Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co právě posloucháte ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 30. červen 2007 20:42    Předmět: Citovat

Gloworm - Carry me home (...furt dookola) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 4. červenec 2007 22:02    Předmět: Citovat

Dneska jsem poslouchal směsku mých oblíbených stálic, čili samozřejmě PSB, dále pak ABBu, KLF, Electronic, Dusty Springfield a soundtrack k WoW. Takže nic překvapujícího. Wink
_________________


Naposledy upravil Flyer dne 7. červenec 2007 14:26, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 6. červenec 2007 13:23    Předmět: Citovat

Amy MacDonald. Pořád dokolečka (především "Mr Rock&Roll"). Zatím vydala jenom dva songy, album by mělo vyjít koncem měsíce, každopádně je pro mě už teď objevem roku 2007. Am je, mám takový pocit, mladší než já (?), ale hlas má nádhernej a jako skladatelka bude asi taky dost šikovná - chytlavé melodie, příjemnej rytmus. Už se těším na album: je to přesně ten typ hudby, kterou chci poslouchat, když si to rázuju Prahou. Mr. Green
Je sranda být takhle přímo u zrodu talentu - když jsem ji objevila (ani ne před měsícem), neměla ještě ani svoje webovky (tedy kromě Myspace a jednoho klipu na Youtube). Teď už je má, takže, kdo by se chtěl podívat na klip k výše uvedené písni, může tady: http://www.amymacdonald.co.uk/media.php
Hudba Miss MacDonald se mi zkrátka líbí - a to i přes to, že kytary nějak zvlášť nemusím (nad piáno nejni). Wink

(A ne, žádný prachy mi za propagaci nedávaj, šmejdi Twisted Evil Laughing )
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 7. červenec 2007 15:54    Předmět: Citovat

Dnes jsem si po dlouhé době pustil DVD Performance. A jelikož jsem se cítil celkem plný energie, tak jsem během We All Feel Better In The Dark zkoušel napodobovat ty Chrisovy kreace. No...ehm... ještě, že mě nikdo neviděl Laughing Mr. Green (pokud by to někomu vrtalo hlavou - bylo to bohudík bez striptýzu Laughing). Na druhou stranu už ale chápu, proč Chris během komentování odešel. Mr. Green
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 14. červenec 2007 21:49    Předmět: Citovat

Teď zrovna poslouchám rozhovor s Bryanem Ferrym...občas mluví tak potichu, že ho skoro není slyšet. Rozhovory s Neilem jsou po téhle stránce fakt výhodnější. Mr. Green

Zrovna na Neilovy narozeniny jsem se rozhodla poslouchat bonusová cédéčka u reedic - a především u Very jsem byla překvapená, co všechno jsem nenašla. Smile Bonus k Very jsem nikdy nijak moc neposlouchala - vážně netuším, proč. Naštěstí nikdy není pozdě. Mr. Green

Dneska jsem objevila jeden hezkej remix písničky Shirley Bassey (vlastně bych měla napsat Dame Shirley Bassey Cool ) "Where Do I Begin (Away Team Remix)". Doporučuju. Music
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 4. srpen 2007 12:50    Předmět: Citovat

Tady už jsem dlouho nebyla! Mr. Green

Takže: čtu knížku o Bowieho turné v roce '78 a poslouchám k tomu příslušné album "Stage", které bylo pořízeno na tomhle turné. Cool

Sama tomu nevěřím, ale posledních pár dní jsem se dívala - v tomhle pořadí - na Flashdance, Pomádu a Dirty Dancing a pořád dokola si pouštím "He's a Dream" z Flashdance. Mr. Green

Takže asi tak. Embarassed (Btw, pokaždý, když se v Pomádě na obrazovce objevila tlama Travolty, zavírala jsem oči... Takže jsem Pomádu vlastně ani neviděla Laughing Laughing)
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 10. srpen 2007 14:39    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
jestli mě přijali se dozvím v půlce července.

Tak co ses dozvěděla? Big Grin
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 18. srpen 2007 15:52    Předmět: Citovat

Tom napsal:
FantasticVoyage napsal:
jestli mě přijali se dozvím v půlce července.

Tak co ses dozvěděla? Big Grin

Nějakej zvědavej, ne? Wink

Tak jsem se dostala. V září jedu na "kurz rychločtení". Shocked Mr. Green
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 18. srpen 2007 19:17    Předmět: Citovat

Désenchantée od Mylene Farmer. Pořád dokola. Mr. Green

Tahle děsně chytlavá písnička hrála dnes v rádiu u řidiče autobusu, když jsem se vracel z týdenního pobytu v Krkonoších. Celou cestu mi pak zněla v hlavě Music. Tak si ji teď ještě užívám doma. Cool Mr. Green

Btw, projížděli jsme kolem toho trutnovského fesťáku - docela maso. Shocked
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 29. srpen 2007 15:33    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
Nějakej zvědavej, ne? Wink

To já děsně. Big Grin

citace:
Tak jsem se dostala. V září jedu na "kurz rychločtení". Shocked Mr. Green

To abychom pak psali moooc dlouhé příspěvky, abys sem ještě chodila? Mr. Green
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 6. září 2007 21:01    Předmět: Citovat

Ale neboj, Tome, chodit budu. Wink
*
Poslouchám pořád něco - v iPodu mám docela slušnou směsku. Cool

Teď zrovna vybírám, co tam hodit od ABBy, takže momentálně poslouchám ABBu. Mr. Green
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 25. leden 2008 21:54    Předmět: PSB - Indefinite leave to remain (demo 2005) Citovat

docela škoda že takhle nějak tak to nedali na fundametal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alis



Založen: 13.5.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: 16. únor 2008 16:14    Předmět: Citovat

Hodně mě teď zaujal synthpop od Celebrate The Nun Cool Zatím jsem měla možnost slyšet jen album Meanwhile a je fakt super. Dnes jsem si o této německé skupině hledala nějaké info a jaké bylo moje překvapení když jsem zjistila, že dva její členové později figurují i ve Scooteru. Shocked Laughing
_________________

The Ghost Of Myself
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 16. únor 2008 18:24    Předmět: Citovat

.....ja som objavil maxáč od BANDERAS "THIS IS YOUR LIFE" a nedokážem už druhý deň počúvať nič iné Boo hoo! .Mimochodom,producentom je Stephen Hague a toho vám predstavovať istotne nemusím........ Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 3. květen 2009 11:29    Předmět: Citovat

Znovu mne chytli Pink Floyd a jejich koncert PULSE, znovu si přehrávám písničky od skupiny Oceán a díky pondělnímu koncertu jsem "objevil" Tinu Turner. Cool
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
Strana 14 z 15

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz