Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PSB v Praze 3.12.2009 (a taky v Bratislavě 1. 12.)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 9. prosinec 2009 13:09    Předmět: fans dnes Citovat

poslední dobou zvláštní distingovanost dnešních HC příznivců PSB, zajímavé
_________________
How much do you need?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 9. prosinec 2009 13:26    Předmět: Re: fans dnes Citovat

Ale no tak pánové, Kittyflip si nechá pro sebe poťouchlé poznámky a defox bude psát slušně.
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 9. prosinec 2009 15:17    Předmět: Citovat

Kittyflip je chlap?

Nahodou, Defoxe chapu.Ale stejne si myslim,ze tomu pasivnimu chovani dost napomohlo i to,ze jsme byli strasne zmrzli.Ja jsem sice sedela,ale hopsani a machani rukou v kabate neni urcite zrovna pozitek.Navic, na PSB nechodi zadna priblbla, aby tam vybila svoji hyperaktivitu.Videla jsem tam vsak takovy, co si tam pred koncertem, primo na parkete, davali stamprlicky,takze vyjimky existuji.

Jinak celkovy dojem byl daleko lepsi nez z Amsterdamu,jsem rada,ze jsem se ho v Praze ucastnila a mam choutky jet do Antwerp.

Tome,mrzi me,ze jsme nezvladli ten podpis a priste jim na to auto skocim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 9. prosinec 2009 20:32    Předmět: Citovat

defox napsal:
a jeste neco. Ti blbi hlidaci co co to bylo. Videl sem, jak dokonce jeden pic...s svitil do obecenstav baterkou, aby videl, jestli jako a kdo foti. Sakra, udelat to me, posvitit mi do oci v takovem stavu, v jakem sem byl, serval bych ho na dve doby. Nevim, co by se stalo pak, ale tyto nesetrne zasahy do pohody koncertu, to je neco neslychaneho. Na koncerty nechodim, ale toto je snad prilis?!


Je to běžné, na jiných koncertech je to ještě horší. Tím chování ochranky a pořadatelů neobhajuju, jsou to idioti, ale u jiných kapel a interpretů podobného formátu to není jiné. Na Depeche Mode ochranka běžně chodila mezi lidi a přímo jim ty kamery brala.

Já jsem se na focení a nahrávání vykašlal. Dříve jsem to dělával, ale nemá to cenu. Raději si koncert užiju, stejně pak na netu fotek a videí jsou mraky od lidí, co mají lepší mobil než já.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 9. prosinec 2009 20:34    Předmět: Citovat

Czecha napsal:
Ja jsem sice sedela,ale hopsani a machani rukou v kabate neni urcite zrovna pozitek.


Právě že IDIOTI pořadatelé tam neudělali ani šatny (jinde standard), aby náhodou nemuseli vydávat další peníze. Takže jsme tam všichni drželi bundy v rukách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 9. prosinec 2009 20:46    Předmět: Citovat

Mimochodem, co mě taky nadchlo, byly kostými: nejenže to ladilo s hudbou a stylem PSB, ale Neil byl oblečený fakt fešně. Boty, kalhoty, pak to sáčko v té pomalé pasáži i závěrečný kabát s čapkou. Opravdu elegán.

Jinak googlil jsem si ty tanečníky, ta dvojčata jsou teprve 87 ročník (myslel jsem, že jsou starší). Klobouk dolů, co tam všichni předváděli, ti černoši maximálně výborní, Jealously paráda, v tom tanci bylo všechno. Musí to pro ně být nápor jak hrom, takhle to dvě hodiny drtit v jednom kuse, žádná sranda.

Nevšiml jste si někdo, jestli Chris vůbec něco hrál? Sem tam mlátil do těch jakože bubnů a zdálo se mi, že na klávesách mačká akordy, ale docela bych si vsadil, že stejně všechno jelo ze záznamu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 9. prosinec 2009 21:38    Předmět: Citovat

Dimo napsal:
Je to běžné, na jiných koncertech je to ještě horší.

Ale třeba na nějakém tom videu z Londýna mi nepřišlo, že by byla před pódiem armáda hlídačů... Kromě toho jsem nepochopil, proč pořadatel zakázal profi foťáky a pak stejně "útočí". Na Love Planet zasáhli tuším proti kameře, ale já fotil a filmoval na foťák z první řady bez jakéhokoli problému, tady jsem byl ve třetí a hned bylo zle...

Chris počítám něco hrál, možná nějaký basový linky, jasně že většina zvuků je ze záznamu, všechna aranžmá by asi nestíhal. Smile Zahrál například úvod k Do I Have To? Pak se tak spokojeně zatvářil. Smile

Taneční show byla hodně dobrá, celkově hodně pestrý (dobrej nápad kombinace červená-zelená-modrá-žlutá), řekl bych lepší než 99 i 06... (ale taky to může bejt zkreslený čerstvou zkušeností Smile )
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 10. prosinec 2009 0:02    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Dimo napsal:
Je to běžné, na jiných koncertech je to ještě horší.

Ale třeba na nějakém tom videu z Londýna mi nepřišlo, že by byla před pódiem armáda hlídačů... Kromě toho jsem nepochopil, proč pořadatel zakázal profi foťáky a pak stejně "útočí". Na Love Planet zasáhli tuším proti kameře, ale já fotil a filmoval na foťák z první řady bez jakéhokoli problému, tady jsem byl ve třetí a hned bylo zle...

Chris počítám něco hrál, možná nějaký basový linky, jasně že většina zvuků je ze záznamu, všechna aranžmá by asi nestíhal. Smile Zahrál například úvod k Do I Have To? Pak se tak spokojeně zatvářil. Smile

Taneční show byla hodně dobrá, celkově hodně pestrý (dobrej nápad kombinace červená-zelená-modrá-žlutá), řekl bych lepší než 99 i 06... (ale taky to může bejt zkreslený čerstvou zkušeností Smile )


S tím focením je to otázka: na Musicserveru psali, že si to vyžádal management kapely, i když taky někde psali, že PSB focení nevadí a že lidi nechávají.

Já byl na PSB poprvé, ale viděl jsem DVD z Mexica i tahle tour je určitě lepší - ostatně je to i tím, že Yes! je jedno z nejlepších alb od PSB. Třeba to intro s dubovou verzí More than a dream je naprosto fenomenální, nesrovnatelné s nástupem při Psychological na Cubism.

Teď jsem taky koukal na videa z jiných měst a třeba mě překvapilo, že ta dvojčata jsou všude milá a všude se usmívají. Buď jsou fetky, nebo plně profíci (to spíše Smile). Že se prostě usmívají a mrkají na lidi, i když třeba lidi tolik nebouří. To mi přijde super. Však i Neil odvedl plně profi výkon. Sice to není tak spontánní jako Depeche Mode, ale jde prostě vidět, že se nenechají strhnout špatnou náladou, že teď jsou prostě před lidma, kteří se na ně těší a oni odevzdají všechno (to třeba Moby je náladový jak hrom a při jednom českém vystoupení ho to přestalo po 20 minutách bavit, tak se sbalil a odjel... což mi přijde podraz na fanoušky, to Pet Shop Boys jsou fakt profící v každém ohledu).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 10. prosinec 2009 0:52    Předmět: Citovat

Dimo napsal:
jde prostě vidět, že se nenechají strhnout špatnou náladou

No, když vidím jednu fotku z King's Cross, jak Neil roztleskával lidi (brzy nahraju), tak se mi jeví trochu zachmuřenej... Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 10. prosinec 2009 18:27    Předmět: Citovat

Dneska je to týden a mám stále silnější pocit, že ten koncert byl jeden ze životních zážitků. Hned bych si to dal znovu. Snad to chlapci nezabalí, vydají ještě jednu desku a bude další turné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 10. prosinec 2009 18:32    Předmět: Citovat

Na webu další várka fotek a také první tapety.
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mates88



Založen: 20.11.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: 10. prosinec 2009 18:39    Předmět: Blava/Praha Citovat

Byl jsem jak v Blavě tak v Pha.Niel a Chris naprosto skvělý ale bohužel pražské publikum mi přišlo total mrtvé,je to velká škoda-buh ví kdy sem zase pánové zavítaj.Ja mam v plánu ješte alespon 1 koncert stihnout tak snad to klapne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 10. prosinec 2009 22:44    Předmět: Re: Blava/Praha Citovat

mates88 napsal:
Byl jsem jak v Blavě tak v Pha.Niel a Chris naprosto skvělý ale bohužel pražské publikum mi přišlo total mrtvé,je to velká škoda-buh ví kdy sem zase pánové zavítaj.Ja mam v plánu ješte alespon 1 koncert stihnout tak snad to klapne.


Já to už nestíhám. Je ale jisté, že letos šňůra končí? I když pravda, Evropu mají projetou křížem krážem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 12. prosinec 2009 10:15    Předmět: Citovat

Chris na klávesy hrál. Jednak jsem seděl na "jeho straně" a docela jsem na něj a na aparaturu viděl. A jednak mi není moc jasné, proč by na pódium dávali klávesy, když by na ně stejně nehrál... Navíc zrovna Chris ( a vlastně i Neil ) nemusí dokazovat, že umí noty a že umí hrát.

ad publikum: Jsem takový rozpačitý. Třeba Depeche Mode vydali nové album v dubnu, hned v červnu hráli na stadionu v Edenu a koncert byl prý sqělý. (Já na něm nebyl, tak nevím). + k tomu budou DM hrát v Praze znova v O2 aréně v lednu a koncert je už nyní vyprodaný!!! A přitom hudba DM je stále jakoby stejná. Na rozdíl od PSB a jejich různorodých (rozličných?) alb typu Behaviour vs. Very vs. Bilingual vs. Yes. (Ať to tu nevypisuju všechno Smile ) Těžko říct, jestli to bylo tou zimou, nebo čím. Ale lidé byli opravdu zmrzlí.
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 12. prosinec 2009 14:55    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Dimo napsal:
jde prostě vidět, že se nenechají strhnout špatnou náladou

No, když vidím jednu fotku z King's Cross, jak Neil roztleskával lidi (brzy nahraju), tak se mi jeví trochu zachmuřenej... Smile



Neil se takhle tvari u King's Cross vzdycky, uz jsem o tom psala v recenzi na koncert v Amsterdamu. Urcite je v ni neco osobniho,podle toho s jakou vaznosti ji zpiva.

http://www.petshopboys.cz/forum/viewtopic.php?t=430&postdays=0&postorder=asc&start=30

Upozornuji,ze po Americe zmenili koncerty trosku na stylu.Proto ta puvodni kritika.


Naposledy upravil Czecha dne 18. prosinec 2009 10:33, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009 Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 9 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz