Mě to v Lipsku připadá jak nějakej kulturák na vsi, mluvím dle zkušenosti z Release tour, ale jinak ok taková privátní akce, je to kousek a vlastně brácha tam jede taky) Já tentokrát zvolil Berlín v kombinaci s turistikou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
geri



Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: 16. červen 2009 14:33    Předmět: Citovat

coufy napsal:
Mě to v Lipsku připadá jak nějakej kulturák na vsi, mluvím dle zkušenosti z Release tour, ale jinak ok taková privátní akce, je to kousek a vlastně brácha tam jede taky) Já tentokrát zvolil Berlín v kombinaci s turistikou.

To si asi pleteš,na Release Tour to bylo uvnitř,toto je takovej malej amfiteatr v parku.Byl jsemtam na O.M.D. a pohoda....
Do Berlína budu muset vyrazit na podzim na a-ha a tam to vezmu taky jako turista:))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kair



Založen: 11.5.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: 23. červen 2009 11:44    Předmět: Citovat

Ja jedu Smile a těším se, víte někdo jak se tam nejlépe dostat ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
geri



Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: 23. červen 2009 15:41    Předmět: Citovat

Kair napsal:
Ja jedu Smile a těším se, víte někdo jak se tam nejlépe dostat ?

Jednoznačně autem,busy tam nejedou z Prahy jen na letiště a vlak je asi ideální pro ty bez auta přes Dráždany,ale přes noc nevím nevím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kair



Založen: 11.5.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: 29. červen 2009 12:31    Předmět: Citovat

Koncík byl paraááááááááádní ...dokonce mám podepsanej lístek Smile

Počasí vyšlo nádherně ani kapka, koncert byl parádní , musí se vidět nedá se vyprávět Smile , po koncertě sem počkal se spoustou fans na odjezd PSB, odjíždějící Audi A6 přibrzdila , kluci stáhnuli jemně okénka a začala autogramijáda...zkusil sem štěstí mezi tak 80-desátkou lidí co chtěli to samé ...okénko Neila Smile ,hážu lístek dovnitř a vrací se mi s podpisem...oujééé, na druhé straně u Chrise je tlačenice a tak takticky vyčkávám,až třeba kousek popojede a zkouším do mezírky vhodit lístek ... a ?...oujééé...vidím jak jej podepisuje,ovšem bodyguárd křičí prsty pryč a ruku mi oddaluje,křičím mám tam lístek a rychle jej chytám uf-mááám Smile neskutečnej adrenalin... neplánovanej,ještě nyní tomu nemohu uvěřit Smile))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coufy



Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: 29. červen 2009 12:45    Předmět: Citovat

V Berlíně se vozili A8 ). Jelikož tam měli po koncertě afterparty tak se dočkali je ti nejtpělivější. Nejdříve se čekalo u jednoho východu, kterým vcházeli před koncertem. Pak dal jeden sekuriťák tip na druhej exit z opačné strany haly a jen co jsme ho našli, tak akorát vycházel Neil a než nased do audiny tak obešel skupinu asi tak 20ti fans, takže se na každého s podpisem dostalo, kam se poděl Chris nikdo nevěděl. Brácha se ho ptal jestli se ukážou psb i v Praze, jako obvykle odpověděl "maybe next year". Každopádně po americké části turné budou ještě další evropské koncerty, protože Neil řekl že v Berlíně budou opět v prosinci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Paganel



Založen: 1.7.2006
Příspěvky: 175
Bydliště: Povrly

PříspěvekZaslal: 29. červen 2009 17:22    Předmět: Citovat

Kdy asi došlo na ty podpisy?


Všim sis malého nedopatření při kreacích tanečníků s deštníky?
Jeden se jim rozbil. Vypadalo to legračně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coufy



Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: 29. červen 2009 19:08    Předmět: Citovat

ten měli rozbitej už v rusku)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Paganel



Založen: 1.7.2006
Příspěvky: 175
Bydliště: Povrly

PříspěvekZaslal: 29. červen 2009 20:31    Předmět: Citovat

To jsem zjistil taky, ale myslel jsem, že ho vyměnili a že se jim to stalo znova. Confused

Opakovaně používat rozbitou rekvizitu se mi zdá divný. Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
geri



Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: 30. červen 2009 10:12    Předmět: Citovat

Tady je recenze kamaráda co byl se mnou...
http://musicserver.cz/clanek/26426/Pet-Shop-Boys-Das-Gezeichnete-Ich-Parkbuhne-Lipsko-Nemecko-26-6-2009/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coufy



Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: 30. červen 2009 12:06    Předmět: Citovat

si myslim že po pár koncertech už budou kroutit jen tyčí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 30. červen 2009 15:18    Předmět: Citovat

Co se týče setlistu, přijde mi to jako velký návrat do 80.tých let. Úplně vypustili alba Release, Fundamental ( tu malou část z Integral před Building a wall fakt jako písničku neberu ) a Nightlife. Tady je otázkou, jestli Closer to heaven brát jako píseň z muzikálu, nebo z alba. Navíc jsem jí ještě neslyšel. Takže ani nevím, jestli jí zahráli celou, nebo jenom kousek. Z čeho jsem rozpačitý, to je různé spojování písní typu Pandemonium/CYFGH. Navíc by zrovna z alba Very mohli zahrát taky něco dalšího, než jen Go west a CYFGH. Taková Young offender nebo A different point of you, to by bylo. Cool A z alba Bilingual by se možná hodil singl Before. Nic proti Se A vida E, ale občasná změna neuškodí.
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kair



Založen: 11.5.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: 30. červen 2009 18:10    Předmět: Citovat

myslíš podpisy v Lipsku ? Po koncíku sem šel k autu a u výjezdu z toho dvora co stáli aj busy a stage kamiony... tak , když vyjížděli tak na chvilku přibrzdili ... Smile a mě se nečekaně poštěstilo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz