Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dárek pro Kateřinu Rathouskou? :)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 23. srpen 2006 12:33    Předmět: Dárek pro Kateřinu Rathouskou? :) Citovat

K. R.: "...lidem jako jsem já, kteří nemají rádi Pet Shop Boys, myslí si, že to je disko kapela, že jejich hudba se cyklí a navíc že jsou nevkusně oblečení..."

Co kdybychom se složili a zaslali K. R. zvláštní kopii toho "nej" (kytarové / ne-disko) od PSB zhruba dle návrhu níže (legální, tedy i s příslušnými CD)? Mr. Green

Birthday Boy
Love Comes Quickly (live 2002)
Sexy Northerner
The Truck-driver And His Mate
Hit And Miss
Can You Forgive Her? (swing version)
Violence (Hacienda version)
Love Is A Catastrophe
I Get Along
You Choose
London (piano mix)
I Made My Excuses And Left (ta pravda není kytarová, ale zase se - aspoň textově - necyklí Smile )

Jinak nevím, co je apriori špatného na disku a na tom, že se něco cyklí... V čem je kytara sama o sobě hodnotnější než klávesy (kromě toho, třeba takoví U2 - o nichž K. R. naznačovala, že by se jí mohli líbit - a jejich Zooropa nebo Pop, tam je taky plno elektroniky)? Nejde přeci jen o to, na co se hraje, ale i co se hraje. A to cyklení - rock snad nepoužívá refrény a pro každý verš má jiné tempo a melodii? Rolling Eyes Cool O oblékání nemluvě - já si aspoň vybavím, že tehdy a tehdy měli PSB takovou a takovou "módu", kdežto ostatní "popaři" vypadají dle mého dojmu vlastně pořád stejně. A co se týká rockerů, Ti jsou je třeba zase nevkusně potetovaní, takže co. Twisted Evil
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 23. srpen 2006 13:30    Předmět: Citovat

hele, kdybych měla pěnez jako šlupek od brambor, tak klidně přispěju jednou šlupkou, ale tanhle, když nemám ani na svoje pravý cda?? Mr. Green
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 23. srpen 2006 14:23    Předmět: Citovat

Máme se složit na Tebe? Mr. Green Když Ty už seš "přesvědčená". Laughing
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 23. srpen 2006 14:27    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Máme se složit na Tebe? Mr. Green Když Ty už seš "přesvědčená". Laughing


no, takovou poctu já nečekám Laughing Mr. Green ale složit se kvůli nějaké babě, která neví ani co to PSB jsou Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing (teda mohla se dozvědět Mr. Green )to je trochu přehnané Wink
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 23. srpen 2006 14:35    Předmět: Citovat

oomph.girl napsal:
to je trochu přehnané Wink


Však jsem tam taky dal hezký zelený smajlík. Cool
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 23. srpen 2006 14:36    Předmět: Citovat

Tom napsal:
oomph.girl napsal:
to je trochu přehnané Wink


Však jsem tam taky dal hezký zelený smajlík. Cool


jako myslíš takový?? Mr. Green ...Ok, chápu vše a nebudu už rýpat Wink
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
KR



Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: 23. srpen 2006 16:08    Předmět: Citovat

Milí fanoušci, CD PSB mi opravdu posílat nemusíte - nahrávek mám dost. Raději se dívejte 6. 9. na pořad Music Blok - od 23.10 na ČT1. Bude tam reportáž o PSB, včetně rozhovoru s nimi, který jsem dělala. Dokonce ani po osobním setkání jsem nenabyla dojmu, že bych se měla stát jejich fanynkou, spíše naopak. Možná to bude tím, že já jsem nebyla nikdy zarytou fanynkou nikoho v oblasti populární hudby - ale tak už to chodí. Včerejší pořad berte s humorem - byl tak míněn. Mějte se krásně, KR.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 23. srpen 2006 16:24    Předmět: Citovat

No to jsem ani nečekal, že sem zavítáš. Smile

Co se týká Music Bloku, to je náhrada za Poprask? Pan Štefan říkal něco o pátku 8. 9. v 18:30, kde by to vše mělo být; nepředpokládám, že by ale bylo totéž dvakrát v jednou týdnu ve dvou pořadech? (Ta hodina je bohužel docela zabijácká - nám fans to nevadí, ale obecná sledovanost bude asi slabší; vím, že Ty za to nemůžeš).

Jinak pořad s humorem vzít můžeme, jen některým přišlo, jestli ty antipatie nebyly dávány najevo až moc Wink (podobně jako s opakovaným vtipem). No ale každopádně pokud bude pořad (ať už humorný či vážný) o PSB častěji než jednou za 25 let nebo při příležitosti koncertu, určitě se zlobit nebudeme. Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KR



Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: 23. srpen 2006 16:33    Předmět: Citovat

8. 9. by měla být repríza (od 18.30 na ČT2). Psal mi Martin Kanta (asi ho budeš znát) mail, který mi přišel už trochu přehnaný, takže jsem mu odepsala, že po zkušenostech s různými radikálními fanoušky se mi už vlastně nic podobného dělat nechce (myslím tím např. pořady v rádiu). Vždycky je to stejné - všichni křičí, že to je úplně špatně atd. Krom toho já na kytarách opravdu nelpím (ohledně U2 jsem se ovšem ve vysílání přela pouze s Honzou Dědkem, který je jejich skalní fanoušek) - v sobotu jsem si užívala na Kraftwerk. Jen nehodlám pro nic podobného žít a zemřít. Takže asi tak. Ale na Music Blok se podívejte (ano, je to náhrada za Poprask), snad to pro vás bude alespoň trochu zajímavé. Díky, hodně štěstí a ahoj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 23. srpen 2006 16:52    Předmět: Citovat

Díky za upřesnění. Martina Kantu neznám (nebo aspoň ne nikoho s tímto jménem, internetová přezdívka může být jakákoliv). Radikální fanoušci jsou předpokládám všude (myšleno u všech interpretů), ale obvykle je to pár jedinců, jejichž (přehnané) reakce by dle mého neměly být důvodem na jakoukoli rezignaci.

Spokojená většina - tím myslím i "nás", byť samozřejmě my jsme jinak nároční než ti, kteří PSB slyší jednou za rok z rádia, takže jsme možná o něco kritičtější (ale to bych ještě nebral jako nějaký radikalismus) - možná své dojmy nedá tak najevo, ale snad budu mluvit i za ostatní, když napíšu, že jsme rozhodně rádi za každý prostor, který je PSB věnován, tím spíš když to není stylem nějaké půlminutové polobulvární zprávičky, ale v pořadu od zasvěceného člověka typu Jirky Neumanna.
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 23. srpen 2006 16:55    Předmět: Citovat

Jo a ještě jen poslední otázka, jestli sem ještě zavítáš - máš tedy nějakou hudbu, kterou nejen můžeš, ale pro kterou hodláš "žít a zemřít"? Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KR



Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: 23. srpen 2006 17:08    Předmět: Citovat

Obávám se, že taková hudba neexistuje. Dokonce ani můj oblíbený Richard Wagner by mi za to nestál Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 23. srpen 2006 17:16    Předmět: Citovat

Jo takže klasika! Smile No tu já taky můžu, ne že bych sjížděl jen nějaký zacyklený disko (pro který taky umřít nehodlám). Mr. Green No tak to trochu vysvětluje Tvůj odstup. Smile

S tou klasikou souvisí (čistě tematicky) i to, že mě docela překvapilo, že pořad o PSB (a vůbec o populární hudbě) běžel na Vltavě. Kdysi dávno to bývala stanice právě pro klasiku, pokud se nepletu? Posledních pár let rádio poslouchám dost nepravidelně, takže mi zřejmě unikla určitá změna programu...
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KR



Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: 23. srpen 2006 17:23    Předmět: Citovat

Poslouchám všechno možné - tohle byl pouze příklad. Vltava samozřejmě stále vysílá převážně vážnou a jazzovou hudbu, dále třeba etnickou... Každý všední den (od listopadu 2006 každý den) vysíláme od 19 do 20 hod. Čajovnu, ve které hrajeme leccos jiného. I Jirka, který moje pořady zná, připustil, že PSB by mi sám nenavrhl, protože je to to tzv. disco, naopak jsem mu navrhla já, ať takový pořad uděláme, protože si myslím, že je to hlavně věcí výběru skladeb. I PSB se dají prezentovat mnoha způsoby. Čajovna je hodně otevřená všemu (i když je pravda, že PSB nejsou typickou kapelou, kterou bychom tam hráli - to spíš třeba Zero 7, které budu hrát za týden - vysílám každé úterý).

Naposledy upravil KR dne 23. srpen 2006 17:38, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 23. srpen 2006 17:33    Předmět: Citovat

Já teda moc nerozumím tomu, že Kraftwerk si užiješ a PSB naopak vůbec nemusíš, když mají určité styčné body - ale to (ten rozdílný dojem) se asi nedá dobře popsat (jen mám tak trochu pocit, že Ti hlavně vadí Neilův hlas). Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz