Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PSB dnes v 19:00 na ČRo 3 - Vltava!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 19:49    Předmět: Citovat

Nějakou cenu vyhrál Honza Tvrdík...??? Mr. Green Je to jen shoda, nebo? Mr. Green
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 19:54    Předmět: Citovat

Ohlas od posluchače: "Jsou podobně přesvědčiví jako Michal Tučný. Tom."
Tome? Twisted Evil Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 20:01    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
Ohlas od posluchače: "Jsou podobně přesvědčiví jako Michal Tučný. Tom."
Tome? Twisted Evil Cool


Laughing Mr. Green To jsem tedy nebyl já. Mr. Green
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 20:04    Předmět: Citovat

Jinak, nenahrával jste to někdo přes internet? Já to mám na kazetě a že bych teď vysekal to povídání... Přeci jen s hotovou MP3 by se pracovalo líp. Mr. Green
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Akila



Založen: 8.6.2006
Příspěvky: 80
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 20:07    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Nějakou cenu vyhrál Honza Tvrdík...??? Mr. Green Je to jen shoda, nebo? Mr. Green


Taky dík za info, Tome, máš recht, lady Rathouská mi stylově nadělila čaje Cool škoda jenom že se nehrálo o něco od PSB.... jinak Jirka se docela orientuje, až na ty roky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Paganel



Založen: 1.7.2006
Příspěvky: 175
Bydliště: Povrly

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 20:09    Předmět: Citovat

Já to taky nahrával na kazetu. Můžu říct, že moderátorka byla nemožná. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Akila



Založen: 8.6.2006
Příspěvky: 80
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 20:11    Předmět: Citovat

Paganel napsal:
Já to taky nahrával na kazetu. Můžu říct, že moderátorka byla nemožná. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed


No ty její řeči byly teda hrozný. Bylo to stejný i při tom vašem rozhovoru, Tome?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 20:33    Předmět: Citovat

Akila napsal:
No ty její řeči byly teda hrozný. Bylo to stejný i při tom vašem rozhovoru, Tome?


Při našem rozhovoru názory tazatelky vůbec nezazněly. Mr. Green (Škoda, že se spěchalo, já bych mluvil a mluvil... Mr. Green Mr. Green Mr. Green)
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 20:33    Předmět: Citovat

Akila napsal:
Taky dík za info, Tome, máš recht, lady Rathouská mi stylově nadělila čaje Cool

Nejsou ty čaje náhodou pelyňkové? Díky té její nenávisti vůči všemu "petshopboyskému" bych se takovému kanadskému žertíku ani nedivil. Cool Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 20:36    Předmět: Citovat

Akila napsal:
jinak Jirka se docela orientuje, až na ty roky Smile


Jo, jen ještě moh zmínit, že We're The Pet Shop Boys nenapsali PSB, ale že je to od jiné skupiny a tu písničku PSB pak předělali - což je taky svým způsobem zvláštnost (s ohledem na titul písničky; i když ona ta písnička nemusí být nutně jen pocta PSB, ale obecně jakási metafora pro vzpomínku na 80. léta - teda nevím, jestli jsem to vyjádřil nějak srozumitelně Mr. Green ).
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 20:39    Předmět: Citovat

Paul80 napsal:
a zase!, ona má být neutrální Evil or Very Mad


No, já nevím, ale možná v rozhovorech o kultuře neutrální být nemusí? Respektive je třeba, aby pořad jako celek byl neutrální, což byl více než dost. Mr. Green

Každopádně pokud se s ní někdo chcete dohadovat Mr. Green , snadno dohledáte její e-mail.
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Akila



Založen: 8.6.2006
Příspěvky: 80
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 20:51    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
Akila napsal:
Taky dík za info, Tome, máš recht, lady Rathouská mi stylově nadělila čaje Cool

Nejsou ty čaje náhodou pelyňkové? Díky té její nenávisti vůči všemu "petshopboyskému" bych se takovému kanadskému žertíku ani nedivil. Cool Laughing


Laughing to by k tomu jejimu dnešnímu projevu fakt sedělo!



Tom napsal:
Akila napsal:
jinak Jirka se docela orientuje, až na ty roky Smile


Jo, jen ještě moh zmínit, že We're The Pet Shop Boys nenapsali PSB, ale že je to od jiné skupiny a tu písničku PSB pak předělali - což je taky svým způsobem zvláštnost (s ohledem na titul písničky; i když ona ta písnička nemusí být nutně jen pocta PSB, ale obecně jakási metafora pro vzpomínku na 80. léta - teda nevím, jestli jsem to vyjádřil nějak srozumitelně Mr. Green ).



Myslíš tím PSB jako ikona doby? To zní dobře Cool Když si vemu, že se Paris Hilton nazývá ikonou současnosti, jak v těch osmdesátejch letech muselo bejt krásně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Paul80



Založen: 5.5.2006
Příspěvky: 106
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 20:56    Předmět: Citovat

No...já ti nevím...mě osobně neštvala až až....ale znám jednoho fanouška(jednoho nejmenovaného z tohoto fóra),který mi musel zavolat,protože už prostě nevydržel a musel říci nahlas v souvislosti z naší "kamarádkou" z ČRO pár ostřejších slov......

Mě to připadalo vysoce neprofesionální..... Twisted Evil Twisted Evil

Stačilo přece jednou říci,že je moc nemusí,ale ona na tom postavila celý rozhovor a ty lidi se toho vyloženě chytli Rolling Eyes

Na svůj názor právo má,ale v této pozici měla být jen ta,která klade otázky..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 21:16    Předmět: Citovat

Ještě zajímavost - upozorňoval jsem mámu, ať si pustí v sedm Vltavu, že bude klasika Mr. Green Pak jsem po osmý volal a z hrůzou zjistil, že to při první písničce nevypnula (jak jsem předpokládal), ale že trpělivě a odevzdaně poslouchala (kromě písniček, kdy zřejmě sledovala zprávy) a čekala, zda se tam náhodou neobjevím. Mr. Green
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 21:18    Předmět: Citovat

Paul80 napsal:
ale znám jednoho fanouška(jednoho nejmenovaného z tohoto fóra),který mi musel zavolat,protože už prostě nevydržel a musel říci nahlas v souvislosti z naší "kamarádkou" z ČRO pár ostřejších slov......


Warper? Laughing
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz