Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PSB v Praze 3.12.2009 (a taky v Bratislavě 1. 12.)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 12. prosinec 2009 15:14    Předmět: Citovat

martin napsal:
Chris na klávesy hrál. Jednak jsem seděl na "jeho straně" a docela jsem na něj a na aparaturu viděl. A jednak mi není moc jasné, proč by na pódium dávali klávesy, když by na ně stejně nehrál... Navíc zrovna Chris ( a vlastně i Neil ) nemusí dokazovat, že umí noty a že umí hrát.

ad publikum: Jsem takový rozpačitý. Třeba Depeche Mode vydali nové album v dubnu, hned v červnu hráli na stadionu v Edenu a koncert byl prý sqělý. (Já na něm nebyl, tak nevím). + k tomu budou DM hrát v Praze znova v O2 aréně v lednu a koncert je už nyní vyprodaný!!! A přitom hudba DM je stále jakoby stejná. Na rozdíl od PSB a jejich různorodých (rozličných?) alb typu Behaviour vs. Very vs. Bilingual vs. Yes. (Ať to tu nevypisuju všechno Smile ) Těžko říct, jestli to bylo tou zimou, nebo čím. Ale lidé byli opravdu zmrzlí.


To není o tom dokazovat, že umí hrát. O tom nikdo nepochybuje. Spíše jsem to myslel, že je stejně zbytečné, aby cokoli Chris hrál, na tom jejich show postavena není. U některých písní ale určitě hrál jen akordy.

Co se DM týká, jdu na jejich šestý koncert. DM mají velmi různorodá alba, jejich hudba je masovější a má v ČR větší tradici. PSB jsou oproti tomu "inteligentnější", živější a hravější - to nevyhovuje každému, člověk na tohle musí mít i povahu. Když jsem na DM forum postoval intro Heart, tak tam lidi psali, že ty krabice na hlavě jsou trapné. Přitom mi to přijde jako geniální nadsázka a schopnost vystřelit si ze sebe sama.

Těžko to srovnávat, Dave Gahan je zase jeden z nejlepších a nejcharismatičtějších zpěváků vůbec, na druhou stranu tahle tour Depešáků je odfláknutá (projekce, stage atd.), kdežto PSB udělali geniální show a dali si práci s každým detailem. Osobně se mi koncert PSB líbil více než letošní koncerty DM, ale je to prostě srovnávání nesrovnatelného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jena221



Založen: 7.12.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: 12. prosinec 2009 17:47    Předmět: Citovat

Pokial viem,tak Chris sam raz povedal, ze "on len predstiera, ze nieco hra, ze vsetko je na paske".....neviem ako to bolo v tomto pripade a je mi to fuk,ale zato by mohol castejsie vybehnut a zatancovat, ten jeho tanecek bol fajn Laughing Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 12. prosinec 2009 19:49    Předmět: Citovat

Potom je ale otázkou, co by ten Chris měl na pódiu vlastně dělat. Divadelní show typu Performance z roku 1991 bohužel už asi nikdy nebude. A pokud PSB vystupují jako dvojice a Neil zpívá, tak co Chris?
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jena221



Založen: 7.12.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: 12. prosinec 2009 19:59    Předmět: Citovat

Ale vies si predstavit, ze by Chris na podiu nebol?? Shocked Mna by vystrelo, v momente!!Ale musim uznat,ze Performance bolo aj tak najlepsie! A ako hovorim, aspon by mohol sem tam zatancovat,alebo aj zaspievat, ved ma na to! A to co prehlasil sa tykalo konkretne koncertu SOMEWHERE.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 12. prosinec 2009 23:07    Předmět: Citovat

Ty krabice na hlave jsou fakt trapne akorat,ze my jsme si uz zvykli.Logicky vzato,nejdes prece na koncert, aby jsi se dival na "bednu".Oni uz stacily i ty bryle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michaela



Založen: 9.7.2009
Příspěvky: 59
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: 13. prosinec 2009 13:11    Předmět: Citovat

martin napsal:
Potom je ale otázkou, co by ten Chris měl na pódiu vlastně dělat. Divadelní show typu Performance z roku 1991 bohužel už asi nikdy nebude. A pokud PSB vystupují jako dvojice a Neil zpívá, tak co Chris?


Na môj vkus bolo Performance príliš teatrálne, mne sa viac po vizuálnej stránke páčilo Somewhere, Cubismus a aj Pandemonium. A škoda, že Release tour nevyšlo na DVD. Ale na druhej strane sa mi páči, že skúšajú rôzne pódiové prezentácie, to veľa kapiel nerobí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 13. prosinec 2009 14:19    Předmět: Citovat

jena221: Právě, že si neumím představit, že by tam Chris nebyl. Takže je otázkou, jestli má být celý koncert "přivázaný" u kláves (viz třeba Nightlife tour), nebo jestli má taky trochu tančit a zpívat (Performance tour).

Czecha: Ty krabice jsou součástí celkové image, která vychází z obalu alba Yes. Při Nightlife tour zas měli jiné převleky a jinak udělané pódium. Co se týče brýlí, tak to je zase Chrisova soukromá image včetně nezbytné "bejzbolky" na hlavě a nějaké bundy nebo mikiny. To je stejné, jako kdybych kritizoval depešáky za to, že jsou pořád v černém...
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jena221



Založen: 7.12.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: 13. prosinec 2009 14:30    Předmět: Citovat

martin : ved praveze nemusi tam len tak stat, skoda, ze mu to nemam kam napisat, nech si to osobne precita Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 13. prosinec 2009 18:17    Předmět: Citovat

Michaela napsal:
Ale na druhej strane sa mi páči, že skúšajú rôzne pódiové prezentácie, to veľa kapiel nerobí.


Přesněji: nedělá to žádná kapela. PSB jsou v tomhle směru vynikající a nepřekonatelní. Každá tour je zcela jiná, to jsem nezažil u žádné kapely.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 13. prosinec 2009 21:59    Předmět: Citovat

Nemyslela jsem Chrisovy bryle ,ale ty Neila.A prave,ze uz staci,ze nevidime Chrisovi do oci.Image neimage, ja jdu na koncert, abych videla sveho idola. Vis ...on se mi Neil libi i jako chlap. Shhh
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 14. prosinec 2009 21:03    Předmět: Citovat

Jo ty myslíš brýle Neila. Tak to jo. To se omlouvám a beru zpět. Wink
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 14. prosinec 2009 22:00    Předmět: Citovat

Brýle nebrýle, koncert to byl dokonalý. Vždycky, jak si na koncert vzpomenu, hned mám dobrou náladu. Přesně jak říkal Chris: "Music is about making people happy". Určitě nejlepší zážitek tohodle roku (a to jsem byl na dalších různých osmi koncertech, ani Depeche Mode mě letos tak nevzali).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009 Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz