Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co právě posloucháte ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Flyer

PříspěvekZaslal: 16. březen 2007 20:40    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Jo, Fontána má moc pěknou hudbu. Na tom se shodli zatím všichni, co ten film viděli.

Soundtrack k Fontáně je hlavně hrozně moc emocionální, při jeho poslechu má člověk co dělat, aby se nerozplakal. Mr. Green
(btw v kině jsem tu hudbu zas až tolik nevnímal, zřejmě díky dalším vlivům, jako např. úchvatné vizuální zpracování filmu nebo fantastické herecké výkony ... až pak doma mě ten soundtrack totálně sejmul Cool)

FantasticVoyage napsal:

Btw, soundtrack k Babelu je taky špička. Mr. Green

Tos mi připomněla, jak se Ti vlastně líbí ta japonská "diskárna" Oh My Juliet? Wink Mr. Green (CD2, 11. track)

PříspěvekZaslal: 16. březen 2007 23:57    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
(CD2, 11. track)

Laughing
Flyer napsal:
jak se Ti vlastně líbí ta japonská "diskárna" Oh My Juliet? Wink Mr. Green

Chybí mi tam akorát Neilovy "backing vocals" Razz Mr. Green Cool

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer

PříspěvekZaslal: 17. březen 2007 10:33    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Chybí mi tam akorát Neilovy "backing vocals" Razz Mr. Green Cool

Hehe, to jo, do týhle písničky by se Neilův mňoukavý hlásek docela hodil. Mr. Green

PříspěvekZaslal: 17. březen 2007 18:29    Předmět: Citovat

Flyer napsal:

Hehe, to jo, do týhle písničky by se Neilův mňoukavý hlásek docela hodil. Mr. Green

Že jo? Mr. Green

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
oomph.girl

PříspěvekZaslal: 24. březen 2007 18:06    Předmět: Citovat

And one-Strafbomber-->Get you closer Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
martin

PříspěvekZaslal: 7. duben 2007 8:53    Předmět: Citovat

Momentálně mám rockovější náladu, takže Springsteen (Born in the U.S.A.), Clou - Island sun a dal bych sem i depešáky ( I feel you, Walking in my shoes, Personal jesus,...)
Flyer

PříspěvekZaslal: 7. duben 2007 16:33    Předmět: Citovat

No, já v poslední době dost ujíždím na novém albu od izraelské dvojky Infected Mushroom (Vicious Delicious).

Infected Mushroom mají vůbec zajímavý a rozmanitý styl, začínali s psy/goa trancem, do toho začli experimentovat s kombinací metalu a trancu, psytrancu a chilloutu... Jejich poslední deska Vicious Delicious je právě o kombinaci metalu a trancu. Metal moc nemusím, u trancu jsem DOST vybíravý, ale mix těchto dvou žánrů zní fantasticky. Wink Skvělé je, že toto nové album poslouchám už takřka měsíc a stále se mi neoposlouchalo. Mr. Green

PříspěvekZaslal: 7. duben 2007 23:30    Předmět: Citovat

Teď momentálně poslouchám Jamieho Culluma (výčka 157,5 cm, btw. Shocked Mr. Green ), song Frontin' - ktrý je sice trochu starší (asi tak...5 let? Confused ), nicméně já si ho stáhla před pár minutami.
Pohoda, džezík... Music
Jinak, svou obvyklou směsku všeho možného, v poslední době s převahou Eltona Johna, Suede a Dusty Springfield. (Ano, pozorní si jistě všimli, že s těmito umělci PSB nějakým způsobem spolupracovali... Cool )
Kupodivu, od PSB jsem teď měla nějak pauzu - a když jsem si před chvílí dala Nervously, úplně mě to dohnalo k tomu, abych si je zase poslechla - dyť je to tak pěkná hudba! Mr. Green Wink

jaro

PříspěvekZaslal: 10. květen 2007 20:54    Předmět: Citovat

NEW ORDER - Spooky (Magimix) Boo hoo!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer

PříspěvekZaslal: 10. květen 2007 22:08    Předmět: Citovat

Já právě teď poslouchám Yanniho. Mám nějakou melancholickou náladu a ty jeho melodie jsou jak balzám na duši. Mr. Green

PříspěvekZaslal: 11. květen 2007 0:00    Předmět: Citovat

Proti noci mi lezie pod kožu YOUSSOU NDOUR a UNDECIDED Boo hoo! ,ťažko som to zháňal,no oplatilo sa,už dávno som nepočul niečo dak temné a krehko krásne,ako toto. Music
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FantasticVoyage

PříspěvekZaslal: 11. květen 2007 14:00    Předmět: Citovat

Já teď posledních pár dní poslouchala samý hippiesácký songy...jelikož jsme dneska měli poslední zvonění a já vedla skupinu hippies a vybírala hudbu.
Takže samej peace, love, freedom, sunshine, flowers a tak... Cool

Koukala jsem, že spolužák vedoucí danceovou skupinu (a velkej fanda tranceu) měl na playlistě i remix Madonninýho Sorry od PSB...ale bohužel to nezahrál. Sad

Jinak mě to poslední dobou nějak přepadlo a cítila jsem potřebu poslouchat New Order a Rudebox od Robbieho. Pestrost musí bejt! Wink

Flyer

PříspěvekZaslal: 11. květen 2007 14:24    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Já teď posledních pár dní poslouchala samý hippiesácký songy...jelikož jsme dneska měli poslední zvonění a já vedla skupinu hippies a vybírala hudbu.
Takže samej peace, love, freedom, sunshine, flowers a tak... Cool:

Hustýýý... Cool
FantasticVoyage napsal:
Koukala jsem, že spolužák vedoucí danceovou skupinu (a velkej fanda tranceu) měl na playlistě i remix Madonninýho Sorry od PSB...ale bohužel to nezahrál. Sad

Se divím, že tam neměl spíš remix od Paula Oakenfolda. Ten je takový "trancovější" Wink

PříspěvekZaslal: 11. květen 2007 18:36    Předmět: Citovat

Flyer napsal:

Se divím, že tam neměl spíš remix od Paula Oakenfolda. Ten je takový "trancovější" Wink

Třeba i měl (měl asi 8 playlistů), ale toho jsem si holt nevšimla... Mr. Green

Flyer

PříspěvekZaslal: 11. květen 2007 19:09    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
(měl asi 8 playlistů)

aha Mr. Green
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
Strana 11 z 15

Přejdi na: