Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

5 NEJMÉNĚ oblíbených PSB písniček
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 30. září 2006 22:04    Předmět: Citovat

Ivan Lassan- ale no tak... hra na diktatora vkusu ma prestala bavit davno... Wink Ono PSB maju tak pestru paletu piesni, ze nejake sablonovanie typu "toto su typicki PSB" nie je namieste... (btw ale tiez nemam rad alternativnu pozu typu "toto je hit, takze je to sracka atp. - co ale nemusi byt pripad nikoho tu)...
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!


Naposledy upravil Salmon dne 23. srpen 2007 20:24, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivan Laššan



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: 30. září 2006 23:01    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Ivan Laššan napsal:
Jako pokuď nemáš rád tyto dvě písničky, tak nemáš rád Pet Shop Boys, takové typické hitovky. To platí i pro toho co napsal Always on my mind.


Ale ale ale... Twisted Evil Sice jsem to nepsal já, ale NYCB taky rozhodně nemusím. Ty ostatní dvě mi nevadí, ale ani je nějak cíleně nevyhledávám. Kromě toho, přijde mi trochu divný obdivovat nějakého hudebníka především kvůli tomu, jak přepracoval písničky jiných. Razz

Přeci to, že je něco hit, ještě neznamená, že je to dobrý, nebo že by se to muselo líbit všem fanouškům daného interpreta... Shame on you NYCB možná ZNÍ hitově, ale to je tak všechno. Ale hitovejch blbostí je plný rádio. Mě zajímá minimálně stejně jako hudební stránka i text. A ten je u NYCB ve srovnání s jinou produkcí PSB dost slabej. A určitej retro styl týhle písničky mě taky příliš neoslovuje.

Ty ses nějak rozepsal samozřejmě ti tenhle názor ne vzvracim, ale tohle jsou prostě jedny z jejich nejlepších hitů. A to že nějaké věci přejali od někoho jiného? Co je na tom navíc konkrétně Go west je k nepoznání jiná než v originále od Village people. A Always on my mind taky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 30. září 2006 23:18    Předmět: Citovat

Ivan Laššan napsal:
Tom napsal:
Ivan Laššan napsal:
Jako pokuď nemáš rád tyto dvě písničky, tak nemáš rád Pet Shop Boys, takové typické hitovky. To platí i pro toho co napsal Always on my mind.


Ale ale ale... Twisted Evil Sice jsem to nepsal já, ale NYCB taky rozhodně nemusím. Ty ostatní dvě mi nevadí, ale ani je nějak cíleně nevyhledávám. Kromě toho, přijde mi trochu divný obdivovat nějakého hudebníka především kvůli tomu, jak přepracoval písničky jiných. Razz

Přeci to, že je něco hit, ještě neznamená, že je to dobrý, nebo že by se to muselo líbit všem fanouškům daného interpreta... Shame on you NYCB možná ZNÍ hitově, ale to je tak všechno. Ale hitovejch blbostí je plný rádio. Mě zajímá minimálně stejně jako hudební stránka i text. A ten je u NYCB ve srovnání s jinou produkcí PSB dost slabej. A určitej retro styl týhle písničky mě taky příliš neoslovuje.

Ty ses nějak rozepsal samozřejmě ti tenhle názor ne vzvracim, ale tohle jsou prostě jedny z jejich nejlepších hitů. A to že nějaké věci přejali od někoho jiného? Co je na tom navíc konkrétně Go west je k nepoznání jiná než v originále od Village people. A Always on my mind taky.


Já ani třeba nevím, že Go west převzali Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 1. říjen 2006 1:21    Předmět: Citovat

Ivan Laššan napsal:
Ty ses nějak rozepsal


To už tak mívám, když mě něco nadzvedne ze židličky. Mr. Green

Ivan Laššan napsal:
samozřejmě ti tenhle názor ne vzvracim, ale tohle jsou prostě jedny z jejich nejlepších hitů.


Ano, ale problém u PSB je, že často to, co zní nejvíc jako pecka - resp. je na kandidáta na hit prostřednictvím singlu pasováno - není ani zdaleka ukázkou toho nejlepšího, co dovedou napsat. A konkrétně NYCB je možná nejméně kvalitní písničkou (jejich vlastní), která jako singl vyšla.

Takže hit to možná je, ale proč to brát jako prubířský kámen fanouškovství? Já taky nepíšu, že nejsi žádnej fanda, když nemáš King's Cross v top 5 u Actually. Wink

Podotýkám, že mě u písniček nezajímá jen forma, ale i obsah - a právě v tom PSB mají na víc. Plno lidí třeba ani neví, o čem zpívají, ale tím se podle mě často o dost ochuzují.

Ivan Laššan napsal:
A to že nějaké věci přejali od někoho jiného? Co je na tom


No prostě mi přijde divný, kastovat fanoušky podle toho, jestli se jim na PSB líbí nebo nelíbí hity, který PSB sami nenapsali... Smile Ano, zní to jinak atd., ale kdyby měli jen samý předělávky, tak je asi tolik neposlouchám.

Wink
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivan Laššan



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: 1. říjen 2006 12:49    Předmět: Citovat

[quote="Tom"]
Kdyby měli samý předělávky, tak tu už asi ani dávno nebudou. Samozřejmě, že jsou HLAVNĚ skvělí skladatelé, ale ty cover verze se dají taky považovat skoro za jejich vlastní tvorbu, když zní v rádiu třeba Go West, málo kdo ví že ji převzali od nějakých Village people, a i když je to smutné i Always on my mind nezná nikdo od Elvise tak jak od PSB. Vdechli všem přejatým písním takový svůj typický nádech a naprosto splívají s jejich vlastní tvorbou.
Ale fakt nechápu, že fanošek PSB napíše že nemá rád "jejich" největší hitovku. Samotným PSB se Go West atd. určitě líbí. Je fakt že jsou dost tyto singly ohrané a raději v dnešní době poslouchám jejich řadové písně nebo nějaké ty "experimenty",
ale stále mám pro tyto hitovky velká slabost, a vždycky budou dost dobré.
Jo a ještě nechápu co má king's kross spojené s fanouškovstvím. To že napíšu pět nejlepších písní z alba snad neznamená že se mi ostatní nelíbí. Na bech se mi líbí uplně všechny písničky, všechny určitou ůroveň pod kterou, zatím v žádném albu nešli. Je fakt, že hůř sem si zvikal, nebo dodnes patří mezi moje nejslabší články The sound of atom spliting, Your funny unkle, What keeps making alive?, ale i ty mě nějakým způsobem zajímají a rozhodně k nim nemam nějakou averzi, nebo že bych je přeskakoval.
Jinak opravdu nechci někomu vyvracet jeho názor, ale nemůžu si odpustit napsat ten svůj. Tak snad je to tímhle uzavřené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 1. říjen 2006 13:03    Předmět: Citovat

Tvoj nazor ti nikto neberie Wink Ja napr. chapem, ze sa im Go West nepaci- PSB predsa nie su Go West, ya? Ja som napr. tiez fanusik Guns a ich najprevarenejsie pesnicky Paradise City a Welcome To The Jungle mi pridu obycajne masove vypalovacky a stadionovky...
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 1. říjen 2006 23:14    Předmět: Citovat

Ivan Laššan napsal:
Ale fakt nechápu, že fanošek PSB napíše že nemá rád "jejich" největší hitovku.


Já Ti to neberu. Wink Ale názor se dá vyjádřit i jinak než slovy, že dotyčný není fanoušek, toť vše. Smile

Ivan Laššan napsal:
Jo a ještě nechápu co má king's kross spojené s fanouškovstvím.


O to právě jde - nemá s ním společného o nic víc nebo míň, než NYCB. Cool Každému se líbí něco, ale všichni jsou fanoušci. Wink
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 4. březen 2007 2:28    Předmět: GO WEST Citovat

Nemusim GO WEST

Je to skvělej song jenomže mix mužskýho choru, brasů a jeho (v tonhle songu fakt hodně přihřátym hlasem) mě trochu Confused . ehmmm

takže tak


Naposledy upravil Kittyflip dne 5. březen 2007 1:32, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 4. březen 2007 12:03    Předmět: Citovat

Skladba "The sound of atom splitting" je jam session a mělo to tak zůstat. Neměli to vydávat. Jinak nemusím album Bilingual, respektive skladby na FL. Holt jsem evropan... Co se týče Go west, tak na albu Very jsou lepší skladby (Young offender, Yesterday,when..., a přidal bych i Shameless ). Album Nightlife je celé takové "bezsinglové". Což by se dalo říct i o albu Behaviour, kdyby to "nekazila" skladba So Hard.
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 4. březen 2007 12:30    Předmět: Citovat

martin napsal:
Album Nightlife je celé takové "bezsinglové".

Sory, že rejpu, ale takovej New York City Boy mi přijde jako ukázkovej singl. (to, že už ho moc nemusím, je věc jiná Cool)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 13. březen 2007 4:45    Předmět: Re: GO WEST Citovat

Kittyflip napsal:
Nemusim GO WEST

Je to skvělej song jenomže mix mužskýho choru, brasů a jeho (v tonhle songu fakt hodně přihřátym hlasem) mě trochu Confused . ehmmm

takže tak


Hmm zajimavý ted sem si vzpoměl že vlastně velmi podobnej song je A Red Letter Day, kterej je můj velmi oblíbenej a tam to zas všechno funguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 30. březen 2008 17:48    Předmět: Re: GO WEST Citovat

Yes ... stalo se. Asi před rokem sem si poslechnul 12-inch mix a musim změnit svůj názor. Ten song se mi v týhle verzi líbí. Vůbec jak to je od PSB extend či delší, chápu to lépe.

Kittyflip napsal:
Nemusim GO WEST

Je to skvělej song jenomže mix mužskýho choru, brasů a jeho (v tonhle songu fakt hodně přihřátym hlasem) mě trochu Confused . ehmmm

takže tak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 7. prosinec 2008 18:53    Předmět: Citovat

Dá se skladba "Je T´aime...Moi Non Plus" najít někde na netu? Na youtube jsem jí nějak nenašel. Think Docela rád bych si jí poslechl, abych si na ní mohl udělat názor. Pokud se nepletu, tak jí nikdy nevydali na žádném CD. Nebo jsem někde něco přehlédl? Rolling Eyes
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 8. prosinec 2008 19:16    Předmět: Citovat

"Je T´aime...Moi Non Plus" je béčko singla I Don't Know What You Want But I Can't Give It Any More,konkrétne UK CD single 2. Celkom ľahko sa dá stiahnuť cez EMULE,alebo aj na početných fórach.Dokonca ju nájdeš aj na neoficiálnom albume BESIDES z roku 2006. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 10. prosinec 2008 17:42    Předmět: Citovat

Díky. Tohle je jedna z věcí, kterou u PSB nemám rád. Vydávání skladeb na limitovaných CD. Já ten singl mám, ale "normální". Kde je IDK..., The Morales remix, Silver age a Screaming. O téhle UK singlové verzi jsem nevěděl. A album BESIDES je také neoficiální... Proč to dělají? Question
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz