Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

IWS - komerční písnička?

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Paul80

PříspěvekZaslal: 18. červen 2006 17:53    Předmět: IWS - komerční písnička? Citovat

2 víkendové překvapení:

1/ IWS v Esu na Nově

http://www.nova.cz/eso/

2/IWS 15. v TOP20 na Evropě 2

http://www.evropa2.cz/index/cz/hitparade

Blýská se na lepší časy?Ani jsem nečekal,že se IWS dostane mezi širší českou veřejnost Wink

A co vy Question

Čekali jste to Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FantasticVoyage

PříspěvekZaslal: 18. červen 2006 17:58    Předmět: Citovat

4. na Nově?!? To bych teda nečekala... Shocked

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Paul80

PříspěvekZaslal: 18. červen 2006 18:14    Předmět: Citovat

obávám se,že jde o pořadové číslo,jestli se nemýlím, šlo o nasazenou novinku...

no....mě spíš šokovala neznalost moderátora na Evropě 2.....Sice pochleboval,že jde o velkou legendu a že tu mají hodně fandů

Embarassed Embarassed

...ale na druhé straně řešil,že PSB u nás vystoupí poprvé a že IWS je pravděpodobně asi o nějakém nepovedeném vztahu. Confused

budmě rádi,za to co je...já jsem to fakt nečekal...
Flyer

PříspěvekZaslal: 18. červen 2006 18:26    Předmět: Citovat

Nečekal jsem to a ani nevím, jestli mám být rád nebo ne. Když vezmu, že v těcho hitparádách (hlavně v t-music) kralují (s)hity od Tokio Hotel, Crazy Froga apod., tak je mi spíše smutno, na jakou úroveň u nás PSB kleslo Smile

PříspěvekZaslal: 18. červen 2006 18:33    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
Nečekal jsem to a ani nevím, jestli mám být rád nebo ne. Když vezmu, že v těcho hitparádách (hlavně v t-music) kralují (s)hity od Tokio Hotel, Crazy Froga apod., tak je mi spíše smutno, na jakou úroveň u nás PSB kleslo Smile

Kleslo? Realita je bohužel taková,že v současné době se tu hrají nejvíc věci,které jsou prostě IN,bez ohledu na kvalitu...skutečnost,že se taková skupina vůbec objeví v současné době vedle komerčnějších titulů beru jako pozitivum,určitě to není žádná tragedie,alespoň mladí pochopí,že Tokio Hotel není střed vesmíru Wink
Flyer

PříspěvekZaslal: 18. červen 2006 18:44    Předmět: Citovat

Paul80 napsal:
Flyer napsal:

Kleslo? Realita je bohužel taková,že v současné době se tu hrají nejvíc věci,které jsou prostě IN,bez ohledu na kvalitu...skutečnost,že se taková skupina vůbec objeví v současné době vedle komerčnějších titulů beru jako pozitivum,určitě to není žádná tragedie,alespoň mladí pochopí,že Tokio Hotel není střed vesmíru Wink

Ano, z tohoto pohledu je opravdu obdivuhodné, že skupina za komerčním zenitem se náhle objeví v čistě komerční hitparádě. Každopádně tyhle hitparády neberu moc vážně, protože jak říkáš, jsou tám více méně věci, které jsou IN a kvalita je až druhořadá.

PříspěvekZaslal: 18. červen 2006 20:30    Předmět: Citovat

Paul80 napsal:
obávám se,že jde o pořadové číslo,jestli se nemýlím, šlo o nasazenou novinku...

no....mě spíš šokovala neznalost moderátora na Evropě 2.....Sice pochleboval,že jde o velkou legendu a že tu mají hodně fandů

Embarassed Embarassed

...ale na druhé straně řešil,že PSB u nás vystoupí poprvé a že IWS je pravděpodobně asi o nějakém nepovedeném vztahu. Confused

budmě rádi,za to co je...já jsem to fakt nečekal...

Ad Nova: aha... Embarassed Mr. Green

Ad Libor Bouček: taky jsem měla chuť mu něco řict... Ach jo... Rolling Eyes Hlavně když před týdnem, když bylo IWS jako novinka, povídal o "politice" (možná dokonce i zmínil Bush-Blair...) No jo, holt má chudák plnou hlavu setkání s Robbiem... Mr. Green Laughing

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Tom
Site Admin

PříspěvekZaslal: 19. červen 2006 12:15    Předmět: Citovat

Mně hlavně přijde komický, že teprve měsíc a půl poté, co singl vyšel (a proma byly venku ještě o pár týdnů dřív), čtu čím dál tím víc o tom, kde bylo IWS vidět / slyšet. Proč ho Emi neposlalo do Esa hned v půlce května?

Takhle možná bude v červenci někde v rotaci, a venku už přitom bude Minimal. Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivan Laššan

PříspěvekZaslal: 13. srpen 2006 20:27    Předmět: Citovat

Řekl bych že I'm with stupid je trochu komerční krok, na první pohled chytlavá, líbivá. Ale přiznejme si to PSB mají dost komerční hudbu, avšak to nic nemění na jejich kvalitě. Jsou prostě dobří líbivé a zároveň kvalitní věci.
oomph.girl

PříspěvekZaslal: 13. srpen 2006 21:18    Předmět: Citovat

Ivan Laššan napsal:
Řekl bych že I'm with stupid je trochu komerční krok, na první pohled chytlavá, líbivá. Ale přiznejme si to PSB mají dost komerční hudbu, avšak to nic nemění na jejich kvalitě. Jsou prostě dobří líbivé a zároveň kvalitní věci.

komerce nekomerce...je pravda, že brácha mě stále říká, že poslouchám stále horší hudbu( nejdřív a-ha, potom Oomph!, Depeche mode a najednou PSB). Nevím, co je na tom. Hudba je hudba a je jedno jaký styl...když májí krásné melodie, které dokážou říct něco srdci a textem písničky dokážou člověku říct ještě víc...tak proč bych je nemohla poslouchat!
Jinak co je teď IN mě až bolí...to co vidím ve všech těch hitparádách a ty fotky puberťáckých fanynek, který poskakují a brečí a šílí po TH, tak je mě ještě více blbě, než při rapu Rolling Eyes ...nechápu, co je na nich tak výjimečnýho???mladost?to že se oblíkaj jak baby??nevím...neřeším...a navždy si zakazuji koukat na tyto (řekla bych) vyjeté hitparády...

PS:sorry za dlouhý článek, ale tak to cítím Neutral kam ten hudební svět spěje?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: