Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Disco 4? :)
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 15. červen 2007 15:04    Předmět: Disco 4? :) Citovat

Podle různých neofic. informací (viz např. http://www.hmv.co.uk/hmvweb/displayProductDetails.do?ctx=280;-1;-1;-1&sku=670715 ) by koncem léta mělo vyjít Disco 4.
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 15. červen 2007 15:35    Předmět: Citovat

Wow! Shocked

A mohl by tomu předcházet nějaký ten singlík, jako např. u Disca 2, kde krátce před vydáním vyšlo Yesterday, When I Was Mad. ... V případě Disca 4 bych hlasoval pro Integral. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 16. červen 2007 11:20    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
Wow! Shocked

A mohl by tomu předcházet nějaký ten singlík, jako např. u Disca 2, kde krátce před vydáním vyšlo Yesterday, When I Was Mad. ... V případě Disca 4 bych hlasoval pro Integral. Wink

Jo, to si myslí většina.... Tak let's hope, že to vyjde. Mr. Green
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 16. červen 2007 11:54    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Jo, to si myslí většina.... Tak let's hope, že to vyjde. Mr. Green

A jo, až teď jsem si všimnul, že se o tom zmiňuje Lydia na svém fóru. Mr. Green ... Tak uvidíme.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 17. červen 2007 1:30    Předmět: a fakt to chcete? Citovat

Ouuu, no nejsou už trochu remixy na fundamental zbytečný (když už je fundamentalism). Z pohledu elektra, eurohouse, minimalu ... .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 17. červen 2007 15:58    Předmět: Citovat

citace:
Ouuu, no nejsou už trochu remixy na fundamental zbytečný

A kdo říká, že tam (pokud tedy D4 opravdu vyjde) budou (jen) remixy? Jestli se tam dostanou podobný pecky jako Business nebo Try It na D3, tak zbytek může bejt klidně pískání. Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 17. červen 2007 19:59    Předmět: Citovat

......mixíkov nie je NIKDY dosť!!!!!! Wink .........a ja by som kľudne privítal aj dvojalbum mixov Music
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 17. červen 2007 22:03    Předmět: Citovat

Aš si klidně vydaj jenom to pískání, hlavně, že bude Integral singl - chtěj ho vydat oni, fanoušci taky chtěj, aby ho vydali...tak jen do toho. Mr. Green
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 17. červen 2007 23:14    Předmět: Citovat

S tím pískáním nestrašte. Mr. Green
Jeden "UFO mix" snad už stačil, ne? Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 18. červen 2007 11:59    Předmět: Citovat

Pokud jde o mne, radši bych od nich nové album...spíš, než další Disco. Wink
Integral má sice singlové kvality, ale zas tak nutně ho v rádiích slyšet nemusím. Cool
(I když...až ho vydaj, bude konečně pokoj od diskuzních témat typu: Integral - single?!?!? Mr. Green )
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 18. červen 2007 12:36    Předmět: Citovat

I když mám remixy k PSB songům rád, musím souhlasit s Kittyflipem. Otázkou totiž je, co by ještě proboha chtěli mixovat? Remixů na I'm With Stupid je více než dost, o Minimal ani nemluvě. Takže z toho vychází možná tak ten Integral, případně Fugitive. Na remixování by ještě v úhavu přišlo The Sodom And Gomorrah Show, ale upřímně - ty dva mixy na Fundamentalismu mi stačily, trochu podobný případ je i u Psychological. ... A zremixované ostatní songy z Fundamentalu (včetně Numbu) si nějak nedokážu představit, možná tak ještě některá béčka z Fundamental singlů, ale to mi nepřijde moc pravděpodobné. A že by remixovali svoje starší songy? To asi těžko.

Jaro sice píše, že remixů není nikdy dost. Jak zmiňuju hned na začátku, tak i jám mám remixy rád, ale v případě Disca 4 by mi to už přišlo jako nastavování kaše... To radši fakt to nový album (anebo, že by Disco 4 postavili vyloženě na nových písničkách + remixech k Integralu a Fugitive Laughing).

Takže jediný důvod, proč bych chtěl Disco 4, je ten, že by to mohl být impuls k vydání singlu Integral.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 18. červen 2007 13:13    Předmět: Citovat

jaro napsal:
......mixíkov nie je NIKDY dosť!!!!!! Wink .........a ja by som kľudne privítal aj dvojalbum mixov Music

A co trojalbum? Laughing

Jinak ad remixy - jedna věc je, kolik toho je, a druhá kolik toho vyšlo na komerčních CD. Spoustat toho byla jen na vinylech nebo promech.
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 18. červen 2007 13:23    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Jinak ad remixy - jedna věc je, kolik toho je, a druhá kolik toho vyšlo na komerčních CD. Spoustat toho byla jen na vinylech nebo promech.

To jo, jenomže doba se trochu změnila a díky P2P sítím dneska není problém tyhle raritnější věci sehnat (byť nelegálně, to je fakt). A navíc, z těch věcí, které vyšly jen na vinylech nebo na promech, mě nějak víc zaujal jen ten Pearsonův remix k Psychological. Když například vezmu promo Minimal, kde je asi 8 nebo 9 remixů, tak ty (podle mého) nejlepší mixy vyšly na CD (možná ještě tak ten Telex Heaven Remix není úplně nejhorší). U I'm With Stupid mě nezaujal snad žádný mix/dub.

Jako určitě se najdou lidi, kteří Disco 4 rádi uvítají, ale když bych mluvil sám za sebe, já bych se bez něj obešel (pokud to bude vyloženě nebo takřka vyloženě remixový album). Ten jediný důvod pro jsem napsal v předchozím příspěvku.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 19. červen 2007 12:25    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
já bych se bez něj obešel (pokud to bude vyloženě nebo takřka vyloženě remixový album).

Tak schválně, jestli si ho v tom případě (a pokud vyjde) koupíš. Laughing

Jinak mě napadlo, že pěkným zavírákem by mohla být prodloužená verze Bright Young Things. Music
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 19. červen 2007 12:56    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Tak schválně, jestli si ho v tom případě (a pokud vyjde) koupíš. Laughing

Se uvidí, co tam bude za materiál. Tu Tebou citovanou větu jsem myslel tak, že na remixy z Fundamental éry už nějak nemám náladu. Ale kdo ví, třeba budu nakonec příjemně překvapenej. Wink

Tom napsal:
Jinak mě napadlo, že pěkným zavírákem by mohla být prodloužená verze Bright Young Things. Music

Nebo čistě piánová verze, něco jako London na Discu 3. Cool Kdyby tam tohle fakt bylo, tak bych si možná to Disco 4 i koupil. Mr. Green
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz