Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Songy od PSB jako záznamníky...?

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
warper

PříspěvekZaslal: 10. květen 2006 22:19    Předmět: Songy od PSB jako záznamníky...? Citovat

Ahoja Smile

Podivny predmet, vidte? Co presne jsem mel na mysli? U nekterych songu porozuju neco jako "pametovy efekt", kdy se to co se odehravalo v dobe, kdy jsem ten song intenzivne naposlouchaval - tedy vetsinou v dobe kdy vysel nebo tesne pred (pokud neslo o neco starsiho) ulozilo kamsi do pameti a obcas to pri poslechu toho daneho songu "vypluje na povrch".

Jsou to ruzne fragmenty.. na minule lasky, rozchody (Betrayed - moc moc se mi to libi), Paninaro (95) (vyhra v radiu za hlasovani), ted si na vsechno to kolem nevzpomenu, ale vim bezpecne, ze to tak funguje. Nejak podobne, ale jen u jedne desky - Exciter Depeche Mode, mel jsem ji 8 tydnu pred vydanim, kdyz vysla, tak jsem zrovna maturoval, v tom albu je vse, je to jak zaznamnik z te doby nekolika dni ke konci skoly.

Mate nekdo nejake podobne postrehy nebo jsem ja jedinej nenormalni? Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin

PříspěvekZaslal: 11. květen 2006 14:30    Předmět: Citovat

No, já to mám zas trošku jinak. Smile Například kdysi jsem při singlu Yesterday... hodně pařil hru A-train. Takže vím, kdy zhruba jsem ji hrával. Smile) Nebo mám v paměti, jak jsem s Nightlife ve walkmanu jezdil metrem (do školy). Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
warper

PříspěvekZaslal: 11. květen 2006 18:23    Předmět: Citovat

Tom napsal:
No, já to mám zas trošku jinak. Smile Například kdysi jsem při singlu Yesterday... hodně pařil hru A-train. Takže vím, kdy zhruba jsem ji hrával. Smile) Nebo mám v paměti, jak jsem s Nightlife ve walkmanu jezdil metrem (do školy). Smile

Takze je to vlastne o tom, ze kdyz neco poslouchas opravdu intenzivne, tak si zapamatujes i okolnosti za jakych jsi to tehdy poslouchal, neni tady mezi nama nejaky psycholog, aby nam to pomohl rozebrat? Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paul80

PříspěvekZaslal: 16. květen 2006 21:32    Předmět: Citovat

Toto se děje v mé hlavě při poslechu čehokoli.....Bohužel se občas stane,že si nechci poslechnout konkrétní výbornou hudbu jenom proto,že si nerad něco připomenu.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: