Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Koncert Blava 1.12.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jena221



Založen: 7.12.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: 12. prosinec 2009 17:33    Předmět: Citovat

Michaela napsal:
jena221 napsal:
Bola som na koncerte v Bratislave a bolo to super!!! Ale poviem vám,že som sledovala len Neila a Chrisa a maturovala nad svojím novým foťákom. Takže veľká vďaka za videá na youtube.
Inak myslím,že BOYS na Bratislavu len tak nezabudnú, bo po koncerte dal Neil až dva autogramy!! Confused


Na konci koncertu tuším povedal "See you soon", ale to považujem len za zdvorilostnú vetu. Koncert bol skvelý, ale reakcie publika až tak veľmi nie. Bola som aj vo Viedni a tam bola atmosféra neporovnateľne lepšia, ľudia burácali už od prvej skladby. Kedy odchádzali zo Sibamac arény a ktorým východom?? Ja som sa tam potulovala asi hodinu, a potom keď začali odchádzať ich kamióny som to vzdala. Ale po viedenskom koncerte sa mi podarilo získať podpis od Neila (Chris len zakýval a išiel rovno do auta).




Viem si predstavit,ze vo Viedni atmosfera bola lepsia,ale na druhu stranu si myslim, ze vela fanuskov ich videlo po prvy krat v zivote a to je clovek tak povediac v soku. Aspon ja som bola v riadnom soku pred 10 rokmi ked som ich videla v Prahe.
BOYS odchadzali nieco po 22 hod, neviem presne ako je ten vychod oznaceny,ale nakladali tam kamiony a oni odchadzali v ciernom mercedese. Neil bol ocividne nachystany na autogramy,ale nechcel aby sme ho fotili, no aj tak sa mi jedna fotka podarila zachytit. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michaela



Založen: 9.7.2009
Příspěvky: 59
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: 13. prosinec 2009 13:03    Předmět: Citovat

To je možné, že ich mnohí videli prvý raz, ale mne sa podľa ich reakcií zdalo, že tie menej známe skladby ani nepoznajú. V strede pod pódiom boli natrepaní najväčší fanúšikovia, mne sa tam nepodarilo dostať, stála som pod pódiom na opačnej strane od Chrisa a zachraňovala som situáciu Laughing . Keď Neil povedal, že nasleduje skladba The way it used to be, počula som ako sa niekto opýtal "Čo?" Aj ja som ich prvý raz videla pred 10 rokmi v Prahe, tiež mi to pripadalo ako sen, ale zato som tam nestála ako stĺp.
To viem, že nemajú radi, keď sa ich faúšikovia snažia v takejto situácii fotiť - možno preto dali len 2 autogramy. Je mi ľúto, že som ich nevidela odchádzať, aspoň tá Viedeň mi to vynahradila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jena221



Založen: 7.12.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: 13. prosinec 2009 14:22    Předmět: Citovat

Ja som tiez postrehla, ze niektori nepoznali hlavne tie starsie pesnicky ako DO I HAVE TO a pod. Mna vyviedlo z miery len VIVA LA VIDA, lebo nepoznam text, inak hrali vsetko co poznam.
Tie dva autogramy dal Neil asi preto, ze sme tam boli len dve.
Skody, ze sme sa tu nejako nedohodli, mohli sme tam stepovat viaceri
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Becky



Založen: 20.11.2009
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: 13. prosinec 2009 14:29    Předmět: Citovat

Vy mate autogramy???? Ako, kde kedy??? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eso Rimmer



Založen: 19.6.2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 13. prosinec 2009 14:32    Předmět: Citovat

Já PSB poslouchám víc až posledních pár let a na koncertě jsem byl poprvé v Bratislavě a taky mi přišlo jakoby tam většina lidí ty písničky ani neznala.

Ani když měli v některých částech zpívat lidi, tak se nikdo nijak zvlášť nesnažil. Maximálně když řekl "Ahoj Bratislava" tak bylo trochu slyšet zvýšení hlasu.

Nemám teda moc s čím srovnávat, protože jinak jsem byl akorát na koncertu Tří sester a tam to teda mnohem víc vřelo. Ale to bude i tím, že než Tři sestry začnou kolem 22:00 hrát, tak obecenstvo obvykle od 16:00 nasává. Smile

Jinak já byl trochu vlevo od středu, pár metrů od pódia a přede mnou nějací nadšeni křepčili. Já ani ne, protože na to moc nejsem. Spíš jsem si ty písničky zpíval, protože koncert je jediné místo kde mě při tom nemůže nikdo slyšet (ani já sebe), takže se nestydím. Big Grin
_________________
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
Můj PSB Playlist s titulky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jena221



Založen: 7.12.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: 13. prosinec 2009 14:33    Předmět: Citovat

Becky napsal:
Vy mate autogramy???? Ako, kde kedy??? Shocked

No ja mam tento raz LEN od Neila, Chris sa robil, ze v tom aute nie je Confused a asi pol hodinu po koncerte ked odchadzali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Becky



Založen: 20.11.2009
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: 13. prosinec 2009 14:36    Předmět: Citovat

Fuhaa, nuz toto bola moja premiera, takze snad nabuduce. Ale co by som za to dala....jajjaaaj Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jena221



Založen: 7.12.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: 13. prosinec 2009 14:39    Předmět: Citovat

Tak to je skoda. Verim, ze by to potesilo a je mi luto ked citam, ze vela ludi nemohlo na ten koncert ist Crying or Very sad Ja som nemohla ist na PERFORMANCE a myslela som, ze je to pre mna koniec sveta.Ale som rada, ze som videla aspon dva koncerty.Vzdy mi "chalani" dodaju energiu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Becky



Založen: 20.11.2009
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: 13. prosinec 2009 14:42    Předmět: Citovat

Tak to teda hej. Vies si predstavit moju radost, ked som zistila,ze idem. Lebo hned, ked som nasla na nete, ze bude koncert, tak som si bola ista, ze tam nebudem. A tie autogramy- no vies, ze mrzia, ale ten zazitok- no neuveritelnee Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jena221



Založen: 7.12.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: 13. prosinec 2009 14:44    Předmět: Citovat

Zazitok to veru je a vzdy aj bude Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michaela



Založen: 9.7.2009
Příspěvky: 59
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: 13. prosinec 2009 16:06    Předmět: Citovat

Becky napsal:
Tak to teda hej. Vies si predstavit moju radost, ked som zistila,ze idem. Lebo hned, ked som nasla na nete, ze bude koncert, tak som si bola ista, ze tam nebudem. A tie autogramy- no vies, ze mrzia, ale ten zazitok- no neuveritelnee Smile


Autogramy sa dajú najjednoduchšie získať po koncerte... tak netreba ísť hneď preč, ale čakať tam - ak vieš, kadiaľ pôjdu. Ale ak tam čaká viacej ľudí, nie je isté, že všetci získajú podpisy - tak to bolo teraz vo Viedni, čakali sme tam asi 30-ti a podpisy od Neila (Chris išiel rovno do auta) dostalo asi 8 ľudí. Ja mám podpísaný booklet YES Razz . Ako sa Neil tváril pri podpisovaní v BA? Vo Viedni sa mi zdalo, že nemá veľmi dobrú náladu, dal len pár podpisov, potom sa zrazu otočil a išiel do auta, neviem čo tak náhle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jena221



Založen: 7.12.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: 13. prosinec 2009 17:35    Předmět: Citovat

Tvaril sa tak normalne, nebadala som nic mimoriadne. Dokonca povedal soferovi aby zastal, dal dolu okno a velmi ochotne nam podpisal vstupenky.Tak som ho este rychlo cvakla a Neil trochu septom povedal "noooo no no don´t " ale nebol nahnevany. Tak som rychlo povedala "sorry" a nakukla do auta co robi Chris.Ten mal narazenu capicu snad aj na ociach a predstieral, ze tam vobec nie je Smile a ani sa nepohol.Skoda, v Prahe pred 10 rokmi sa podpisovali aj po koncerte a druhy den pred hotelom, fotili sa s nami,Chris bol docela ukecany.....myslim, ze autogram ziskal uplne kazdy kto tam vtedy bol.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michaela



Založen: 9.7.2009
Příspěvky: 59
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: 13. prosinec 2009 19:27    Předmět: Citovat

... no pred tým hotelom Paris som bola, podpis mám a veľmi pekné spomienky, naozaj boli veľmi milí, teda hlavne Neil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 9. leden 2010 12:52    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=46UvTRkRZ0o&feature=related
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 1. prosinec 2010 22:10    Předmět: Citovat

...dneska máme poniektorí z nás výročie, však Becky ? Mr. Green Mr. Green Mr. Green
_________________
I know enough's enough
and you're leaving
You've had enough time to decide
on your freedom
but I can still find some hope
to believe in love
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009 Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz