Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PSB dnes v 19:00 na ČRo 3 - Vltava!
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom
Site Admin

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 14:41    Předmět: PSB dnes v 19:00 na ČRo 3 - Vltava! Citovat

http://www.rozhlas.cz/cajovna/aktualne/_zprava/268727

Dnes od 19:00 na Českém rozhlase 3 - Vltava (pořad Čajovna).

"...Profil britského dua, které neotřesitelně věří v pop celé čtvrt století, připravili DJ Jirka Neumann a Kateřina Rathouská. Poslouchejte živě vysílanou Čajovnu 22. srpna od 19 hodin..."

On-line poslouchat můžete zde:
http://www.play.cz/cesky-rozhlas-3-vltava

...teda že tohle bude k poslechu zrovna na Vltavě, to by mě ani ve snu nenapadlo. Smile

Naposledy upravil Tom dne 23. srpen 2006 17:07, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FantasticVoyage

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 14:47    Předmět: Re: PSB dnes na ČRo 3! Citovat

Tom napsal:

...teda že tohle bude k poslechu zrovna na Vltavě, to by mě ani ve snu nenapadlo. Smile

No to mě taky ne... Ale je to milý. Budu poslouchat i s mámou - ať se taky trochu vzdělá. Wink (Nemůže přece pořád jenom koukat na Neila jak na svatej obrázek/poslouchat to jeho milý mňoukání... Mr. Green Chce to taky vědět nějaký fakta, né? Mr. Green ) Až tohleto fórum objeví, tak mě asi doma bude něco čekat... Ehm... Embarassed Mr. Green

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Tom
Site Admin

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 14:49    Předmět: Re: PSB dnes na ČRo 3! Citovat

FantasticVoyage napsal:
Až tohleto fórum objeví, tak mě asi doma bude něco čekat...

...sbalený tašky za dveřma? Mr. Green Třeba si to s těma Hustopečema ještě ráda rozmyslíš. Mr. Green Mr. Green
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
oomph.girl

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 15:31    Předmět: Re: PSB dnes na ČRo 3! Citovat

Tom napsal:
FantasticVoyage napsal:

...sbalený tašky za dveřma? Mr. Green Třeba si to s těma Hustopečema ještě ráda rozmyslíš. Mr. Green Mr. Green

co si má ještě rozmyslet??? Rolling Eyes Laughing Hele, ne že bych se nechtěla vzdělávat, ale já bohužel nebudu moct poslouchat, kompl bude zabranej bráchem a rádio nám nejede Rolling Eyes je to pech, ale co se dá dělat Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Tom
Site Admin

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 16:01    Předmět: Re: PSB dnes na ČRo 3! Citovat

oomph.girl napsal:
Hele, ne že bych se nechtěla vzdělávat, ale já bohužel nebudu moct poslouchat

Hele, já ještě nevim, zda a jak se mi to povede nahrát (na kazetu) a převýst do digitálu, ale pokud by to nějak vyšlo, tak bych to třeba moh někam dát? Smile Ať maj hustopecký taky nějaký povyražení? Mr. Green

oomph.girl napsal:
ale co se dá dělat

Právě tohle. Mr. Green
Tom
Site Admin

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 16:03    Předmět: Citovat

Jinak mapka frekvencí ČRo Vltava je tady Mr. Green

FantasticVoyage

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 16:18    Předmět: Re: PSB dnes na ČRo 3! Citovat

Tom napsal:
FantasticVoyage napsal:

No, kdyby čekaly tašky, tak mám taky nějaký kontakty ve Skotsku... Cool

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Paul80

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 19:19    Předmět: Citovat

Díky za info Tome, akorát jsem to stihl....právě to poslouchám....

Trošku mě zaráží že Jirka Neumann dává najevo,že PSB není jenom Go west a It´s a sin, když na jeho 80 ´s party v Lucerně nebo ve Futuru (ano,kousek od Buldoka) nehrajou nic jiného- pravda Se a vida e jsem tam viděl snad pokaždé,co jsem tam byl Wink

Ale proč ty písně tak sekají? vrazi Exclamation Exclamation Exclamation Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 19:24    Předmět: Citovat

Mimochodem, ona moderátorka Kateřina Rathouská je ta, co se mnou dělala rozhovor pro ČT. Říkala (nyní v rádiu), že nemá ráda PSB - to má teď chudák docela nášup. Mr. Green (Nic proti Vám, slečno Rathouská! Smile )
Tom
Site Admin

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 19:28    Předmět: Citovat

Paul80 napsal:
Trošku mě zaráží že Jirka Neumann dává najevo,že PSB není jenom Go west a It´s a sin, když na jeho 80 ´s party v Lucerně nebo ve Futuru (ano,kousek od Buldoka) nehrajou nic jiného

No tak to víš, lidi znaj tohle, a ne Single-Bilingual, Somewhere nebo IDK. Smile

Paul80 napsal:
Ale proč ty písně tak sekají?

Jako bys ty písničky neznal? Mr. Green Jen ať povídaj. Mr. Green
Paul80

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 19:29    Předmět: Citovat

No...ona to pořád dokola opakuje,že je nemá ráda.....proč si to nenechá pro sebe Question Twisted Evil
Paul80

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 19:30    Předmět: Citovat

a zase!, ona má být neutrální Evil or Very Mad
Flyer

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 19:30    Předmět: Citovat

Paul80 napsal:
No...ona to pořád dokola opakuje,že je nemá ráda.....proč si to nenechá pro sebe Question Twisted Evil

Přesně tak, taky mě s tím docela se*e. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 19:33    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
Paul80 napsal:

Přesně tak, taky mě s tím docela se*e. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

PŘESNĚ TAK Mr. Green Wink
Flyer

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2006 19:38    Předmět: Citovat

Prej I Don't Know what You Want... že je z roku 2002, lol Evil or Very Mad Rolling Eyes Twisted Evil
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejdi na: