Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PC hry
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 31. prosinec 2006 12:36    Předmět: Citovat

Salmon napsal:
Ale ved predsa hra a umenie sa nevylucuje Mr. Green Ale pri PST som mal pocit, ze skor hram knizku. Herna extaza. Jeden z najemocionalnejsich a najsilnejsich umeleckych zazitkov mojho zivota.
Btw, vyvojari sa z PST predsa poucili. Pri tej predajnosti zistili, ze sa proste takto silne, filozoficke, originalne a morbidne hry proste vydavat neoplatie Confused

Herní průmysl bohužel moc zkomerčněl a díky tomu už pro takové skvosty, jakým bylo PS:T, nezbývá místo. Fakt je, že většina hráčů raději sáhne po nějaké čistě lineární hře s bombastickou grafikou a slušnou hratelností, ale s prakticky nulovým obsahem a tudíž po jejím dohrání v člověku nezanechá absolutně nic. Je to dost škoda, protože PS:T jedině dokazuje, že umění může být nejen v malířství, literatuře, filmech, hudbě, atd., ale i v počítačových hrách.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 31. prosinec 2006 12:43    Předmět: Citovat

Of course. Btw potom este odporucam hry, co som pisal vyssie. Tie by som tiez bez rozmyslania nazval umenim. Aj ked o tom, co je a nie je umenie, by sme mohli rozvinut pseudofilozoficku impotentnu debatu, ktora by nikam neviedla, anzto umenie je zo vsetkych pojmov ten najsubjektivnejsi Smile No a este samozrejme klasiky Baldur's Gate 1&2 a... d'oh! Princess Maker 2... Co je jedno z najchytlavejsich, najnavykovejsich nelinearnych RPG, ake som hral- naviac jedna hra zabere len cca 3-5 hodin...
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 31. prosinec 2006 13:06    Předmět: Citovat

Jo a ještě bych dodal, že Planescape: Torment byla jediná hra, u které jsem na konci brečel. Tak moc mě její konec zasáhnul. Cool Mr. Green
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 31. prosinec 2006 13:07    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
Jo a ještě bych dodal, že Planescape: Torment byla jediná hra, u které jsem na konci brečel. Tak moc mě její konec zasáhnul. Cool Mr. Green

Co se tady člověk ještě nedozví... Shocked Wink
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 31. prosinec 2006 14:39    Předmět: Citovat

Ja som plakal tiez, ale jedina hra to nebola Mr. Green Crying or Very sad
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 31. prosinec 2006 15:38    Předmět: Citovat

Salmon napsal:
Ja som plakal tiez, ale jedina hra to nebola Mr. Green Crying or Very sad

Shocked Mr. Green
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 31. prosinec 2006 16:08    Předmět: Citovat

Salmon napsal:
Ja som plakal tiez, ale jedina hra to nebola Mr. Green Crying or Very sad

U jaký hry jsi ještě plakal? Mr. Green

Teď si ještě vzpomínám, že mě dojal příběh u Deus Ex (tahle hra má takovou zvláštní filmovou atmosféru - něco na pomezí Matrixu a Akty X Cool) a pak jsem byl trošku naměkko ze stařičkého Quest For Glory 4. Ale plakal jsem jen u Planescape: Torment. Mr. Green
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 31. prosinec 2006 18:01    Předmět: Citovat

Pri KOTORe 2 v jednej scene, kde je odkaz na jednotku. Teda, neviem ci som plakal, ale mal som k tomu blizko. A par dalsich by sa tiez naslo, ale z fleku si nespomeniem... Smile
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 2. leden 2007 17:01    Předmět: Citovat

Našel jsem video jednoho pařana, který hry opravdu maximálně prožívá. Inu, podívejte se sami. Mr. Green

http://youtube.com/watch?v=TTwgNhX4BSo&mode=related&search=

(btw Unreal Tournament jsem jeden čas také hrával, ale podstatně klidněji Laughing)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 22. červen 2007 10:35    Předmět: F.E.A.R. Citovat

Znáte - máte - hrajete někdo hru F.E.A.R.? Je to celkem normální střílečka, jen mě zaujala možnost multiplayeru (mám doma celkem pomalý připojení, ale tahle hra narozdíl on některých jiných nenačítá nic velkýho; hru jsem si přenesl z práce).

Tak jsem si říkal, jestli by se nechtěl někdo přidat (v domluvený čas na domluveném serveru) k takovému PSB-fans deathmatchi? Big Grin

(Je to teda 1.8 GB Smile )

http://plnehry.idnes.cz/akcni/fear-combat.html
http://www.mofunzone.com/game_patch_downloads/f_e_a_r_1_08.shtml
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 22. červen 2007 11:12    Předmět: Re: F.E.A.R. Citovat

Tom napsal:
Znáte - máte - hrajete někdo hru F.E.A.R.? Je to celkem normální střílečka, jen mě zaujala možnost multiplayeru (mám doma celkem pomalý připojení, ale tahle hra narozdíl on některých jiných nenačítá nic velkýho; hru jsem si přenesl z práce).

Tak jsem si říkal, jestli by se nechtěl někdo přidat (v domluvený čas na domluveném serveru) k takovému PSB-fans deathmatchi? Big Grin

(Je to teda 1.8 GB Smile )

http://plnehry.idnes.cz/akcni/fear-combat.html
http://www.mofunzone.com/game_patch_downloads/f_e_a_r_1_08.shtml

Někdy před půl rokem jsem ji měl půjčenou, už jsem ji ale smazal. Sad

Těch 1.8 GB bych ale případně mohl stáhnout, připojení mám poměrně rychlý ... deathmatch proti Tomovi zní totiž VELICE lákavě. Twisted Evil Mr. Green
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 22. červen 2007 11:28    Předmět: Citovat

OK, tak stahuj, že bychom to o víkendu zkusili? Big Grin

Budeš mít výhodu lepšího pingu. Mr. Green A taky nemám moc praxi, včera jsem to hrál poprvý a byl to docela mazec. Smile Lidi nejsou tak blbý jako počítač. Big Grin


Jinak, ještě se tady musíš zaregistrovat kvůli aktivačnímu kódu (jestli ho nemáš z dřívějška): http://www.joinfear.com/main
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 22. červen 2007 11:38    Předmět: Citovat

Tom napsal:
OK, tak stahuj, že bychom to o víkendu zkusili? Big Grin

No, tenhle víkend mám slušně nabitej, ale můžem to zkusit třeba příští týden (klidně hned v pondělí) nebo jak budeš mít čas.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 22. červen 2007 14:22    Předmět: Citovat

OK, tak se pak domluvíme, ono v prac. dny je to někdy složitější kvůli dětem. Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 22. červen 2007 15:07    Předmět: Citovat

Tom napsal:
v prac. dny je to někdy složitější kvůli dětem. Smile

To věřím. Zas ale až trochu vyrostou, tak třeba budou hrát s Tebou (proti Tobě Wink). S mým tátou jsme kdysi hráli na takových hrozně starých videohrách a legrace jsme si u toho užili habaděj. Mr. Green
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz