Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PSB v Praze 3.12.2009 (a taky v Bratislavě 1. 12.)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 3. prosinec 2009 19:36    Předmět: nikdo tu neni Citovat

Ufff nikdo tu skoro není prázdno
_________________
How much do you need?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 4. prosinec 2009 1:23    Předmět: Citovat

Nakonec se to docela zaplnilo, ne? Wink
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 4. prosinec 2009 3:44    Předmět: Citovat

http://img390.yfrog.com/i/xps.jpg/ Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
geri



Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: 4. prosinec 2009 9:26    Předmět: KONCERT Citovat

Tak jak pak se vám líbil koncert? no práce těchto 2 pánu byla jako vždy standartně vynikající,ale sorry za to ale kde byli ty fanoušci?
vždyt takhle chcíplou halu jsem neviděl hodně dlouho!!!! i u hitu jako Suburbia,It´s a Sin nebo Viva La Vida bylo ticho jak v kostele.
Ostuda!! vánoční bonus byl dobře kýčovitej ale vidět Chrise s ušankou to byl fakt ulet!!
Karel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paganel



Založen: 1.7.2006
Příspěvky: 175
Bydliště: Povrly

PříspěvekZaslal: 4. prosinec 2009 16:46    Předmět: Citovat

Mně se líbil moc. Smile Oproti Berlínu byl trochu lepší zvuk. Efekty a choreografie byly skvělé. Publikum mohlo být živější. Embarassed


Všim si někdo, že nezahráli Love Comes Quickly?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
geri



Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: 4. prosinec 2009 17:04    Předmět: koncert Citovat

Ale zase hráli jiné písně,myslím že New York City Boy a What Have I Done...? ještě něco mi tam chybělo,ale Love Comes Quickly je trefa:))
k.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 4. prosinec 2009 17:27    Předmět: Citovat

Šílená byla ta ochranka, snad ještě horší než na Love Planet. Já toho moc fotit nechtěl, ale stejně mi přišli otravný...
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 4. prosinec 2009 17:37    Předmět: Citovat

Koncert byl výborný, byl jsem na PSB poprvé a jsem nadšený. Bylo to lepší, než jsem čekal, hlavně díky tanečníkům, ti si fakt mákli. Mimo to byl poctivý dvouhodinový koncert, dneska kapely hrajou i jen hodinu dvacet a balí to. Fajn, že nazkoušeli nové věci nehrané v předešlé části tour, včetně té závěrečné vánoční písně (i když to už byl trochu kýč).

Lidí ale bylo hrozně málo a vůbec se neodvázali. V kotli nás zpívalo přesně pět - já (stál jsem přímo naproti Chrisovi uprostřed, přede mnou byli jen nějací dva chlapi), pak jedna holčina a tři chlapíci. To bylo všechno. Škoda.

Ale kapela a koncert vynikající, všechno do sebe zapadalo, setlist mají vymyšlený skvěle. Jen škoda závěrečné děkovačky, že nebyla delší. Sledoval jsem Neila a Chris už mezitím odešel, takže jsem se s ním nestihl "rozloučit" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 4. prosinec 2009 18:04    Předmět: Citovat

Dimo napsal:
Lidí ale bylo hrozně málo a vůbec se neodvázali. V kotli nás zpívalo přesně pět - já (stál jsem přímo naproti Chrisovi uprostřed, přede mnou byli jen nějací dva chlapi), pak jedna holčina a tři chlapíci. To bylo všechno. Škoda.

Myslím, že lidí zpívalo víc, ale kde jsi přesně stál? Já byl většinu koncertu ve druhý - třetí řadě taky před Chrisem. Smile Přede mnou byli dva-tři poněkud nezúčastněný návštěvníci a u hrazení nějakej člověk v šedý bundě, pak víc doprava taky nějaký paní.
Za mnou byli taky nějaký fandové, teda hlavně jedna fanynka, která svým nadšeným běsněním (tanec, při kterym bezohledně strkala do lidí kolem) byla až otravná.
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
fulin



Založen: 25.5.2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: 4. prosinec 2009 18:38    Předmět: Citovat

Koncert byl vynikající. Líbilo se mi to víc jak na Love planet a myslim , že to bylo lepší jak Nightlife tour. Snad jen Performance v 91 ve mě zanechal větší zážitek....
Lídí už asi na ně u nás víc nikdy nepřijde, ale i tak 5,6 tisíc nebylo vůbec špatný.....
Ovšem nejvíc mě dostala ochranka, nebyl línej přeskočit zábrany procpat se přes 5 řad aby mi řekl, že když jěště jednou vyfotim tak mě vyvede ...

A jen tak pro zajímavost mrkněte na tento článek Smile
http://www.mediafax.cz/kultura/2964596-Do-Prahy-miri-hudebni-duo-Pet-Shop-Boys

Love come quickly a Dustyho Springfielda... Smile
_________________
ful
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
coufy



Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: 4. prosinec 2009 18:44    Předmět: Citovat

jen tak mimichodem Neil tou fotkou vecerni Prahy dal jasnou indicii k lokalizaci jejich hotelu) jinak PSB super obecenstvo K.O. (i kdyz co do poctu tak to prekonalo moje ocekavani) a to se Neil dost snazil aby to rozhejbal tak nevim jestli ta zima, krize nebo chripka...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 4. prosinec 2009 19:48    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Dimo napsal:
Lidí ale bylo hrozně málo a vůbec se neodvázali. V kotli nás zpívalo přesně pět - já (stál jsem přímo naproti Chrisovi uprostřed, přede mnou byli jen nějací dva chlapi), pak jedna holčina a tři chlapíci. To bylo všechno. Škoda.

Myslím, že lidí zpívalo víc, ale kde jsi přesně stál? Já byl většinu koncertu ve druhý - třetí řadě taky před Chrisem. Smile Přede mnou byli dva-tři poněkud nezúčastněný návštěvníci a u hrazení nějakej člověk v šedý bundě, pak víc doprava taky nějaký paní.
Za mnou byli taky nějaký fandové, teda hlavně jedna fanynka, která svým nadšeným běsněním (tanec, při kterym bezohledně strkala do lidí kolem) byla až otravná.


To jsme byli hned vedle sebe. Měl jsem před sebou dva kluky, jeden byl v oranžovém. Pak tam byl menší chlápek s tričkem pet shop boys. Vlevo jsem měl holčinu v černém, to byla možná ona, o které mluvíš.

Lidí zpívalo fakt málo, co jsem koukal vedle sebe, třeba Heart nás zpívalo fak jen pět. Ale to je fuk, hlavně že alespoň v kotli lidi tančili a užívali si to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 4. prosinec 2009 21:14    Předmět: zpěv :-) Citovat

Dimo napsal:
Tom napsal:
Dimo napsal:
Lidí ale bylo hrozně málo a vůbec se neodvázali. V kotli nás zpívalo přesně pět - já (stál jsem přímo naproti Chrisovi uprostřed, přede mnou byli jen nějací dva chlapi), pak jedna holčina a tři chlapíci. To bylo všechno. Škoda.

Myslím, že lidí zpívalo víc, ale kde jsi přesně stál? Já byl většinu koncertu ve druhý - třetí řadě taky před Chrisem. Smile Přede mnou byli dva-tři poněkud nezúčastněný návštěvníci a u hrazení nějakej člověk v šedý bundě, pak víc doprava taky nějaký paní.
Za mnou byli taky nějaký fandové, teda hlavně jedna fanynka, která svým nadšeným běsněním (tanec, při kterym bezohledně strkala do lidí kolem) byla až otravná.


To jsme byli hned vedle sebe. Měl jsem před sebou dva kluky, jeden byl v oranžovém. Pak tam byl menší chlápek s tričkem pet shop boys. Vlevo jsem měl holčinu v černém, to byla možná ona, o které mluvíš.

Lidí zpívalo fakt málo, co jsem koukal vedle sebe, třeba Heart nás zpívalo fak jen pět. Ale to je fuk, hlavně že alespoň v kotli lidi tančili a užívali si to.


I já sem tam ehmm "zpíval" 6 řada cca veprostřed (až se na mě při what have i done to deserve this ostatní nezúčastnění lidé otáčeli), černej kabát. Držel sem pysk pouze u klidných songů. Jo ještě jeden týpek nalevo ode mně docela zpíval Laughing

I já si musim rejpnout CO TO PROBOHA BYLO ZA LIDI??? Vyjímečně sem nebyl sjetej ani wožralej,takže jsem vnímal úplně vše. Hlavně ta parta ve prostřed asi 3 řada solný sloupy xi xi. Jako fakt bylo na Neilovi vidět že při prvním podařenym roztleskání si říká uff tak konečně něco.
Nakonec mix songů byl dobrej (měl sem trochu obavy po slovensku)
Pro mě je například Kings Cross a pod. úplně zbytečný hrát. Když existuje Nightlife
_________________
How much do you need?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 4. prosinec 2009 21:30    Předmět: Citovat

No, možná je to tím, že se desítky (stovky?) lístků rozdaly do soutěží... Přede mnou stáli takoví tři lidi, taky jen tak koukali, jeden pak musel do práce nebo kam, ještě si ukazovali seznam skladeb a ten jeden něco jako že zná jen Go West... Přišlo mi, ze na Love Planet, ač to byl festival a ne čistě koncert PSB, byla kupodivu situace vpředu v tomto směru lepší (aspoň kolem mě). Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
dkboy



Založen: 7.9.2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Karlovy Vary

PříspěvekZaslal: 4. prosinec 2009 23:00    Předmět: Citovat

Zdar Shopíci,
taky jsem tam včera byl a nelituju. Sice už jsem byl na Pandemonium v Lipsku, kde to bylo v malém letním amfiteátru, ale nikdy jsem si nenechal ujít PSB koncert v Čechách, od jejich prvního v 91 až po ten včerejší. Mám schovanou i tu první vstupenku!
Dostal jsem se do druhé řady před Neila, měl jsem ho jako na dlani. Vedle mě v pravo byl kluk se schovaným trikem PSB, za mnou již zde zmiňovaný kluk v oranžové mikině ještě s jedním kámošem a v první řadě opřený tři páry. Už u vchodu mě prudili rusáci, ale ty naštěstí byli vyšoupnutí víc v levo. Jedna z holek říkala, že s nima málem rozpoutala mezinárodní incident, když se mám cpali před mikrofon.
Pravda je, že jsem si myslel - kotel bude sranda a euforie, ale asi jsme byli všichni zmrzlí a unavený z toho čekání, které bylo naštěstí zpestřené zkouškou na koncert a možností zahlédnou roztancovávání doprovodu a Neilovo rozezpívávání.
Osobně jsem si to moc užil. Zazpíval jsem si, zatancoval, zatleskal a dneska celý den rozdával úsměvy všem v okolí.
Trochu mě mrzí, že jsem se nemohl vytasit se svým trikem, které jsem si nechal udělat na koncert, ale zápal plic fakt nebrat. Nevytopené haly a chladu od ledu bylo vážně dost.
Párkrát mi přišlo, že to bylo na štíru se zvukem, jako kdyby vypadávala muzika, ale podle drobných kapiček, co z Neila lítaly, by to snad uzpíval i sám na živo.
Děkuji za koncert, příště opět rád půjdu. Boys, jste nejlepší!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009 Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 7 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz