Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co právě posloucháte ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Flyer

PříspěvekZaslal: 26. prosinec 2006 0:54    Předmět: Citovat

Akila napsal:
Flyer napsal:
Concrete (konečně Cool )

Tak ses dočkal, co? Smile A co Catalogue, vydržels nakonec taky až do včerejška?

Právě sem dokoukal Performance dvdčko, ježíšek nadělil a musim říct že si v něm úplně libuju! Hlavně v Chrisovejch kreacích Cool

Jo, jo, vydržel jsem to až do včerejška Smile.

Kromě Concrete a Catalogu mi (PSB) Ježíšek nadělil ještě A Life In Pop. Včera v noci jsem se na to mrknul a mé dojmy jsou úžasné - fantastický dokument, na dvě a půl hoďky jsem byl v sedmém nebi. Dostal mě už začátek, kde Chris hraje na varhany It's A Sin (což je prostě cool, jak je u Chrise ostatně zvykem Cool) a na konci A Life In Pop jsem musel zamáčknout slzu. Mr. Green
Mile mě překvapilo, že Chris má v tomto dokumentu docela velký prostor, nikde jinde jsem ho neslyšel tolik povídat. A podle toho, co říkal a jak vystupoval, si myslím, že to je velice citlivý člověk.

Performance DVD je bomba, komentář si určitě zapni, stojí za to (hlavně u We All Feel Better In The Dark a Chrisova reakce na své kreace - nebudu prozrazovat, poslechni si sám Wink).

PříspěvekZaslal: 26. prosinec 2006 15:10    Předmět: Citovat

Flyer napsal:

Kromě Concrete a Catalogu mi (PSB) Ježíšek nadělil ještě A Life In Pop. Včera v noci jsem se na to mrknul a mé dojmy jsou úžasné - fantastický dokument, na dvě a půl hoďky jsem byl v sedmém nebi. Dostal mě už začátek, kde Chris hraje na varhany It's A Sin (což je prostě cool, jak je u Chrise ostatně zvykem Cool) a na konci A Life In Pop jsem musel zamáčknout slzu. Mr. Green
Mile mě překvapilo, že Chris má v tomto dokumentu docela velký prostor, nikde jinde jsem ho neslyšel tolik povídat. A podle toho, co říkal a jak vystupoval, si myslím, že to je velice citlivý člověk.

Performance DVD je bomba, komentář si určitě zapni, stojí za to (hlavně u We All Feel Better In The Dark a Chrisova reakce na své kreace - nebudu prozrazovat, poslechni si sám Wink).

Teda ten komentář je skvělej Smile hlavně Chris mě dostával, ty jeho narážky a výbuchy smíchu při WAFBITD nebo opileckým představení, fakt hustý Laughing

Life in Pop jsem ještě neviděl, ale po tom, co si napsal, sem na něj teda moc zvědavej Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FantasticVoyage

PříspěvekZaslal: 27. prosinec 2006 22:03    Předmět: Citovat

....Jsem se nějak zabouchla do "Guilt Is A Useless Emotion" od New Order (z jejich zatím posledního alba, ich denke). Cool

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
FantasticVoyage

PříspěvekZaslal: 30. prosinec 2006 17:36    Předmět: Citovat

K Vánocům jsem dostala CD od současného skladatele Piazzolly....skládá především tanga etc - moc líbí.
Mr. Green Pak se začínám dostávat do New Order, začala jsem kompilací "Singles" Cool Jinak klasika: opět a zase znovu Kate Bush, Bowie - no a zrovna teď poslouchám jeho "Bring Me The Disco King" ... a říkám si, jsetli si tenhle úžasnej song po večerech občas poslechne i Neil, jelikož by se s jeho textem mohl docela ztotožnit Cool Wink

(Bring Me The Disco King

(David Bowie)

You promised me the ending would be clear
You'd let me know when the time was now
Don't let me know when you're opening the door
Stab me in the dark, let me disappear

Memories that flutter like bats out of hell
Stab you from the city spires
Life wasn't worth the balance
Or the crumpled paper it was written on

Don't let me know we're invisible

Hot cash days that you trailed around
Cold cold nights under chrome and glass
Led me down river of perfumed limbs
Sent me to the streets with the good time girls

We could dance, dance, dance thru' the fire
Dance, dance, dance thru' the fire

Feed me no lies
I don't know about you, I don't know about you
Breathe through the years
Bring me the disco king
Dead or alive, bring me the disco king
Bring me the disco king, bring me the disco king
Bring me the disco king

Spin-offs with those who slept like corpses
Damp morning rays in the stiff bad clubs
Killing time in the '70s
Smelling of love through the moist winds
Don't let me know when you're opening the door
Close me in the dark, let me disappear
Soon there'll be nothing left of me
Nothing left to release

Feed me no lies
Breathe through the years
Bring me the disco king
Dead or alive, bring me the disco king
Bring me the disco king
Bring me the disco king, bring me the disco king)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer

PříspěvekZaslal: 31. prosinec 2006 23:30    Předmět: Citovat

Právě poslouchám album Fundamental, dostal jsem šílenou chuť si ho pustit. Smile Proč? No, je poslední den roku 2006 a právě tento rok budu mít spojen s touto parádní deskou. Stejně tak s PSB kocertem, PSB párty, s tímto fórem a samozřejmě s Vámi všemi (a možná i tak trochu s maturitou, ale ta je až po všem "petshopboyáckém"). Mr. Green

Tak štastný nový rok! Cool

PříspěvekZaslal: 4. leden 2007 21:43    Předmět: Citovat

Tak mám už pár dní konečně Rudebox - a docela se mi líbí - až jsem sama překvapená. Btw, Robsova verze We're the PSB se mi líbí víc - a už jsem si na ni docela zvykla... Cool
A jinak jsem se po dvou týdnech zase vrátila k Billingual.
A tak, no. Wink

Tom
Site Admin

PříspěvekZaslal: 5. leden 2007 0:03    Předmět: Citovat

Hele a tos doteď (do prosince nebo kdy) Bilingual neměla Question Shocked Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FantasticVoyage

PříspěvekZaslal: 5. leden 2007 20:16    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Hele a tos doteď (do prosince nebo kdy) Bilingual neměla Question Shocked Smile

Kdy jsem to konečně (díky tipu Flyera) sehnala? V listopadu?
Ne, do tý doby jsem Billingual neměla, nešlo to moc sehnat. Wink
--------
A dneska zase "Behaviour"... mé nejoblíbenější album. Cool

Flyer

PříspěvekZaslal: 9. leden 2007 21:02    Předmět: Citovat

Já teď ujíždím na soundtracku k Matrixu Reloaded. Film má sice své mouchy, ale jedna věc mu upřít nelze - geniální hudební doprovod. Cool

PříspěvekZaslal: 9. leden 2007 21:04    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
Já teď ujíždím na soundtracku k Matrixu Reloaded. Film má sice své mouchy, ale jedna věc mu upřít nelze - geniální hudební doprovod. Cool

Ten film ziadne muchy nema, on sam je jedna velka mucha a to este mucham strasne krivdim Wink

A aby som nebol zas tak uplne OT, tak pocuvam debut Placeba...
we melt it all down and we make rollercoasters!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FantasticVoyage

PříspěvekZaslal: 9. leden 2007 21:43    Předmět: Citovat

Já jsem teď po několikadenní masáži Bowieho písní přesedlala na takovej pop mix - Elton/PSB/Cole Porter/The Supremes/Dusty/Antony/Kate Bush Smile

Včera jsem si před spaním dala "This Woman's Work" od Kate Bush... jedna z nejlepších a nejkrásnějších písní ever (ale žádnej easy-listening). Cool

Btw, Applause pro Salmona. Mr. Green Ale mouchy bys radši urážet fakt neměl. Wink Zrovna nedávno jsem naštvala jednu masařku, když jsem o ní prohlásila, že je podobná Neovi z pokračování Matrixu... Mr. Green Laughing (V jedničce ještě vypadal celkem chutně.. Razz )

Flyer

PříspěvekZaslal: 9. leden 2007 21:48    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Zrovna nedávno jsem naštvala jednu masařku, když jsem o ní prohlásila, že je podobná Neovi z pokračování Matrixu... Mr. Green Laughing (V jedničce ještě vypadal celkem chutně.. Razz )

Chudák Neo Crying or Very sad. Kdybys třeba řekla, že ta masařka byla podobná Jeffu Goldblumovi z hororu Moucha, to bych chápal. Ale Neovi. Confused Laughing

PříspěvekZaslal: 9. leden 2007 22:07    Předmět: Citovat

Flyer napsal:

Chudák Neo Crying or Very sad. Kdybys třeba řekla, že ta masařka byla podobná Jeffu Goldblumovi z hororu Moucha, to bych chápal. Ale Neovi. Confused Laughing

...Jsem si myslela, že tohleto vytáhneš. Mr. Green Laughing

Flyer

PříspěvekZaslal: 9. leden 2007 23:35    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
...Jsem si myslela, že tohleto vytáhneš. Mr. Green Laughing

Laughing

PříspěvekZaslal: 10. leden 2007 23:17    Předmět: Citovat

Tak som si ako kulisu na kompe pustil Rolling Stones (nejaka vyberovka Forty Licks), o ktorej som nikdy nezatajoval mnohym neznamy fakt, ze ide o jednu z najprecenovanejsich kapiel vobec, ale... Teda nie, ze by som zmenil nazor o 180 stupnov a zacal sa modlit k Jaggerovi, ale dost veci je tam vazne dobrych a take Gimme Shelter, Under My Thumb, Wild Horses alebo Anybody Seen My Baby? (ktora dokonca znie relativne moderne) si dokonca hovoria o oznacenie 'skvosty'...
we melt it all down and we make rollercoasters!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  Další
Strana 8 z 15

Přejdi na: