Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

nove MIDI soubory / prekopany web :)

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom
Site Admin

PříspěvekZaslal: 17. květen 2006 16:25    Předmět: nove MIDI soubory / prekopany web :) Citovat

Ahoj

1) Na webu najdete 6 novych MIDI souboru

2) Provedl jsem urcite zmeny v designu webu, ktere by mely vest k vetsimu uzivatelskemu pohodli. Predevsim jsem odstranil ramce, ktere byly zdrojem mnoha problemu. Verim, ze se take zlepsila prehlednost. Zvlastni pozornost jsem venoval uprave zdrojoveho kodu, aby odpovidal standardum HTML jak jen to bylo mozne, a web by ted mel bezvadne fungovat v jakemkoli prohlizeci. Doufam, ze se Vam tyto zmeny budou libit. Smile

(Pokud jste meli v zalozkach cokoliv s "frame" apod., prosim upravte si je. Diky.)

Ahoj,
Tom

Naposledy upravil Tom dne 17. květen 2006 22:14, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
warper

PříspěvekZaslal: 17. květen 2006 22:10    Předmět: Citovat

Za odstraneni FRAMU dostavas timto male bezvyznamne lec potesujici plus Mr. Green
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: