Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

DEPECHE | 11-6-2006 | Inter Bratislava
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
warper



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: 12. červen 2006 21:42    Předmět: DEPECHE | 11-6-2006 | Inter Bratislava Citovat

Zdarec!

tak jsem se uspesne vratil z tahu na Bratsilavu. Atmosfera byla neskutecna, ucast 32-35 tis. v tom se tisk a poradatele rozchazeji.
Narocne bylo cekani (cca 8hod). Velmi tezko stravitelni zabaci pred samotnym vystoupenim a taky ceny, kdy 0,5l mineralky za 50Sk chutnalo velmi skvele Mr. Green

Zajimava byla ucast cechu, ktera se pozdeji projevila v ucpani casti Bratislavy a pote v "najezdech" na benzinky od hranicni cary dale Surprised)

Kdo tam nebyl nepochopi Mr. Green Mr. Green

warp
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Akila



Založen: 8.6.2006
Příspěvky: 80
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 13. červen 2006 1:00    Předmět: Citovat

Ahoj, naprostej souhlas! Ten koncert byla parada, krasne ozvuceny, super efekty, vyborny vykony Davida s Martinem. Jak to bylo pod sirym nebem, tak ten koncert chytil takovou letni atmosku. Oproti zime obmenili trosku playlist, coz me moc potesilo, pac se dostalo i na mou milovanou Stripped Mr. Green Tam kde jsme stali, nebylo skoro slyset slovenskyho slova, vsude samej Cech, presne jak rikas.. A nejvetsi lahoda na zaver bylo Martinovo solo na Leave in Silence Smile je to borec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 13. červen 2006 10:24    Předmět: Citovat

Amazing... atmosfera fantasticka, vykon uzasny... A to ma este dnes caka Guns N' Roses... Smile
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 13. červen 2006 13:14    Předmět: Citovat

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
warper



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: 13. červen 2006 19:12    Předmět: Citovat

Salmon napsal:
Amazing... atmosfera fantasticka, vykon uzasny... A to ma este dnes caka Guns N' Roses... Smile


jj kdo muze hodnotit prahu a blavu tak tvrdi, ze blava jednoznacne prevalcovala prahu Cool pry v teto chvili neni nikdo, kdo by DM co se navtesvnosti tyce prekonal Mr. Green

warp
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paul80



Založen: 5.5.2006
Příspěvky: 106
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 13. červen 2006 21:01    Předmět: Citovat

warper napsal:

jj kdo muze hodnotit prahu a blavu tak tvrdi, ze blava jednoznacne prevalcovala prahu Cool pry v teto chvili neni nikdo, kdo by DM co se navtesvnosti tyce prekonal Mr. Green

warp


Praha byla z mého pohledu výborná,měl jsem jen pocit že Dave ani nevěděl,že je v Praze Confused
To,co mi doslova vyrazilo dech,bylo to co se dělo v šatnách po skončení koncertu, kdo to zažil..dobře ví co se událo Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Blavu jsem ani neřešil, DM mám rád,ale 2x za půl roku Question To bych z toho asi moc neměl Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
warper



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: 14. červen 2006 0:11    Předmět: Citovat

Paul80 napsal:
warper napsal:

jj kdo muze hodnotit prahu a blavu tak tvrdi, ze blava jednoznacne prevalcovala prahu Cool pry v teto chvili neni nikdo, kdo by DM co se navtesvnosti tyce prekonal Mr. Green

warp


Praha byla z mého pohledu výborná,měl jsem jen pocit že Dave ani nevěděl,že je v Praze Confused
To,co mi doslova vyrazilo dech,bylo to co se dělo v šatnách po skončení koncertu, kdo to zažil..dobře ví co se událo Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Blavu jsem ani neřešil, DM mám rád,ale 2x za půl roku Question To bych z toho asi moc neměl Confused


Ver, ze mel! Kdybych byl bonitni, tak to valim jeste dal nez jen do blavy, kdo byl na obou, tak si blavu pochvaluje vic, to ze v blave bylo draho a na TOI TOI se staly fronty jak na banany je vec jina Mr. Green

warp
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 14. červen 2006 7:31    Předmět: Citovat

a co se stalo v šatnách????to by mě fakt zajímalo! Surprised
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
warper



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: 14. červen 2006 8:45    Předmět: Citovat

oomph.girl napsal:
a co se stalo v šatnách????to by mě fakt zajímalo! Surprised


Mohla sis vybrat co chces Surprised))) to si delam legraci, ale jednou jsem to zazil na maturitaku, take velmi prijemne Mr. Green

warp
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paul80



Založen: 5.5.2006
Příspěvky: 106
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 14. červen 2006 20:11    Předmět: Citovat

oomph.girl napsal:
a co se stalo v šatnách????to by mě fakt zajímalo! Surprised


Protože bylo venku mínus 20,tak se odkládali bundy do šaten-to byla osudová chyba
Shocked
Stovky lidí se tísnili a mačkali po koncertu v malém prostoru s extrémně nízkým stropem...což o to,ale byli jsme tam do 2 do noci a po koncertě,kde člověk vypotil poslední zbytky tekutin se v prostoru téměř nedalo dýchat,pár lidí tam dokonce omdlelo - a důvod Question Pouze 2 lidi,kteří vraceli oblečení -a co po několika hodinách udělala Sazka Question Místo toho,aby tam nějaký zřízenci pomohli v absolutně nezvládnuté situaci na nás poslali gorily,aby jsme jim to tam nezbořili Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Věř mi,že tato událost mi trošku zkazila dojem z celé akce......ale pravda,ta poznámka o maturiťáku byla sakra trefná Wink od té doby mě už nikdo nenutil tancovat v košili a obleku Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 15. červen 2006 15:34    Předmět: Citovat

Paul80 napsal:
oomph.girl napsal:
a co se stalo v šatnách????to by mě fakt zajímalo! Surprised


Protože bylo venku mínus 20,tak se odkládali bundy do šaten-to byla osudová chyba
Shocked
Stovky lidí se tísnili a mačkali po koncertu v malém prostoru s extrémně nízkým stropem...což o to,ale byli jsme tam do 2 do noci a po koncertě,kde člověk vypotil poslední zbytky tekutin se v prostoru téměř nedalo dýchat,pár lidí tam dokonce omdlelo - a důvod Question Pouze 2 lidi,kteří vraceli oblečení -a co po několika hodinách udělala Sazka Question Místo toho,aby tam nějaký zřízenci pomohli v absolutně nezvládnuté situaci na nás poslali gorily,aby jsme jim to tam nezbořili Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Věř mi,že tato událost mi trošku zkazila dojem z celé akce......ale pravda,ta poznámka o maturiťáku byla sakra trefná Wink od té doby mě už nikdo nenutil tancovat v košili a obleku Mr. Green


jééé je, já že něco s DM Surprised Razz Mr. Green
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 8. říjen 2008 17:15    Předmět: Citovat

V novinách psali, že příští rok v červnu budou Depeche Mode koncertovat v Praze! V dubnu by měli vydat nové album a 25.června by měli koncertovat v Praze na Slavii. Na tom novém stadionu.
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 29. září 2010 20:42    Předmět: Citovat

O týden později než PSB, tedy 8.11. vydají DM živák z Tour of the universe natočený loni v Barceloně. A na DM je ten přebal nějakej moc barevnej... Mr. Green
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 5. leden 2013 10:23    Předmět: Citovat

Poslušně hlásím, že jsem od Ježíška dostal jako dárek lístek na červencový koncert Depeche Mode v Praze. Smile
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 26. leden 2013 16:07    Předmět: Citovat

Depeche Mode vydávají v únoru nový singl a v březnu nové album. Smile http://depechemode.cz/aktualita/album-se-jmenuje-delta-machine/
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz