Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PSB v Praze 3.12.2009 (a taky v Bratislavě 1. 12.)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 5. prosinec 2009 3:59    Předmět: Citovat

dkboy napsal:
Párkrát mi přišlo, že to bylo na štíru se zvukem, jako kdyby vypadávala muzika, ale podle drobných kapiček, co z Neila lítaly, by to snad uzpíval i sám na živo.
Děkuji za koncert, příště opět rád půjdu. Boys, jste nejlepší!


Byl jsem přímo vedle tebe. Jinak Neil, ale nemyslím to špatně, chraň bůh, někdy zpíval na halfplayback, nebo minimálně byl zvuk špatný, že to prostě haprovalo. Resp. vše, co jakože zpívali ti čtyři tanečníci, byl stopro playback, Neil u některých písní podle mě zcela naživo nejel. Ale koncert parádní, to bezesporu, na nic si nestěžuju, je to jen postřeh Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 5. prosinec 2009 14:09    Předmět: Citovat

S bráchou jsme se bavili o tom, jestli zboření "zdi" před Go west byla narážka na Pink Floyd, nebo ne. Co vy na to?
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly



Založen: 23.10.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: 6. prosinec 2009 15:28    Předmět: Citovat

No, tak už to máme za sebou, měsíce čekání a uteklo to jako voda.
Byli opět užasní, i když jsem to znala z netu, prožívala jsem to jako bych to viděla poprvé, Neil a Chris jsou pořád moc krásní, užasná show, jsem moc štastná že jsem u toho mohla byt. Drazí Pet Shop Boys, děkuju moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Becky



Založen: 20.11.2009
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: 6. prosinec 2009 17:41    Předmět: Citovat

Aj ja sa pridavam, bola som v Bratislave, neuveritelny, uzasny zazitok, na tento den fakt nezabudnem a uz sa nemozem dockat, kedy ich uvidim znova. Dufam, ze na Slovensko este niekedy pridu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 6. prosinec 2009 20:39    Předmět: Citovat

martin napsal:
S bráchou jsme se bavili o tom, jestli zboření "zdi" před Go west byla narážka na Pink Floyd, nebo ne. Co vy na to?


To nemyslím, spíše se to vztahovalo k písni Building the wall. Každopádně: byl jsem na hodně různých koncertech jiných kapel a PSB měli setlist a vizuální stránku nejlepší, co jsem kdy zažil. Fakt promyšlené do posledního detailu, písně na sebe tématicky navazovaly (viz ta pomalá část), prostě úžasné!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 7. prosinec 2009 12:20    Předmět: Citovat

Na webu teď najdete první várku fotografií (45 kousků) z koncertu - díky Michalu Novotnému. Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
spartaman



Založen: 13.2.2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: 7. prosinec 2009 15:27    Předmět: PSB 3.12.2009 Praha Citovat

Wooowwww! Tak to byla fakt paráda, myslím zatím nejlepší koncert PSB, na jakém jsem byl. Skvělé aranžmá - kostkové podium je dokonalá a zdá se, že i nevyčerpatelná studnice nápadů, dokonalý mix písní, hrály se i starší pěkné věci (Kings Cross), a hlavně skoro dvě hodiny v neuvěřitelném tempu!!!!
Nikdy bych nevěřil, že čím budou starší, tím jsou lepší!

Exclamation Bravo a moc děkuji - Chrisi i Neile! Jste BEST!!! Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 8. prosinec 2009 21:48    Předmět: Citovat

Profesionální fotky:

http://www.fotozajda.cz/koncerty/pet_shop_boys/galerie.html
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
defox



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 9. prosinec 2009 9:54    Předmět: Citovat

Nevim, proc porad resite, kdo zpival a kdo ne?! Jsem fanda PSB cca 22 let, je to moje srdecni zalezitost (doslova, jedina sveho zpusobu v mem zivote) a taky jsem tam stal jako solny sloup (ktery se mirne pohupuje a kyva hlavou). A proc? Protoze ta skutecnost, ze podruhe v zivote jen par metru ode me stoji Nel Tennant a o nekolik metru dal Chris Lowe, tyto dve legendy(!), slysim, jak Neil zpiva Heart a do toho bombasticka PSB hudba, to me okamzite dostalo a stal sem tam jako, ano, solny sloup a jen "lapal" po dechu a koukal. Prozpevoval sem si, ale jen pro sebe. Jasne, ze koncert je o lidech a o spolupraci se zpevakem, skupinou. Takze, ano, omlouvam se vsem, ze sem byl totalne mimo, ze sem totalne vymekl, ale ja se za to nestydim...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
defox



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 9. prosinec 2009 10:19    Předmět: Citovat

a jeste neco. Ti blbi hlidaci co co to bylo. Videl sem, jak dokonce jeden pic...s svitil do obecenstav baterkou, aby videl, jestli jako a kdo foti. Sakra, udelat to me, posvitit mi do oci v takovem stavu, v jakem sem byl, serval bych ho na dve doby. Nevim, co by se stalo pak, ale tyto nesetrne zasahy do pohody koncertu, to je neco neslychaneho. Na koncerty nechodim, ale toto je snad prilis?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
geri



Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: 9. prosinec 2009 10:24    Předmět: koncert Citovat

No špatně se mi to říká,ale PSB vybrali písně které tak z 80 procent jsou netaneční,takže to bude asi duvod toho že lidi stali jak opařený.Já bych tancoval až bych brečel,ale i kamarád Roman říkal v Berlíně že jsem se víc hejbal na kytarové Bad Lieutenant než na PSB tak v tom to asi bude.
Takže to byl spíš koukajíci a pohupující koncert.Jak chcete tancovat na Kings Cross nebo Being Boring to nejde vubec:))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
defox



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 9. prosinec 2009 10:38    Předmět: Citovat

Slo to az do morku mych kosti, netancoval bych ani nahodou. Kazdy je jiny, ja to vnimal na 100%. To je jak s casoprostorem: v klidu venujes 100% pohybu v case (v mem pripade hudbe a prozitku), na pohyb prostorem ti nezbyva energie Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 9. prosinec 2009 12:59    Předmět: Histerie Citovat

defox napsal:
Nevim, proc porad resite, kdo zpival a kdo ne?! Jsem fanda PSB cca 22 let, je to moje srdecni zalezitost (doslova, jedina sveho zpusobu v mem zivote) a taky jsem tam stal jako solny sloup (ktery se mirne pohupuje a kyva hlavou). A proc? Protoze ta skutecnost, ze podruhe v zivote jen par metru ode me stoji Nel Tennant a o nekolik metru dal Chris Lowe, tyto dve legendy(!), slysim, jak Neil zpiva Heart a do toho bombasticka PSB hudba, to me okamzite dostalo a stal sem tam jako, ano, solny sloup a jen "lapal" po dechu a koukal. Prozpevoval sem si, ale jen pro sebe. Jasne, ze koncert je o lidech a o spolupraci se zpevakem, skupinou. Takze, ano, omlouvam se vsem, ze sem byl totalne mimo, ze sem totalne vymekl, ale ja se za to nestydim...


To je milé,

tak jsi měl házet pobrečenýma kapesníčkama, omdlívat, nechávat se vyvádět ochrankou poté se jim vyrvávat a znova utíkat do davu. Házet různé předměnty na podium a pod.
_________________
How much do you need?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 9. prosinec 2009 13:02    Předmět: ooo síla okamžiku Citovat

Tom napsal:
Na webu teď najdete první várku fotografií (45 kousků) z koncertu - díky Michalu Novotnému. Smile


fakt hustý momentky - až mi to připomělo spoustu okamžiků z konc.
_________________
How much do you need?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
defox



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 9. prosinec 2009 13:03    Předmět: Citovat

Bez do prdele, ok?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009 Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 8 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz